Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]~ bobowsky` - DNM

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#31) Napisano 13 sty 2015, o 19:19

Użytkownik Parker napisał:
Tutaj zdanie do nogi i do poofa.
Jesteście żałośni. Sorry za określenie ale taka prawda Wasz kumpel został przyłapany na celowniku do AWP a ten nie tylko, że się do tego nie odnosi to jeszcze wynajduje coś na kogoś, który stanął po przeciwnej stronie barykady niż On. Zwierze z banem na AC jakoś się nie kryje z tego co wiem jakbyś dokładnie przestudiował forum to nawet dosyć niedawno mógłbyś zobaczyć temat, gdzie Zwierze powiedział o tym banie.
Aha.
To, że ma bana na AC ( podkreślam AC ) Jaki to ma związek z tym, że nie powinien u Nas grać weź mi to wytłumacz bo ja pojęcie nie mam. My akceptujemy tylko i wyłącznie bany z BL nie z AC. Poza tym to, że dostał bana na AC ( znów podkreślam AC ) nie znaczy, że używa wspomagaczy. Sorry ale dla mnie AC to jest gówno nie wiem jak dla Was może dla Was nie ale cóż takie zdanie mam ja.

Tutaj jest napisane co do Zwierza.


Cytat:
"A czy banować adminów i sprawdzać nie ma prawda tylko ekipa z ABW CSL i Administracja?"


Owszem, ale zwykli admini mogą też chyba, że chodzi o coś takiego jak to, że admin DD2 zrobi SS adminowi DD2 i admin FFA zrobi SS adminowi FFA to w takim wypadku jest to niedozwolone.

Co do bobovskiego: W tym temacie mogę się dopiero wypowiedzieć jak złapie, na Steam paranormala/cRk` bądź gdy to zrobią Czerwoni.



Studiuje BLa Codziennie, moge stwierdzic ,ze Zwierzaka ani tam nie bylo ani tam nie ma, a jesli bedzie bede mial prawo oceniac jego demko wiec na pewno sie o tym dowiemy :)
Obrazek

KLDzik

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 370
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:59
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 29

(#32) Napisano 13 sty 2015, o 19:20

Użytkownik bobovsky napisał:
Dalej bd mowil ze steama kupiles ? :D

co to wnosi do tematu? odbijasz piłeczkę? jako starający się na admina powinieneś spuścić głowę w dół, powiedzieć sory chłopaki, nie wiedziałem, że nie można mieć celownika, ale już go usuwam. cala ta dyskusja jest za przeproszeniem z dupy. nie umiesz się przyznać do błędu... Lepiej teraz poczekać na decyzję czerwonych niż wypisywać głupie komentarze.
Obrazek
Obrazek

bobovsky

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 43
  • Dołączył: 15 lis 2013, o 18:31
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 4

(#33) Napisano 13 sty 2015, o 19:23

Jakbys czytal wczesniej to juz pisalem cos na temat tego celownika :)

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#34) Napisano 13 sty 2015, o 19:23

Czy ja komuś mówiłem ,że kupiłem steama? To ja grałem jak dostałem tego bana. Nie wypieram się tego 6 akcji z czego jedna max dwie podejrzane ( info na steam ). Zakończyłem z Tobą dyskusję i przy okazji mam nadzieję ,że poniesiesz jakąś karę. Nie za celownik. Tylko za Twoje teksty w naszą stronę na forum publicznym. Nie tylko w moją. Temat jest o Tobie ,a razem ze swoim kolesiem odwracasz kota ogonem. Nie powiedziałbym Ci słowa, gdyby nie te odzywki tutaj. Zmieniłbyś model na normalny, przeprosił , nie było by problemu. Ale nie, Ty musiałeś pokazać jakim jesteś "bogiem csa".

Idź się parzyć ze swoim kolegą gdzie indziej, ja już Ci nie odpisuję.

bobovsky

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 43
  • Dołączył: 15 lis 2013, o 18:31
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 4

(#35) Napisano 13 sty 2015, o 19:25

Az tak bardzo Cie boli co pisalem ? :)
wgl po co sie wtracasz jak to nie Ty dawales bana, kolega wczesniej pisal ze to nie o haxy ban, wszystko wyjasnil, zreszta ja juz napisalem o tym celowniku, a plaszczyl sie nie bd o takie cos :/

@CLOSE - POST #30

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#36) Napisano 13 sty 2015, o 23:55

Po co wykopujecie jakieś bany z AC... Nie współpracujemy z nimi bo to jeden wielki shit. Temat z AC uważam za zamknięty!!!

Ja odniosę się tylko do tematu. Bobovsky masz nakaz usunięcia tego celownika. Jeśli nie, będziemy zmuszeni się z Tobą pożegnać. Na tą chwile dostajesz unbana, ale w każdym momencie spodziewaj się ssów kontrolnych. Jeśli zauważymy celownik po ssach kontrolnych nie będzie taryfy ulgowej ziomuś.
Następnym razem troszkę grzeczniej. Musisz potrafić przyznać się do błędu.
Zanim zaczniesz grać lepiej usuń ten celownik bo nie uznamy czegoś takiego jak "zapomniałem usunąć" albo "wszedłem tylko na chwilę..."

Połowe postów powinienem usunąć z tego tematu.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#37) Napisano 14 sty 2015, o 00:02

Dopowiadając, ponieważ ktoś tam też o modelach rzucił (a na screenach tego nie widać) - jeśli grasz na kolorowych modelach (potocznie i błędnie zwane "ESL". Poprawnie "ESL TV" - dla spektów, a nie dla graczy - za takie modele na ESL to banik jest) to też musisz je zmienić.

Jakiekolwiek tłumaczenia w stylu "nie zdążyłem", "samo mi się podmieniło", "nie wiem skąd to się wzięło" czy "to mój pies!" nie będą akceptowane.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron