Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]FaRmEr Moge dostac ostatnia szanse ;)

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#16) Napisano 18 gru 2014, o 12:16

Mi on specjalnie nie przeszkadza, najwyzej jak się rozpedzi, to znowu bana dostanie... ale kurcze, skonczcie z ta drugą szansa ^^ on ma milion banow za kulture, ciagle to samo, spina po banie i "poprawa". Generalnie to jedynym, ktory moze dac mu szanse jet Czas i poczekajcie jak On to widzi.

midaz

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 94
  • Dołączył: 11 cze 2014, o 20:18
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 3

(#17) Napisano 18 gru 2014, o 20:43

Farmer przesadził ale widać że żałuję, okazał skruchę, najwyraźniej zwyczajnie przywiązał się do serwera i teraz mu wstyd :)
Osobiście jestem za tym by dać mu szansę zwłaszcza że zadeklarował nam tu Wszystkim że to jego ostatnia taka sytuacja.
Wszystko zależy od niego by nie dostać ponownie perma ale tym razem naprawdę na zawsze.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#18) Napisano 18 gru 2014, o 20:51

Użytkownik midaz napisał:
Farmer przesadził ale widać że żałuję, okazał skruchę, najwyraźniej zwyczajnie przywiązał się do serwera i teraz mu wstyd :)
Osobiście jestem za tym by dać mu szansę zwłaszcza że zadeklarował nam tu Wszystkim że to jego ostatnia taka sytuacja.
Wszystko zależy od niego by nie dostać ponownie perma ale tym razem naprawdę na zawsze.


Skruche? Wstyd? On nawet nie przeprosił ...
Obrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#19) Napisano 18 gru 2014, o 20:57

Ja poproszę jeszcze o wypowiedzenie się Czasu ponoć gojącego rany ( Jezuu jak się Twój nick odmienia.. ).
Obrazek
Obrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#20) Napisano 18 gru 2014, o 21:16

Parker nie prościej Łysy? :)
No cóż przyszedł czas i na mnie. Przyszedł delikwent po wielkiej awanturze i wielkim skrzywdzeniu jakie mu wyrządziłem i wygląda to trochę tak jakby to ub mu się należało ( jak psu miska?) Zero przeprosin zero czegokolwiek, jak czytam niektórych posty to mi się słabo robi... Ten człowiek jest może i od początku ale wy chyba go nie znacie w takim razie że piszecie takie bzdury o drugich szansach itp, ja rozumiem jakby był to nowy gracz z "nowa" historia...
"Urodzić się głup­cem to nie wstyd. Wstyd tyl­ko głup­cem umierać."
Chcecie go tak bardzo to sobie go bierzcie, niech mordę drze i puszcza kolorowe wiązanki... Użerajcie się dalej z takim kimś no przecież on może każdego zniżać do poziomu "0" a my admini mamy obowiązek trzymać trzode na serwie (w tym wypadku chlew)
"Ludzie się nie zmieniają, to my ich lepiej poznajemy" - to dla niektórych osób którzy wierzą w cuda i dają mu tą "drugą szanse".
Cieszę się tylko że są tu takie osoby jak Parker i Młody co oceniają nie dlatego ze kolega ze stały gracz ze idzie się pośmiać, nie chciałbym żeby takie coś obrażało stałych graczy a w tym wypadku nawet kobietę. Nie chcę się z wami kłócić (adminami) macie swoją opinie ok rozumiem, specjalnie poczekałem i chciałem zobaczyć jak kto reaguje na takie zachowanie i pragnąłem poznać opinie. U niektórych mnie ona dziwi ale to pozostawię dla siebie.
Nxo Twój post mnie dobił i domyśl się dlaczego, jest on "najlepszy" ze wszystkich.
Mnie nie musisz przepraszać, spotykałem takich ludzi nie raz nie dwa i wale takich na śniadanie a więc życz mi smacznego chociaż bo słowo przepraszam to chyba nie w Twoim języku jest używane. Ale jak nie przeprosisz foki i kropkowatej to nie myśl że "ruszysz z respa".
Miał się wypowiedzieć jeszcze foka i kropkowata (po 20:00)
Domyślcie się jakie jest moje zdanie, myślę że idzie wywnioskować.
Peace in the world!

CzarnaMamba

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1
  • Dołączył: 18 gru 2014, o 21:47
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#21) Napisano 18 gru 2014, o 21:55

Tak jak już napisał Czas wyżej wypowiadam się w swoim imieniu czyli Foki bo pod takim nickiem bardziej mnie znacie jak i w imieniu mojej dziewczyny -kropkowata. Farmer mógł wrzucać mi do woli jednak gdy wyzwał moją dziewczynę od szmaty to przesadził. Co za facet o choć minimalnym poziomie szacunku do kobiet powie coś takiego. Rozumiem był pijany ale obrażanie wszystkich na serwerze jest czymś co powinno się "tępić" i taka jest rola adminów. Jednak z racji tego że gram z Farmerem nie od dziś i szczerze do tego momentu wybryku lubiłem cię to apeluje w imieniu swoim jak i Kropki żeby dać mu drugą szansę. Bo moim zdaniem każdy powinien dostać możliwość naprawienia swoich błędów. A to że wrzucał na Czasa podczas gdy był pijany i zwróciłem mu uwagę było normalną rzeczą bo zrobiłbym to samo dla każdego innego gracza. Więc dajmy mu szanse pod warunkiem że przeprosi Kropkę, mnie nie musi ale ją wypada. To jest mój jedyny warunek żeby Farmer dostał ub.

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#22) Napisano 18 gru 2014, o 22:03

Czas, zycze Ci, zebys nigdy w zyciu nie popelnil zadnego bledu i potem liczyl na jakies wybaczenie.
Co do postu wyzej, tak jak pisalem, obrazanie kobiet jest niewybaczalne. Rozumiem faceta faceta, trzeba miec dystans do siebie, ewentualnie odpowiedziec. Jest to cs, gra z agresja, slowa wylatuja z buzi takie, ktore nie powinny, jednakże trzeba miec swiadomosc, ze plci pieknej sie nie obraza, wrecz przeciwnie, jedynie komplementuje.
Reasumujac: nie wiem czy jest adekwatna kara dla Farmera, taka jaka ja proponuje od siebie dla niego, to calkowite mute na serverze. Mysle, ze będzie to dobra opcja, ale to tylko moja sugestia. Zrobicie, jak zechcecie.
Obrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#23) Napisano 18 gru 2014, o 22:10

Homi -.-
Slowa slowami nerwy nerwami, ale nie sadzisz chyba ze ja bym cos takiego zrobil? jezeli bylo by to obrazenie mnie slowem czy tam kogos to ban na ochloniecie i gramy dalej.
Ale traktujesz tą sprawe tak jakby to wlasnie on tylko zabluznil, a chyba jednak zrobil troche wiecej...
I kazdemu sie zdarza popelnic blad, ale on popelnial ich chyba najwiecej z mozliwych... "Wybaczyc jest ciezko ale ciezej bez slowa przepraszam"
I nie sadzisz ze admin reprezentuje serwer i obrazanie jego to obrazanie serwera/owni, to nie placz a fakt.
Nie odpisuj mi na posta to nie chodzi tu o to. Zrobcie z nim co chcecie ja zakonczylem marnotrawienie czasu na niego.

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#24) Napisano 18 gru 2014, o 22:43

Obrażanie kobiety nawet po pijaku jest niedopuszczalne dlatego moje zdanie jest na NIE :) Nie ma czegoś takiego jak 2 szansa :) To tak jak w związku zdradziła Cię raz to zdradzi i kolejny :) Wniosek który mi przychodzi na myśl to taki że "Pić też trzeba umieć" :)

FaRmEr

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 21 lis 2013, o 00:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#25) Napisano 18 gru 2014, o 23:34

Przepraszam każdą dziewczyne, która została dotknieta moim zachowaniem ;)

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#26) Napisano 18 gru 2014, o 23:36

Użytkownik FaRmEr napisał:
Przepraszam każdą dziewczyne, która została dotknieta moim zachowaniem ;)


:facepalm: "troche" po fakcie i jeszcze ta buzka.

////EDIT

Powiedzcie odrazu, kto go namówił, żeby tu napisać, bo to na 99.9999999% nie bylo jego inicjatywa ...

Homi, owszem kolesiostwo i kompletne chamstwo mi nie pasują i chyba nikomu nie powinny. Miałem sobie już darować próby wyeliminowania flamerów z serwera, ale tacy niestety zawsze mają 20 kumpli, którzy będą pisać na forum, że a co tam dajmy UB, co z tego że przez Niego normalni ludzie wychodzą z serwa jak na ich miejsce wejdzie bezmózga dzieciarnia, która za jedyny życiowy cel uważa trening w cs-ie przed ustawką w realu. W skrócie żenada. Chcecie zeszmacić serwer? Proszę bardzo. Oleje sobie DD2 i zostane tylko na FFA, bo w oborze grać nie mam zamiaru. Kropka.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, o 00:21 przez Sivi, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#27) Napisano 18 gru 2014, o 23:43

Wam juz widze nic nie pasuje. Zbanujcie go i bedzie najlepiej -,- .
Edit: No taaaaak, bo Ty jestes idealny i nigdy nie popelniles niczego glupiego i potem nigdy nie prosiles o wybaczenie, prawda? Wow, sami perfekcyjni ludzie tu graja. Gratuluje!
Obrazek

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#28) Napisano 19 gru 2014, o 00:37

Proponuje, zeby osoby poszkodowane zadecydowaly o UB, bo szczerze to tylko ich zdanie sie tutaj liczy. Farmer przy skladaniu takiego tematu w pierwszym poscie powinienes przeprosic tych za ktorych dostales bana. Nie mam nic do Ciebie, ale wiesz, ze nie raz przymykalem oko na Twoje wybryki. Jezeli dostaniesz UB bedziesz na oczach wszystkich adminow i albo poprawisz zachowanie albo poprawi Ci jeden admin banem. Jak sie odwolasz to powie, ze nie ma UB i sprawa bedzie zamknieta.

Wiec: Czas i Foka pisza UB albo nie i zamykajcie ten temat:)
Obrazek
Obrazek

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#29) Napisano 19 gru 2014, o 00:48

Użytkownik Homi napisał:
Wam juz widze nic nie pasuje. Zbanujcie go i bedzie najlepiej -,- .
Edit: No taaaaak, bo Ty jestes idealny i nigdy nie popelniles niczego glupiego i potem nigdy nie prosiles o wybaczenie, prawda? Wow, sami perfekcyjni ludzie tu graja. Gratuluje!


Ja prosiłem, a go widocznie ktoś zapomniał poinstruowac dokladnie co ma napisać w 1 poście. Zauważełeś prośbę w tytule, bo dla mnie to on pisze z pozycji już odbanowanego, który pisze na odczep sie. Poprawcie mnie jak nie mam racji...

Koniec mojego udziału.
Obrazek

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#30) Napisano 19 gru 2014, o 00:51

Mojego rowniez, juz nie mam zamiaru nic dodawac.
Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron