Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]bax-blender - dobra noga MILORDZIE

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#1) Napisano 30 sty 2015, o 23:07

Opis sytuacji:
Witam, po raz kolejny dostałem bana przez pana noge, któremu przeszkadza styl mojej gry. Może i nie znam się i nie umiem czytać, ale z tego co wiem to jak paka jest podłożona i pilnowana przez paru graczy to mam takie PRAWO, żeby pilnować pleców od trupa i respa. Bana dostałem po tym jak koleś przy trupie padł i zobaczyłem że idą przez respa, więc sobie poczekałem, zabiłem i poleciałem zrobić plecy przez b, co zaowocowało zabiciem jeszcze 3 graczy, którym nie śpieszyło się do paki tylko próbowali strzelać z awp :) Oczywiście pan noga wcześniej, już tą samą taktyką padł na środku jak zabiłem go w plecy robiąc taką samą akcję. Nigdy nie dostałem od żadnego admina bana za niewykonywanie celów, bo jak widze, że paka padła to sobie do niej ide, jak bomba jest podłożona to lece broic, a jak mija 30 sek od rozpoczęcia rundy to wychodzę z respa. Nie chce mi się kłócić i prosić o UB bo oczywiście zanim dostane odwołanie i udowodnię, że pan noga ma problem ze sobą to już minie te 30 min. pozdrawiam serdecznie pana nogę, któremu się nie podoba styl mojej gry ale jak sam widział za tej samej sesji jego kolega z drużyny CT gold bullet 4 razy pod rząd został na sam koniec i nie pędził do paki to nawet mu nie dał slaya, no bo przeciez kolega z drużyny nie może go zabić :D
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie
Bax

--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: bax-blender
SteamID/IP: STEAM_0:0:104403454 / 93.105.61.150
Data: 30/01/2015 - 21:54:50 (8 minut temu)
Powód bana: nie wykonujesz podstawowych celow mapy
Admin banujący: @noga
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=82968
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#2) Napisano 30 sty 2015, o 23:20

Gdyby nie fakt, że Ty całą mapę siedzisz w dolnym, to byłabym za Tobą :) a tutaj jestem za nogą.... trzeba Ci trochę werwy chybaa..

noga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 127
  • Dołączył: 22 maja 2014, o 10:50
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 21

(#3) Napisano 30 sty 2015, o 23:30

Użytkownik caarola napisał:
Gdyby nie fakt, że Ty całą mapę siedzisz w dolnym, to byłabym za Tobą :) a tutaj jestem za nogą.... trzeba Ci trochę werwy chybaa..


Otoz to.
Do tego minimum 2 razy zabiles mnie( i nie tylko mnie) z respa i znowu powiesz,ze plecy obstawiales?
tylko,ze bullet zostal sam na min 6-7 osob to jest roznica,a Ty w kazdej rundzie kampisz i nie gadaj,ze biegasz caly czas do paki. Bywalo nawet tak,ze zostales sam na sam to nawet sie do niej nie ruszales. Rozumiem,zebys raz tak zrobil,a nie co praktycznie co runde gdziesz sie kitrasz

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#4) Napisano 30 sty 2015, o 23:42

No dobra. Pieprzenie jakieś. A gdzie dowody? Może jakieś demo? Nawet z hltv można wyciągnąć taką sytuację, także proponuję obejrzeć hltv i udowodnić swoją rację. W tym momencie admin noga ma marne wytłumaczenie skargi.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

noga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 127
  • Dołączył: 22 maja 2014, o 10:50
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 21

(#5) Napisano 30 sty 2015, o 23:46

Czyli teraz mam sciagac kilkanascie demek,zeby pokazac jego kampienie ?

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#6) Napisano 30 sty 2015, o 23:49

Nie, pokaż mi sytuacje po której dostał bana. Grałem z bax-blender i nie zauważyłem jego kampienia na respie. Może nie wiesz jaka jest granica "kampienia na respie"?
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

noga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 127
  • Dołączył: 22 maja 2014, o 10:50
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 21

(#7) Napisano 31 sty 2015, o 00:17

http://s4.shooters.pl/hltv8ia1d1b1/hltv ... t2.dem.zip

3,41- paka podłożona,a kolega na respie
8,40- tutaj tego do respa, az tak nie można zaliczyć,bo siedział przy tych skrzynkach ale paka była podłożona a on kampił
9,57-znowu resp
22,36 resp,a paka podłożona

A na upartego mozna znalezc ich wiecej gdzie kampil

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#8) Napisano 31 sty 2015, o 01:32

nie wiem w czym to otworzyć, żeby obejrzeć, więc nie mam jak się wypowiedzieć, z tego co wyczytuje to piszesz o sytuacjach jak jestem w CT co rzadko robię :) Bo z tego co wiem jak paka podłożona a jestem w TT to wtedy CT ma obowiązek do niej ruszyć a ja moge pilnować respa naszego jak przy pace są inni żeby ugrać troche czasu np ewentualnie zrobić plecy tak jak Tobie zrobiłem. Na upartego to każdemu można znaleźć kampienie czy siedzenie na respie bo czasem się pije piwo, albo gada przez tel, ewentualnie po prostu sobie czasem człowiek zostanie i sam nie raz się bawisz na respie z innymi graczami i siebie nie banujesz za to. Dodam jeszcze że nie raz widzę jak Mayaha czy inni dobrzy gracze stoją na respie bo na tyle co się gra to się zdarza po prostu. Wiem że na pewno dostałem bana przez to, że padłeś 2 razy z rzędu i wcześniej dostałeś jeszcze 2 razy plecy jak "paka była podłożona" na tyle godzin gry jak znajdziesz 10 rund gdzie człowiek sobie poczeka na kogoś na respie to naprawde jesteś mistrzem :) myślę, że jakbyś swoje demko obejrzał to też zdarzało się, że nie ruszyłeś do paki. Zawsze staram się wykonywać cele czasami się każdemu zdarzy nie wykonywać, sam to napisałeś. A jak widzę że wszyscy ruszyli na A to uważam że mam prawo jako jedyny poczekać sobie przy wejściu na respa od b, żeby inni mogli wiedzieć kiedy mają plecy od respa, ewentualnie je powstryzmać jak ich trafie. Nie mam sobie nic do zarzucenia i jak już napisałem, nie chce mi się roztrząsać tego, ale każdego następnego bana będę odwoływał i pisał skargi na Ciebie jeżeli, znów będziesz się wyżywał wyrzucaniem z gry bo już nie pierwszy raz to zrobiłeś.
pozdrawiam serdecznie
Bax

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#9) Napisano 31 sty 2015, o 01:34

przepraszam za brak interpunkcji i kilka literówek, ale nie lubię udowadniać komuś, że mam rację, jeżeli on wie że nie miał racji i się broni. Jakby nie patrzeć jest wiele więcej graczy, którzy naginają respa bez powodu, bo jak już napisałem ja jak to robię, to mam w tym cel drużynowy ( oczywiście często i łatwy frag to jest ), każdy kto umie myśleć logicznie, zrozumie powód czekania na respie na tych od B jeśli cała reszta ruszyła długą i galą :)

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#10) Napisano 31 sty 2015, o 01:43

Hmm, Bax dobrze wiesz ,że znany jesteś z Kampienia. CT-Gala schodki. TT-TRUP. I doskonale wiesz ,że dużo osób denerwuje Twoja gra.. Grasz powoli, ślimaczysz, kampisz. Zagraj troszeczke dynamiczniej, nie stój w jednym miejscu, nie kamp, zacznij coś żwawiej grać.. Uwierz ,że nie tylko nogę denerwuje Twoja gra, tylko większość serwera mówi ,że to nie jest gra.. Bo prócz kampienia niekiedy nic nie można zobaczyć. Ja obrażać nie mam Cie zamiaru, nie mam zamiaru też Cie pouczać, wyciągnij z tego jakieś konsekwencje.. Zacznij grać dynamiczniej, myślę ,że nikt do Ciebie problemu wtedy nie będzie miał..


@Hunter. Ja chciałbym zauważyć ,że wyraziłem swoją opinie co do gracza, może coś wniesie w tą całą sytuacje. Nikt nie musi na podstawie mojej opinii dawać żółtej Nodze, ani nikt nie musi na podstawie tej opinii upominać baxa. To jest tylko wniesienie coś do tematu.
Obrazek

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#11) Napisano 31 sty 2015, o 01:49

Chciałbym tylko zauważyć, że tu jest skarga na admina :)
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#12) Napisano 31 sty 2015, o 20:59

To nie skarga tylko odwołanie. Co najwyzej jakas podejrzana hybryda :D

Apropo skargi. W mojej osobistej opinii i chyba nie tylko mojej ale to tylko mój domysł, wygląda to na typowy ban wynikający ze stanu emocjonalnego, zwanego potocznie "wkur...". Wracając jednak do tematu dyskusji. Pierwszy raz jak gram na tej sieci widze bana na 30 minut za cele mapy. Nie mówie, że takich nie było, ale ja nie zauważyłem. Co innego kampienie na respie, to nawet na dłużej można banować, ALE za kampienie na mapie czy zachowanie broni raczej co najwyżej slay się należy. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

W roli podsumowania mojego klasycznego spamu jak powyżej. Noga pochamuj zapędy wkur-banujące a Bax nie kamp tyle i sprawa rozwiązana.

Pozdro
Sivi
Obrazek

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#13) Napisano 31 sty 2015, o 22:32

Użytkownik Equs napisał:
Hmm, Bax dobrze wiesz ,że znany jesteś z Kampienia. CT-Gala schodki. TT-TRUP. I doskonale wiesz ,że dużo osób denerwuje Twoja gra.. Grasz powoli, ślimaczysz, kampisz. Zagraj troszeczke dynamiczniej, nie stój w jednym miejscu, nie kamp, zacznij coś żwawiej grać.. Uwierz ,że nie tylko nogę denerwuje Twoja gra, tylko większość serwera mówi ,że to nie jest gra.. Bo prócz kampienia niekiedy nic nie można zobaczyć. Ja obrażać nie mam Cie zamiaru, nie mam zamiaru też Cie pouczać, wyciągnij z tego jakieś konsekwencje.. Zacznij grać dynamiczniej, myślę ,że nikt do Ciebie problemu wtedy nie będzie miał..


@Hunter. Ja chciałbym zauważyć ,że wyraziłem swoją opinie co do gracza, może coś wniesie w tą całą sytuacje. Nikt nie musi na podstawie mojej opinii dawać żółtej Nodze, ani nikt nie musi na podstawie tej opinii upominać baxa. To jest tylko wniesienie coś do tematu.



Chciałbym tylko zaznaczyć, że w tej grze mamy się zabijać i wykonywać cele, jeżeli wykonuje cele to co do cholery kogoś obchodzi jak ja gram. Wiem, że wielu denerwuje moja gra, ale mam na to wywalone, bo to ja gram a nie oni z tego co wiem, chyba że się mylę to mnie poprawcie. Kiedy chce to biegam kiedy nie chce to sobie latam po trupie, ale nie stoje w miejscu tylko latam między dolnym a górnym, z tego co widzę, jestem na 4 miejscu w podkładaniu paki co świadczy o tym, że raczej nie stoję w miejscu, jak pisał paranormal nie zauważył, żebym kampił, bo kampienie to jest z tego co wiem stanie w miejscu i tyle. To, że przez pierwszą minutę sobie siedze w trupie albo na gali jak jestem w CT nie znaczy, że jestem tylko tam bo ta gra polega na tym, żeby zatrzymać przeciwnika , więc na początku jestem tam, gdzie mi najlepiej idzie, jak zatrzymam przeciwników to fajnie jak zgine to trudno a jak nikogo nie ma to lece dalej, proste i logiczne. Do tego dodam iż w statystykach widać ile razy podniosłem pakę i wiele razy z tego udało się jąpodłożyć co też świadczy o tym że nie siedze w trupie tylko :) Aż mi głupio, że się zniżam do tego stopnia, żeby tłumaczyć się przed emocjonalnym nogą, gdzie już większość stwierdziła, że bana dał ze względu na wkurzenie :) Jak już pisałem 2 razy padł przy respie a 2 razy dostał plecy, jakby ktoś inny leciał przez respa a on od b przez środek to by padł 4 razy tam po prostu i tyle. Wg mnie powinien mnie przeprosić za tego bana bo dał go niesprawiedliwie, ale mam go gdzieś, mogę być na cenzurowanym u niego. Uważam, że niektórzy naprawdę mają tutaj mózg tak jak kucharz zauważył, że jak słyszę, że ktoś biegnie to czekam i sobie wybiegam nagle. No i ot cała prawda, po co mam wybiegać i ryzykować że padne jak sobie mogę poczekać i po prostu zastrzelić. Nikt mi nie zarzuci tego że stoję w miejscu i kampie, no chyba że pilnuje trupa dolnego jak paka podłożona to są 3 miejsca w których warto poczekać oczywiście jeśli inni pilnują od środka. Myślcie sobie co chcecie, grajcie jak chcecie, ja gram jak chce, cele wykonuje pilnuje danych stref i nikt mi tego nie zabroni, jak celów nie będę wykonywał to wtedy możecie dać mi bana i ja na pewno się przyznam jak dostanę go sprawiedliwie. Jak narazie raz dostałem od Equsia i narobił tyle rudery i wiochy pisząc o sobie, że się nie myli i po wsyzstkim nawet nie przeprosił. I teraz 2 razy od Nogi dostałem bana już wtedy było niesprawiedliwie i teraz też i nadal nie słyszę przeprosin. Nie mam 10 lat i wymagam szacunku do siebie tak jak i ja szanuje każdego na tej grze.
pozdrawiam serdecznie
Bax

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#14) Napisano 31 sty 2015, o 22:36

Cytat:
Gdyby nie fakt, że Ty całą mapę siedzisz w dolnym, to byłabym za Tobą :) a tutaj jestem za nogą....

Wszystko tu byłoby jasne i klarowne gdyby admin exe nie stał tyle samo czasu przed długą co bax w trupie. Jak admin daje taki przykład i nie ponosi konsekwencji to jak można karać gracza za to samo. Gdyby nie to oczywiście 100% racji po stronie krzywej nogi

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#15) Napisano 31 sty 2015, o 22:50

Uważasz ,że każdy ma Cie przepraszać.. Jesteś dość śmieszny. Wiochę i ruderę to szczerze pisząc robisz Ty swoją grą, tyle razy Ci już to pisałem ,że w szachy byłbyś dobry ,że cyrk. Tak więc zluzuj co do mnie bo ja na każdym kroku sie nie wywyższam do graczy czy w stosunku do innego admina, Ty pisząc sentencje na całą strone piszesz tylko o tym ,że trzeba Cie przeprosić, Przepraszam wielmożny Panie za to ,że dałem Ci bana, przepraszam za to ,że Twoja gra jest tak ze ślimaczała ,że za przeproszeniem wkurwia pół serwera. więcej nie będę wielmożny Panie, obiecuje ,że będę bił pokłon jak będziesz wchodził na serwer, Przepraszam także za Admina nogę bo dał Ci bana za to ,że grasz ospale. na pewno więcej nie będziemy . Pisałem już nie mam zamiaru nikogo pouczać, graj dynamiczniej nikt sie nie będzie czepiał. masz dużo podłożeń paki, świetnie tylko ZAŁÓŻMY ja mam 123123123123 fragów, zero podłożonych pak, tutaj stwierdzisz ,że latam za fragami i nie podkładam paki ? Napisałem załóżmy. Tak więc jeśli wymagasz szacunku do siebie tak też i szanuj mnie bo pisząc mniejsze/wieksze obelgi w moją strone nie masz do mnie szacunku, a ja wypowiedziałem sie w temacie i nie napisałem kłamstwa tylko prawdę.

Byłem przed chwilą na serwerze, widzisz, chcesz to potrafisz grać dynamiczniej. i Dobrze Ci to wychodzi, tak więc Graj tak dalej jak grasz, nikt problemów mieć nie będzie ;)
Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron