Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga Gimperodtlu + btK

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#46) Napisano 7 lut 2015, o 12:59

Wiekszosc banow daje i nikt mi nie powie, ze jest czit !!!!! Tylko mowie, ze jak sie zdarzy podobna sytuacja.To zeby jeden z drugim nie lecial odrazu na forum tylko SPAMOWAL! :@

PAranormal ze mna nie poza


paranormal
Poza btk. Z btk. Co za różnica. Podałbyś link do dema?
Obrazek
Obrazek

noga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 127
  • Dołączył: 22 maja 2014, o 10:50
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 21

(#47) Napisano 7 lut 2015, o 13:05

btk mnie nie licz,bo go już nie miałem wtedy :)

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#48) Napisano 7 lut 2015, o 13:36

Szajba wypowiesz się czy btk ma sam wszystko przyjąć na klatę? Jak macie z nim kontakt to poproście, żeby zawitał na forum.
Tu jest demo z hltv.
http://s4.shooters.pl/hltv8ia1d1b1/hltv ... t2.dem.zip
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#49) Napisano 7 lut 2015, o 13:55

viewtopic.php?f=24&t=1040&start=225 - Szajba pisał, że go nie ma, ale w sumie dawno temu, na serwie widziałam go ze 3 razy od tego momentu. Nie napisał też że wraca na stałe albo znowu mu się coś tam dzieje.

memberlist.php?mode=viewprofile&u=3781 - do tego szajba na forum 30 stycznia byl :P więc nie zaglądał tu ostatnio, tu pewnie też nie zajrzy.

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#50) Napisano 7 lut 2015, o 14:39

Użytkownik Hunter napisał:
I może czas przestać chronić kapska kolegów?

Słaby przykład akurat. Gdzieś ty był mój rycerzu jak Verona (nomen omen ogarnięty admin) bronił choćby najgłupsze odpowiedzi exe nie mówiąc już o naszych forumowych gołąbkach

Ja myśle że to wszystko wina jogiego, spamował prywatą u@ więc admin przestał być czujny :wysmiewacz:



Edit by CZK. Tak de facto to nie wnosisz niczego do tematu a wprowadzasz tylko niepotrzebny zamęt swoimi wypowiedziami. Mam dosyć domyślania się o kogo chodzi, kiedy i co kto zrobił. Jeżeli masz problem, opisz go w stosowny sposób a nie sprzedajesz tanie sugestie myśląc, że jesteś zabawny.

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#51) Napisano 7 lut 2015, o 15:33

Ale po co karać? Za chwilę nieuwagi (no dobra ;p dłuższą "chwilę" ^^)? Mnie chodzi jedynie o to, żeby admini działali (a w większości przypadków działają odpowiednio). Wczoraj, czy przedwczoraj była identyczna sytuacja z innym adminem w roli głównej i również zero reakcji, ale jebać to pomyślałem i już miałem nagrywać demko (żeby wziąć sprawy w swoje ręce), ale cziter wyszedł. Co do mówienia przez mikro: kilka słów rzekłem, ale niby jak to ma wyglądać? Szyfr nie każdy zrozumie, a grzebać później w hltv dla jakiegoś marnego NSa, bo usłyszy, że o niego chodzi?
Według mnie administracja działa sprawnie, ale czasem wiadro zimnej wody się przydaje, a na kogo ono poleci, to już zależy od sytuacji ;)
Na steam nie mam jak pisać, bo dodawanie kogoś na siłę do znajomych nie przechodzi mi przez palce jakoś. Takie jakby szukanie przyjaciół na siłę ^^
Obrazek

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#52) Napisano 7 lut 2015, o 16:42

Cytat:
Edit by CZK. Tak de facto to nie wnosisz niczego do tematu a wprowadzasz tylko niepotrzebny zamęt swoimi wypowiedziami. Mam dosyć domyślania się o kogo chodzi, kiedy i co kto zrobił. Jeżeli masz problem, opisz go w stosowny sposób a nie sprzedajesz tanie sugestie myśląc, że jesteś zabawny.

No trudno najwyżej poprawisz mocnej ale coś jeszcze dodam. Przecież za każdym razem jak próbuje poruszyć sprawę to temat jest zamykany. Kiedy zgłaszam posta w którym admin obraża gracza to zgłoszenie jest przyjmowane bez żadnych konsekwencji dla admina więc on czym ty gadasz. Admin który obraża nie ponosi konsekwencji admin który nie zauważył zgłoszeń jest maglowany 4 stronę. Wiesz co jest najśmieszniejsze, w obu przypadkach pisze o tej samej osobie Btk. Teraz mnie karzesz mimo że nikogo nie obraziłem a potem sie będziesz dziwił wielce dlaczego ktoś ma pretensje do adminów a nic nie zgłasza. Trudno twoje pole twoje zasady

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#53) Napisano 7 lut 2015, o 18:00

Ned mam taką skromną prośbę. Odjeb się ode mnie. wali mnie czy dostanę ostrzeżenie. Zaczynasz mi działać na nerwy, wszystko ma swoje granice. nie znasz mnie człowieku, a oceniasz. Patrząc na Twoje głupie zagrywki śmiem stwierdzić, że w ogarnianiu stanowiska, które piastuje nie dorastasz mi nawet do pięt. Pierwsze dorośnij nie wiekowo, ale na umyśle. Później cokolwiek wnoś do spraw, które tyczą Ciebie lub innych użytkowników. CZK dobrze to ujął, wnosisz zamęt w każdym topic'u w którym się wypowiadasz. Podsumowując Ciebie i Twoje zachowanie.. Dzielą nas kilometry kabelka wiec nie bądź taki odważny, gdyż nikomu tym nie zaimponujesz. Napisz coś mądrego i sensownego, a na pewno poprzyj to przykładami. Nigdy nie broniłem nikogo (pomijając Rudą), tylko oceniałem sytuację. Do większości działów w których się wypowiadałem nie masz dostępu więc "zamilcz" bo nie wiesz co tam pisałem.

Co do całej sytuacji. "Góra" podjęła decyzje. Więc pytam się wprost. Czemu do cholery ten temat nie jest jeszcze zamknięty??

Tyle. Dziękuje, dobranoc.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#54) Napisano 7 lut 2015, o 19:29

Użytkownik Ned napisał:
Cytat:
Edit by CZK. Tak de facto to nie wnosisz niczego do tematu a wprowadzasz tylko niepotrzebny zamęt swoimi wypowiedziami. Mam dosyć domyślania się o kogo chodzi, kiedy i co kto zrobił. Jeżeli masz problem, opisz go w stosowny sposób a nie sprzedajesz tanie sugestie myśląc, że jesteś zabawny.

No trudno najwyżej poprawisz mocnej ale coś jeszcze dodam. Przecież za każdym razem jak próbuje poruszyć sprawę to temat jest zamykany. Kiedy zgłaszam posta w którym admin obraża gracza to zgłoszenie jest przyjmowane bez żadnych konsekwencji dla admina więc on czym ty gadasz. Admin który obraża nie ponosi konsekwencji admin który nie zauważył zgłoszeń jest maglowany 4 stronę. Wiesz co jest najśmieszniejsze, w obu przypadkach pisze o tej samej osobie Btk. Teraz mnie karzesz mimo że nikogo nie obraziłem a potem sie będziesz dziwił wielce dlaczego ktoś ma pretensje do adminów a nic nie zgłasza. Trudno twoje pole twoje zasady


Odbiegamy od tematu, ale skoro zacząłeś to Ci odpowiem.

To, w jaki sposób osoba na którą skarga jest złożona zostanie przez nas (administrację) ukarana pozostaje pomiędzy nami a takim adminem. Nie mam zamiaru tłumaczyć się przed Wami. Pierwsza skarga zwykle kończy się pouczeniem, kolejne w zależności od przewinienia są również wyznaczane. Dla Was karą równoważna jest z zabraniem uprawnień, dla mnie wystarczającą karą w niektórych przypadkach jest rozmowa takiego admina ze mną, wtedy sami wymiękają, albo unoszą się honorem i odchodzą. To w jaki sposób rozwiązujemy problemy na tym forum leży w naszej gestii i nigdy nie ustrzeżemy się krytyki osób postronnych, ale czasami warto dokładnie przeczytać o co administracji chodzi, bo ostatnią rzeczą na której mi zależy jest pokazanie jak to ktoś ujął, "że jestem władcą" . . .
Jestem najbardziej obiektywną osobą na tym forum, więc proszę Cię, w momencie kiedy powiesz wszystko odnośnie danej sytuacji poprzestań na komentarzach, bo gdybanie, że być może to robił, a może tamto, a bo ja już wcześniej składałem skargę i zamknęli wsadź sobie w cztery litery. Tak samo traktujemy Twoją opinię jak i pozostałych ale tylko do momentu, kiedy wiąże się ściśle z problemem zawartym w temacie, Ty natomiast nie wiesz sam, czy jesteś po stronie Btk czy przeciwko Niemu.

Więcej wypowiedzi się nie spodziewam, jeżeli ktoś coś będzie miał do dodania, proszę poinformować moderatorów a na pewno otworzą temat.

Ps. Btk, rozumiem, że teraz wiesz o co chodzi z tą skargą i że nie była bezpodstawna? Proszę również o zakończenie sporów, bo nie potrzebnie robić sobie internetowych wrogów przez zwykłą, durną grę. ;) To Half - Life nie Full - Life.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron