Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]bax-blender - dobra noga MILORDZIE

Poof

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 135
  • Dołączył: 17 paź 2014, o 14:20
  • Postawione piwa: 16
  • Otrzymane piwa: 17

(#16) Napisano 1 lut 2015, o 00:36

Nie wiem czy mogę się tu wypowiadać, ale wtrące swoje 3 grosze. Nie rozumiem Ciebie bax, dlaczego noga ma Ciebie przepraszać. Na demku wyraźnie widać jak nie raz po 30 sekundach znajdujesz się przy okolicach respa, a to przecież jest zabronione.. Do tego twoja gra podchodzi pod typowy styl ffa, kampisz na każdym kroku, wyczekujesz itp. A w nazwie serwera masz napisane wyraźnie "4fun lite", czyli twoja gra powinna wyglądać bardziej dynamicznie. Tak jak equs mądrze napisał "graj dynamicznie", to nie będzie problemów z banami.
Aha tak na marginesie, to twoja wypowiedź siv jest trochę bezsensu. Z pewnością nie oglądałeś demka, a piszesz takie rzeczy.. Następnym razem oglądaj demko, a potem się wypowiadaj.
Tak w ogóle, to moim zdaniem ban słuszny, a skarga niepotrzebna.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#17) Napisano 1 lut 2015, o 03:13

Będę leciał od końca.

1. Proszę o wytłumaczenie "4fun lite", jaka jest definicja tego typu rozgrywki?
2. Dlaczego BTK nikt nie banuje za stanie powyżej 30 sekund na zielonych z AWP?
3. Dlaczego nikt nie banuje Exe za kampienie w innych miejscach?
4. Dlaczego nikt nie banuje Kasi za raszowanie dolnego będąc w CT?
5. Dlaczego nikt mnie nie zbanuje jak czasem dłużej niż przez 30 sekund będę liczył ilu osobników z CT poleciało na B?
6. Dlaczego karana jest gra zespołowa? Dawno nie grałem na DD2, ale Bax'a kojarzę i mimo, że się ślimaczy, to jednak cele wykonuje.
7. Dlaczego Gold bullet ma taryfę ulgową a zawsze zostaje jako ostatni?
8. Dlaczego, dlaczego, dlaczego.

Ten serwer nie jest Waszą własnością drodzy admini, do Was należy pilnowanie porządku, aby była kultura, aby nie było cheaterów, dzieci na mikrofonie itp. Jeżeli macie prywatne niuanse odnośnie konkretnych graczy, zapraszam do założenia tematu i opisania problemu.

Pytanie mi się nasuwa, czy admin NOGA za pomocą admin_voice, admin_say poinformował gracza o żwawszej grze? Czy najpierw nie powinno być upomnienie słowne ewentualnie slay/kick? Czasami mam wrażenie, że banujecie graczy, którzy psują Wam staty i wykorzystujecie pozycję admina do celów prywatnych.

Nie będę oglądał demka, nie będę przyznawał racji żadnej ze stron bo nie do końca jestem w temacie. Wypowiadam się, bo na SB ktoś poprosił o opinię kogoś z góry, więc się udzielam w temacie (czyt. nabijam posty, kiedyś było ich 1500).

Widywałem graczy zaprzyjaźnionych z niektórymi adminami serwera DD2, którzy grają jakby posiadali lamerski immunitet, a ktoś, kto nie ma znajomości czyt. Bax, za takie samo zachowanie zostaje karany.

Nie widziałem sprawy Equś vs Bax, więc nie odniosę się do "wiochy" jaką ktoś rzekomo zrobił, pragnę tylko zaznaczyć, że sam pochodzę z wioski i czuję się urażony takimi porównaniami, bo często gęsto ludzie ze wsi mają więcej rozumu niż te sprane miejskim wyścigiem szczurów mózgi "mieszczuchy".

@ SIV, drugi raz Cię upominam, nie APROPO tylko a propos! Jak używasz jakichś obcych słów najpierw sprawdź ich poprawną pisownie.

Gracza Bax serdecznie przepraszam w imieniu sieci CSL tym samym upominam, aby nie dawać powodów by podpaść ponownie. Może czas zmienić trasę?
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#18) Napisano 1 lut 2015, o 05:40

5. Dlaczego nikt mnie nie zbanuje jak czasem dłużej niż przez 30 sekund będę liczył ilu osobników z CT poleciało na B? Odpowiedz bo sie nieda haha
^SzAkAl^

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#19) Napisano 1 lut 2015, o 11:36

Użytkownik Ned napisał:
Cytat:
Gdyby nie fakt, że Ty całą mapę siedzisz w dolnym, to byłabym za Tobą :) a tutaj jestem za nogą....

Wszystko tu byłoby jasne i klarowne gdyby admin exe nie stał tyle samo czasu przed długą co bax w trupie. Jak admin daje taki przykład i nie ponosi konsekwencji to jak można karać gracza za to samo. Gdyby nie to oczywiście 100% racji po stronie krzywej nogi


Po pierwsze to juz Ci Ned kiedys pisalem, ze swoje kompleksy i problemy emocjonalnie wynikajace nie wiem z czego i nie chce nawet wiedziec... mozna okazywac w inny sposob nic przypierniczanie sie do mnie w kazdym mozliwym temacie :P Gdybys nie zauwazyl, bo nie zauwazyles... Pewnie dlatego, ze nie gralem ostatnio, a jak juz gralem to Ciebie nie bylo... To jako jeden z pierwszych wbijam na dluga i kazdy Ci to powie, ze zawsze chodze dluga :P Nie kampie na respie tak jak piszesz i nie chowam sie za skrzynkami :P Kilka skanow w sciane na dl i sie wbija :P Wiec najpierw zaaktualizuj swoja baze danych, o ile takowa posiadasz, a dopiero pozniej sie wypowiadaj na moj temat, bo to co robisz zaczyna mnie juz wkur*** :P

Co do tematu... Bax, mozesz pisac co chcesz, ale prawda jest taka, ze jedyne co robisz bedac w TT to wieczna kampa w trupie i nic poza tym. Wszyscy ida na dl, albo ogolnie A, a Ty i tak kampisz w trupie... Paka lezy na A to wyjdziesz z trupa i przykampisz w koncie, a jak jestes w CT to zadko zdaza sie zebys po pake szedl, pisz co chcesz, ale sam Ci slaye dawalem juz tyle razy, ze nawet taki Ned by sie skapnal, ze cos jest nie tak. Co do dlugosci bana sie nie wypowiadam.
Obrazek

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#20) Napisano 1 lut 2015, o 14:23

Jeszcze taka popierdółka śmie slapować baxa za to że robi dokładnie to co on tylko w innym miejscu :facepalm:

Cytat:
8. Dlaczego, dlaczego, dlaczego.

Jak to mówi Korwin trzeba zmienić ustrój nie świnki przy korycie haha

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#21) Napisano 1 lut 2015, o 16:25

Heniu Inkwizytor. :oklaski: :okok: :tak:
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#22) Napisano 1 lut 2015, o 16:50

dObra dobra, ,ja napisze tyle BAx=kampa. Tyle w tym temacie. Bax juz tyle mialem upomnien ode mnie, ale chyba z racji stałego gracza Ci odpuscilem ze 2 razy. Domyslam się, ze zarowno Ty i Bullet dostaniecie ode mnie pozadnego bana, zeby się nauczyc grac, bo gdyby wszyscy grali tak jak Wy to zapewne skasowalbym Cs-a- tyle

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#23) Napisano 2 lut 2015, o 00:51

Equs dalej CI dupe ściska żal, że nie traifłeś ? Zawsze tak gram jak i to co widzisz, po prostu jak padacie w takich miejscach to sobie wyrabiacie opinie nie obserwując przecież na codzień, bo logiczne, że nie patrzycie. Już mówiłem zobacz ile razy podłozyłem pake, podniosłem pakę itp. co świadczy, że nie stoje w miejscu i nie kampie. Głupoty gadacie i tyle to żę padacie z moich strzałów po 40-50 sekundach gry świadczy o tym że lecicie przed siebie a ja tylko staje wam na drodze jak coś. Specjalnie pograłem w weekend więcej i popatrzyłem jak grają admini i miałbym też wiele zastrzeżeń, ale rozumiem o co im chodzi, więc nie komentuje. Tak jak napisał NED jest wielu adminów co nie dają przykładu, a samo to że robie kil strejki po 4-5 to świadczy, że nie siedze w trupie. Tak jak Equs zauważyłeś, że potrafie grać dynamicznie, tak i czasem jak jestem czymś zajęty też obok typu oglądam mecz w TV to gram sobie bardziej w spokojniejszym miejscu typu cały trup, ale nikt mi nie zarzuci, że stoję w miejscu i kampie. Tyle w tym temacie a co do przeprosin to chciałem tylko od Ciebie i Nogi a nie od wszystkich, więc nie wyolbrzymiaj moich słów, bo wg mnie jeżeli, ktoś daje bana z emocji bo go poniosło i nie ma racji co wielu potwierdziło, plus to jak Ty się do mnie odzywałeś ( nie chodzi mi że zrobiłeś screeny tylko, że nicnie pomagałes tylko dogadywałes, a jesteś od tego, żeby pomóc wg mnie. Caroola jakoś potrafiła pomóc i naszczęście wygrałem sprawę ), więc powinniście po prostu napisać cokolwiek a już szczególnie Ty za te słowa.
Pozdrawiam i czekam na bany za respa bądź cele.

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#24) Napisano 2 lut 2015, o 02:02

Żal mi dupe ściska? raczej nie bo nie ma mi dlaczego ściskać. skończ temat, wyraziłem swoją opinie a Ty nadal się pogrążasz :)

Zamknijcie ten temat bo zadumany w sobie człowiek nic więcej nie doda :)
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#25) Napisano 2 lut 2015, o 08:49

viewtopic.php?p=77769#p77769

Zamykam dyskusje.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •