Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga na Zwierza

Matys12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 47
  • Dołączył: 27 paź 2014, o 20:05
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 22 gru 2014, o 19:20

Nick podczas gry:Matys96
IP/SteamID:88.220.43.58
Data:22.12.2014r.
Powód skargi i opis sytuacji:Skarga na admina o nicku Zwierze za bezpodstawnego bana i naduzywanie swoich mozliwosci jako admin.
Screeny/demko: (www.speedyshare.com) http://www71.zippyshare.com/v/73655660/file.html
ja nie moge tego odtworzyc nwm dlaczego.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#2) Napisano 22 gru 2014, o 19:50

Użytkownik Matys12 napisał:
naduzywanie swoich mozliwosci jako admin.


Rozwiń temat.
Obrazek
Obrazek

Matys12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 47
  • Dołączył: 27 paź 2014, o 20:05
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 22 gru 2014, o 20:07

Mysle ze napisanie komus ze jest odpalony i danie mu bana za ,,lamerskiczit" bez zadnych dowodow jest naduzyciem jego wladzy jako admina, a po za tym pisze do graczy niecenzuralne slowa, obraza ich mowiac ze na tym serwie graja same boty i ze ten serwer to dno czy jakos tak i ze co on na tym serwie robi to jest troche dziwne jak na admina serwera i zniecheca graczy.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#4) Napisano 22 gru 2014, o 20:29

Czasem robię to specjalnie tak jak zmieniam nick np, albo jak nie chcę żeby ktoś się domyślił że mam admina ;) trochę szarych komórek użyj, bo widać że mało ich masz. Pogadajmy lepiej o Twoim demku w innym temacie.

Matys12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 47
  • Dołączył: 27 paź 2014, o 20:05
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 22 gru 2014, o 20:43

Chyba sam masz malo szarych komorek suabiaku bo zawsze jak cie cisne na serwie to mi dajesz bana i to juz nie pierwszy raz glupi ban od cb. Pewnie twoj kolega Patola ci kazal dac mi bana bo cisnolem was obu to zaczeliscie puakac chlopaczki

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#6) Napisano 22 gru 2014, o 20:52

Jak Patola jest kumplem Zwierza to ja mam na imie Genowefa, chyba ze o czyms nie wiem w tej kwesti.
Obrazek

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#7) Napisano 22 gru 2014, o 20:58

Grałem ostatnio na FFA. Przyglądałem sie Twojej "pracy" prócz tego ,że pisałeś do mnie i każdego gracza który Cie zabił ,że cwaniakuje bo Ty przeładowywałeś i tak Cie zabili nic innego zauważyć sie nie dało, noo jeszcze troszke AFK'owałeś w sumie każdą runde. Nie ze względu na to ,że kogoś sprawdzałeś. Nie reagowałeś na To jak wyzywali jednego z graczy rodzine + Jak już dałem bana to moją lub Twoją bo gracz napisał zacytuje "Admin powiedz matce by wyszła spod mojego stolika" czy coś w tym stylu. Co moge jeszcze powiedzieć, wiekszość ADMINISTRATORÓW na FFA nie wywiązuje sie ze swojej pracy w tym jesteś Ty (Innych administratorów załatwimy w innych tematach). Henio napisał ,że potocznie mówiąc jest lenistwo na serwerze ze strony administratorów, faktycznie jest. Dlatego też postaram sie was troszke zagonić do roboty pisząc po prostu co myśle+ Skargi. Nie mam nic więcej do dodania. Podsumuwując, nie chce Ci sie sprawdzać/banować. Jeśli to robisz to ktoś faktycznie musi Ci zalezc za skóre. Milych świąt :)
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#8) Napisano 22 gru 2014, o 21:11

co Ty człowieku pleciesz? Gram od wczoraj. I porównaj sobie czy JAKIKOLWIEK inny admin banuje tyle odpałó dziennie co ja. Albo sprawdź sobie ilu zwykłych adminów ma łączną sumę banów większą niż ja ( crk chyba tylko ). I wcale nie gram więcej niż inni. Zanim zaczniesz mnie oceniać na forum publicznym, to sprawdź jakie są fakty a nie piszesz mi tutaj np ,że afczyłem jak grałeś ( rozmawiałem w międzyczasie z dziewczyną na fb, to Ci się trafił kąsek co nie? ). Grałeś ze mną z pół godziny i mnie oceniasz? Od wczoraj dałeś 8 banów, w tym 5 za czity. Ja dałem 26 - w tym 24 za czity ( liczę tylko te prawidłowe ). No nieładnie Equs się obijać.

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#9) Napisano 22 gru 2014, o 21:13

Equs jezeli chodzi o skargi na adminow to zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz... Ja kiedys napisalem skarge na jednego z adminow i zostalem zbesztany przez reszte wiec nie wiem czy warto sie w to "pakowac".
Co do tematu...
Osobiscie tez czasami wbijam na FFA i dziwne sytuacje mnie tam zastaja. Nie znam adminow z nicku, chociaz kilku juz poznalem, ale atmosfera jest dziwna podczas gry... Ludzie sie wyzywaja, spinaja do siebie wzajemnie i nie ma zadnej reakcji z Waszej strony. Jakies kicki i bany leca dopiero na wyrazna prosbe jakiegos gracza, albo jezeli sprawa dotyczy Was (adminow) osobiscie... Nie mowie, ze kazdy tak robi, ale jest kilku takich rodzynkow.
Odniose sie jeszcze do poprzedniego tematu czy tez skargi gracza o nicku "duzy" czy cos kolo tego... Ban bez SSow na podstawie jednej akcji nie swiadczy o Tobie za dobrze, podobnie jak powody banow jakie dajesz gracza na np wh, albo aimie. Przytocze kilka przykladow, zeby nie bylo, ze sie czepiam: "ucieczka przed ss palancie", " do szkoly mala kurwo" " gdzie uciekasz skubany gownie?" czy "no juz juz, spierdalaj"
Wszystko do sprawdzenia w amx. Radze zmienic swoje podejscie, bo takie zachowanie rzutuje na reszte administracji.
Obrazek

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#10) Napisano 22 gru 2014, o 21:16

Użytkownik Zwierze napisał:
co Ty człowieku pleciesz? Gram od wczoraj. I porównaj sobie czy JAKIKOLWIEK inny admin banuje tyle odpałó dziennie co ja. Albo sprawdź sobie ilu zwykłych adminów ma łączną sumę banów większą niż ja ( crk chyba tylko ). I wcale nie gram więcej niż inni. Zanim zaczniesz mnie oceniać na forum publicznym, to sprawdź jakie są fakty a nie piszesz mi tutaj np ,że afczyłem jak grałeś ( rozmawiałem w międzyczasie z dziewczyną na fb, to Ci się trafił kąsek co nie? ). Grałeś ze mną z pół godziny i mnie oceniasz? Od wczoraj dałeś 8 banów, w tym 5 za czity. Ja dałem 26 - w tym 24 za czity ( liczę tylko te prawidłowe ). No nieładnie Equs się obijać.


Rozdajesz tyle banów a jak obrażają rodzinę nie widzisz ? Może dlatego ,że całą mapę właśnie zostawałeś na tym respie aż robiło sie to denerwujące bo rozumiem FFA. Lecz troszeczkę dynamiki. Staje się to po prostu nudne. Ja wyraziłem swoją opinie co widziałem nie mam nic do dodania, nie mam nic do odjęcia. <Może nie rozdaje tyle banów bo Administratorzy z DD2 też wykonują swoją prace) Jeszcze raz miłych świąt ;)


_eXe_ Czego ja mam sie bać ? Oni mogą się nawet zmówić przeciwko mnie, tu nie chodzi o mnie. Tu chodzi raczej o dobro serwerowni jak i samego serwera, moga mnie jechać i bronić się wszyscy razem. Trzeba trzymać sie razem jest zasada wśród Administratorów, lecz też trzeba mówić prawde. I Nie przymykać oka na Takie wybryki bo jest tam samowolka, jeśli ja banuje gracza a on wchodzi i mówi ,że nie miałem prawa zbanować go za obrazę. Jeśli wchodzi gracz po banie i zaczyna mnie jechać ,że nie dostał nigdy tutaj za coś takiego bana. Ludzie, "Kolesiostwo" kolesiostwem. Ale zadbajmy też o reputacje.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2014, o 21:20 przez Equs, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#11) Napisano 22 gru 2014, o 21:19

Zostawałem na respie, bo pisałem z dziewczyną - nie chcę się spinać, ale co to za zarzut akurat? Kto gra ze mną dłużej , wie jak gram. Co to jakaś gra pt " Wszyscy na Zwierza " ????

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#12) Napisano 22 gru 2014, o 21:30

Equs do spraw administracji mamy osobny dział i przypomina Ci to DJ a nie moderator czy inny jakis tam, wiec o tym popiszecie sobie na innym forum a nie robicie spektakl dla szaraków. Poza tym Equs ja rozumiem ABW i te sprawy ale przeginasz chyba troche oceniając innych w ten sposób. Zwierze może ideałem nie jest, ale wygląda to tak jakbyś chciał go za wszelką cene uwalić. Skończcie dyskusje tutaj i otwórz sobie Equs, no moze odrazu zbiorowy temacik: skargi na adminów by Equs. Chłopie lubię Cię ale teraz troche odpływasz.
Obrazek

Matys12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 47
  • Dołączył: 27 paź 2014, o 20:05
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#13) Napisano 22 gru 2014, o 21:32

Tak to taka gra bo wszyscy widza co wyczyniasz na serwerze. Powinni ci odebrac admina bo na niego nie zaslugujesz i tyle mam do powiedzenia.

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#14) Napisano 22 gru 2014, o 21:33

Użytkownik SivHDfollower napisał:
Equs do spraw administracji mamy osobny dział i przypomina Ci to DJ a nie moderator czy inny jakis tam, wiec o tym popiszecie sobie na innym forum a nie robicie spektakl dla szaraków. Poza tym Equs ja rozumiem ABW i te sprawy ale przeginasz chyba troche oceniając innych w ten sposób. Zwierze może ideałem nie jest, ale wygląda to tak jakbyś chciał go za wszelką cene uwalić. Skończcie dyskusje tutaj i otwórz sobie Equs, no moze odrazu zbiorowy temacik: skargi na adminów by Equs. Chłopie lubiłem Cię ale teraz troche odpływasz.



Nie jestem tu po to by ktoś mnie lubił czy nie lubił. Niestety ktoś w końcu napisał prawdę i zaczynają się problemy, może właśnie dlatego nikt wcześniej o tym nie pisał :)
Obrazek

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#15) Napisano 22 gru 2014, o 22:58

Użytkownik exe napisał:
Equs jezeli chodzi o skargi na adminow to zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz... Ja kiedys napisalem skarge na jednego z adminow i zostalem zbesztany przez reszte wiec nie wiem czy warto sie w to "pakowac".

To znaczy że lepiej w ogóle na adminów nie pisać rozumiem bo nie warto?

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron