Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

( 1 ) Unicestwiacze Bociszóf - ( 5 ) Błoty

Turniej Listopad/Grudzien 2014

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#31) Napisano 1 gru 2014, o 17:33

:facepalm:
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#32) Napisano 1 gru 2014, o 17:36

Co ja moge stwierdzić grając pierwszy mecz w składzie dziewczyn. Wszystko jest ok nie gramy o złote MAJTY. lecz Powinno być wszystko Fair, jak każdy dobrze wie, liczy sie pierwsza runda, nie musisz grać eko. Lecz jeśli chcesz zaliczyć sobie uczciwe zwycięstwo tylko uprzejmie prosze grając jakiś mecz zobacz na swój ping, bo jeśli dajmy na to zbiegam do trupa, zabijam jednego, patrze sie i na klatce pojawia sie najpierw sam ogień a później człowiek to jest coś nie tak. Następnie ten sam Pan klatukując zabił ostatnią osobe z naszego TEAMU. a wiem ,że gdyby nie lagi runda by była nasza. Wiadome nie spinam się, tylko uprzejmie prosze o sprawdzenie swojego pingu przed grą, bo to na prawde może zdenerwować :)
Obrazek

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#33) Napisano 1 gru 2014, o 22:22

zwierzaczku twego posta czytałem na szybkości ( w dodatku fon) i musiałem się pomylić co nie zmienia faktu że nie masz pojęcia jak się gra głupiego mixa, mr 15 czyli wygrana to 16 - .... :) 16 * 2 = 32 a tyś wynalazł 52 haha :) Oddali resztę mapy? haha ( płacze) A tak do rzeczy to domyślam się że Ty jesteś kapitanem i proszę Cię o to co Twoim obowiązkiem czyli o ss z map ( łącznie 4 ss) :P

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#34) Napisano 2 gru 2014, o 00:52

Prosze o zapodanie fotek z wynikami i zamykamy temat.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#35) Napisano 2 gru 2014, o 19:17

nie jestem kapitanem... nie wiem czy u nas ktokolwiek jest. Skąd ten pomysł,że ja? SSów nie robiłem, ale mogę je wziąć przy okazji z hltv jeśli nagrywało... ja miałem wgl nie grać, rano miałem pociąg od razu następnego dnia. Nikt nic nie mówił, graliśmy 11:4 po jednej stronie, więc to nie wyglądało na granie do 16 wygranych rund. Czemu wcześniej nie było zmiany stron?

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#36) Napisano 2 gru 2014, o 20:48

Ty jesteś nie z tej planety chyba :) Nie obchodzi mnie kto jest u was kapitanem nie kapitanem, w zasadach turnieju jest wyraźnie napisane że macie robić ss i potem je tu wstawić i proszę to wykonać :) Jak wcześniej ? to kiedy chcesz zmianę stron ? Zmiana stron następuje po 15 rundach!!!!! Grasz drugą połowę i jak jest mecz na styku to zagrasz drugie 15 rund albo i więcej ale ta jak u was to zagraliście 5 wszystkie win i tym samym uzbieraliście 16 wygranych rund czyli wasi przeciwnicy mogli jedynie ugrać 14 ( czyli i tak porażka ) więc mapa została zakończona :) Już rozumiesz te zasady czy jeszcze nie ? ;PPPPP

Wróć do Turniej [2014]: DD2 vs. FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •