Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

HLStats, naliczanie punktów, trudno wbić w TOP.

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#1) Napisano 19 lut 2015, o 15:30

Obecne naliczanie punktów miało za zadanie umożliwienie słabszym graczom podgonienie czołówki, co według mnie spowodowało odwrotny skutek. Wystarczy popatrzeć na to : http://speedy.sh/KcSHh/pkt.JPG
Przy 4.5k pkt dostaję 7 oczek za zabicie kogoś, kto ma 46k pkt. W jaki sposób ktoś z bardzo małą liczbą punktów ma dogonić tych, co są wyżej, skoro za fraga dostaje tak mało i równocześnie tak mało odbiera przeciwnikowi? W poprzednim naliczaniu było o wiele prościej wskoczyć do topki. Za zabicie kogoś z czołówki dostawało się 20-25 pkt. Gracz z dużą ilością punktów musiał się wysilić, aby utrzymać swój poziom, bo w przypadku śmierci ponosił o wiele większe straty. Jak widać, wystarczy sporo grać i można nabić 40k punktów w czasie niespełna dwóch miesięcy. Uprzednio aby zrobić 30k trzeba było grać dobre pół roku. Proponuję wprowadzenie starego systemu.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#2) Napisano 19 lut 2015, o 15:32

Bylo po staremu to pisali na forum, ze jest zle bo nie mozna btK dogonic. Poprawili, przez jakis czas bylo ok, teraz znowu cos nie pasuje... Jak dla mnie to ten rank wgl mozna wylaczyc.
Graj dla przyjemnosci, nie dla rankingu :P
Obrazek

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#3) Napisano 19 lut 2015, o 15:36

Użytkownik _eXe_ napisał:
Bylo po staremu to pisali na forum, ze jest zle bo nie mozna btK dogonic. Poprawili, przez jakis czas bylo ok, teraz znowu cos nie pasuje... Jak dla mnie to ten rank wgl mozna wylaczyc.
Graj dla przyjemnosci, nie dla rankingu :P


Przedstawiam tylko dowody, że wszystko odniosło odwrotny skutek. Gram ostatnio bardzo mało, ale cały czas dla przyjemności. Bo ranking sam się robił.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#4) Napisano 19 lut 2015, o 15:46

Jak się zmieni to znowu będzie marudzenie...

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#5) Napisano 19 lut 2015, o 15:57

Cytat:
Jak się zmieni to znowu będzie marudzenie...

A mnie znowu zabronią nicki zmieniać bo jak czasem na świeżym fartne jakiegoś "koksa" 2 razy na gali to płacze że mu takie zero pkt zabiera :wysmiewacz:

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#6) Napisano 19 lut 2015, o 16:06

No co Ty tak dobrze jest :okok: . Trzeba trzymać poziom :walka: Chcesz wejść do top to się postaraj :strzelaj: Każdy ma takie same szanse . :ganja
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#7) Napisano 19 lut 2015, o 16:19

Wg mnie jest dobrze jak jest. Jestem na NIE.
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#8) Napisano 19 lut 2015, o 16:27

Było lepiej , to fakt bo teraz to się niczym nie różni od "pierwotnych" rankingów na różnych serwach czyli ten jest pierwszy kto ma największą różnicę dedów i fragów, czyli w praktyce ktoś może grać średnio, ale dużo i w końcu będzie w czołówce. Wcześniej faktycznie ci najlepsi byli w czołówce, a pkt nabijało się wolniej ale dawało to większą satysfakcję bo ranking był rzeczywiście odzwierciedleniem skilla. Teraz też niby jest, ale w 1/5 tego co był kiedyś.

Ogólnie wolałem ten poprzedni, ale czasem się wkurfiałem jak mi pkt leciały setkami xD

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#9) Napisano 19 lut 2015, o 16:50

Jestem na nie!,xd
P.s.Z tego co pamietam Huti jak byles w topce w zeszlym roku z duzo iloscia pkt.to nie przeszkadzala ci zmiana ranku.

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#10) Napisano 19 lut 2015, o 16:59

Użytkownik Zwierze napisał:
Było lepiej , to fakt bo teraz to się niczym nie różni od "pierwotnych" rankingów na różnych serwach czyli ten jest pierwszy kto ma największą różnicę dedów i fragów, czyli w praktyce ktoś może grać średnio, ale dużo i w końcu będzie w czołówce. Wcześniej faktycznie ci najlepsi byli w czołówce, a pkt nabijało się wolniej ale dawało to większą satysfakcję bo ranking był rzeczywiście odzwierciedleniem skilla. Teraz też niby jest, ale w 1/5 tego co był kiedyś.

Ogólnie wolałem ten poprzedni, ale czasem się wkurfiałem jak mi pkt leciały setkami xD


Popieram według mnie tamten lepiej skilla odzwerciedlał :)
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#11) Napisano 19 lut 2015, o 17:21

Użytkownik xManiek77x napisał:
No co Ty tak dobrze jest :okok: . Trzeba trzymać poziom :walka: Chcesz wejść do top to się postaraj :strzelaj: Każdy ma takie same szanse . :ganja


Trzymać poziom? Ja nie muszę trzymać żadnego poziomu, bo każdy kto jest tu od dłuższego czasu wie, jak gram. I nie muszę nikomu nic udowadniać. Kiedyś każdy miał takie same szanse, bo liczyły się umiejętności. Teraz dostajesz praktycznie tyle samo punktów za zabicie najlepszych i najgorszych. Nie na tym to powinno polegać. Gwarantuję Ci, że gdybym przesiadywał 6-8h dziennie, jak co niektórzy, sytuacja byłaby inna (co nie zmienia faktu, że taki system jest bezsensowny).

Użytkownik Kasia napisał:
Jestem na nie!,xd
P.s.Z tego co pamietam Huti jak byles w topce w zeszlym roku z duzo iloscia pkt.to nie przeszkadzala ci zmiana ranku.



Nie przeszkadzało mi, ponieważ przestałem tu grywać z powodu tej zmiany. Dodatkowo, zmiana nastąpiła, gdy mieliśmy już kilka miesięcy gry za sobą (bez resetu statystyk).
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#12) Napisano 19 lut 2015, o 17:25

Już teraz pewnie nie znajdę tego tematu wcześniejszego co się ludzie prosili o zmianę tego ranku bo się nie mogli do topki wbić ( bo są za słabi :D ) Wtedy pamiętam Axl ranking zmienił na ten co jest teraz albo inaczej "podrasował" ten co był i wszyscy zadowoleni ale nadmienił wtedy pamiętam, że jak każdy wróci do swojego przedziału punktowego, który tym razem będzie wyżej znowu będzie płacz i prośby o zmianę ranku ! Na moje oko to może zostać zmieniony na taki jak był ale wtedy po prostu zero zmian i tyle bo, żeby go zmieniać co chwilę jak ktoś się na serwerze obudzi, że traci punkty a nie je zyskuje to jest śmieszne. Więc w sumie to też jestem za tym, żeby stare naliczanie punktów wróciło.
Tak wiemy jak huti grasz w przeciwieństwie do takiego Parkera to miernie :P

Żart oczywiście ;d
Obrazek
Obrazek

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#13) Napisano 19 lut 2015, o 17:35

Niech się już nic nie zmienia , jest jak jest ^^
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#14) Napisano 19 lut 2015, o 17:42

Ciekawe kto zmienił nazwę mojego tematu...
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Poof

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 135
  • Dołączył: 17 paź 2014, o 14:20
  • Postawione piwa: 16
  • Otrzymane piwa: 17

(#15) Napisano 19 lut 2015, o 17:44

Ja tam jestem za zmianą rankingu na stary. Liczyły się bardziej umiejętności i każdy miał szanse wbić do topki. Teraz trzeba trochę posiedzieć na serwie, żeby wbić dobry ranking.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron