Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga Pierogi

Ny[C]eR

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 850
  • Dołączył: 23 lis 2011, o 01:00
  • Postawione piwa: 27
  • Otrzymane piwa: 23

(#1) Napisano 27 lut 2015, o 23:12

Nick podczas gry:Pieróg
IP/SteamID:
Data:27-02;2015 Godz: 21:45 ( nie patrzylem godziny wtedy ale tak jakos bylo)
Powód skargi i opis sytuacji: [niecałą minutę temu]
Cześć większość mnie tu pewnie pamieta ale do sedna sprawy, Admin Pierogi jakies 30 min temu zrobila rzecz ktora jest chora, bedac sam w tt na 7 chyba ct zachowawalem bron (normalne) . A ten o to admin postawnowil mnie wyrzuc za cele , bez ostrzezenia bez niczego tak o! Byl przy tym crk i widzial wszystko. Sam pewnie by zachowal bo mysli logicznie. Ale nie ona musiala pokazac i sie podlizac i wyrzucic. A mowiac do mnie wypierdalaj to sobie nagrabilas ! Pierog to minus ktory sie podlizuje :) Wiem wiem wyjde na tego zlego jak zawsze :)
SSów nie ma bo toczylo sie wszystko przez micro :)
Obrazek

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#2) Napisano 27 lut 2015, o 23:17

Krotko i na temat. Co do kicka to sie nie wypowiem, bo jest to tylko kick, a jezeli chodzi o wyzwisko o ktorym pisze, to przedstaw jakis dowod, albo ewentualnie swiadkow z grona stalych graczy ktozy to potwierdza, bo poki co nic nie masz na poparcie swojej skargi. Kazdy moze tak napisac i kazdy moze sie domagac wyciagniecia konsekwencji wobec adminow.
Obrazek

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#3) Napisano 27 lut 2015, o 23:18

Nycer, nie pisz bzdur i nie wmawiaj że bez ostrzeżenia. Pisałam na środku kilka razy TT- paka ewentualnie CT do paki. W momencie kickowania graczy za cele mapy nie byłeś jedynym, a skoro innych wyrzuciłam czemu Ciebie miałam nie wyrzucać ? Poza tym nie kłam że powiedziałam do Ciebie wypierdalaj bo nie przypominam sobie takiego słowa , Ty językiem nie błyszczałeś co admin crK upominał Cię z tym :)
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#4) Napisano 27 lut 2015, o 23:20

W momencie gdy gracz wszedł po kicku powiedział " zajebista jestes Pierogi " zapytałam o co chodzi ? a on "jajco" odpowiedziała "odbij ode mnie bo nie jestem Twoją koleżanką" wymiana zdań się toczyła po czym powiedział do mnie zamknij ryj a ja odpowiedziałam mu że sobie kur..a nie życze takich słów w moja strone . :)
Ostatnio zmieniony 27 lut 2015, o 23:21 przez Pierogi, łącznie zmieniany 1 raz
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#5) Napisano 27 lut 2015, o 23:20

Ja bym za kicka zamordował! Nie krył bym się nawet przed sądem za ten niebanalny czyn!
Oczywiście Admin widząc terrorystów rozbijających namioty i puszczających głośno muzykę czyniąc z owego miejsca imprezę nie na miejscu powinien napisać na say@ coś podobnego do: "Resp TT 30 sek" Mimo wszystko Admin zachował rozsądek i dał kicka, najmniejszą kare opisaną w taryfikatorze. Chcąc nie chcąc jakoś musimy graczy pospieszyć do celów mapy, jeśli zakuł Cię w serce ten kick i Administracja go ujmie w tej skardze za zbrodnie to na pewno Pierogi dostanie po swojej leniwej pupie.

czarnuch

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 64
  • Dołączył: 18 cze 2012, o 23:12
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 4

(#6) Napisano 27 lut 2015, o 23:22

no niestety nycer pisala 2-3 razy a defensywa byla ostra

Ny[C]eR

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 850
  • Dołączył: 23 lis 2011, o 01:00
  • Postawione piwa: 27
  • Otrzymane piwa: 23

(#7) Napisano 27 lut 2015, o 23:26

Użytkownik Pierogi napisał:
W momencie gdy gracz wszedł po kicku powiedział " zajebista jestes Pierogi " zapytałam o co chodzi ? a on "jajco" odpowiedziała "odbij ode mnie bo nie jestem Twoją koleżanką" wymiana zdań się toczyła po czym powiedział do mnie zamknij ryj a ja odpowiedziałam mu że sobie kur..a nie życze takich słów w moja strone . :)



Hahhahahaha ale teraz gadasz slowa ktore wgl tak nie brzmialy ;)

1: zajebista jestes Pierogi - tak powiedzialem
2: tez
3: powiedzials tak
4: nie ryj a zamknij sie juz a to jest roznica


Czarnuch ale pomysl logicznie , sam na tylu szedl bys na rzez czy zachowal aby pozniej miec? A dobrze wiedziala ze co runde chodzilem do paki lub z paka!
Obrazek

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#8) Napisano 27 lut 2015, o 23:28

Użytkownik Ny[C]eR napisał:
Użytkownik Pierogi napisał:
W momencie gdy gracz wszedł po kicku powiedział " zajebista jestes Pierogi " zapytałam o co chodzi ? a on "jajco" odpowiedziała "odbij ode mnie bo nie jestem Twoją koleżanką" wymiana zdań się toczyła po czym powiedział do mnie zamknij ryj a ja odpowiedziałam mu że sobie kur..a nie życze takich słów w moja strone . :)



Hahhahahaha ale teraz gadasz slowa ktore wgl tak nie brzmialy ;)

1: zajebista jestes Pierogi - tak powiedzialem
2: tez
3: powiedzials tak
4: nie ryj a zamknij sie juz a to jest roznica


Czarnuch ale pomysl logicznie , sam na tylu szedl bys na rzez czy zachowal aby pozniej miec? A dobrze wiedziala ze co runde chodzilem do paki lub z paka!


Pomylone słowe "ryj" a "się" możliwe , lecz pewnia nie jestem . Poza Tym dalej nie wiem gdzie użyłam słowa " wypierrrrrdalaj" ?
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#9) Napisano 27 lut 2015, o 23:28

ja Obecnie jeszcze bym Ci dodał bana do Twojej kolekcji. Byłem przy sytuacji na serwerze, po akcji cały czas prowokowałeś pisząc "wywal za cele". Dlaczego dodał bym Ci bana ? a no właśnie np za to. Obraza Administratora, prowokujesz, dostajesz kare. Cóż.

Obrazek
Obrazek

Ruskie

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 60
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:48
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 4

(#10) Napisano 27 lut 2015, o 23:29

Byłem przy całej sytuacji i jakoś nie widziałem tego tak jak to opisujesz. Owszem można mnie posądzić o nierzetelne źródło informacji czy nie obiektywizm, więc wypowiem się co do Twojego zachowania, które jak dla mnie jest zbyt agresywne i zbyt nerwowe a teksty jakimi rzucasz podczas gry mogą być nie na miejscu i niestosowne nie tylko do gracza Pierogi. Cóż jak chcesz pograć poskrom emocje zwłaszcza nerwy a potem graj. Co do kicka to straszne że admin Cię wywalił z serwera ... ja bym na Twoim miejscu pociął się mydłem. Cele to cele należy je wykonywać i admini pilnują wykonywania za równo CT jak i TT.

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#11) Napisano 27 lut 2015, o 23:30

Nie żebym się czepiał, ale serio Pierogi odpuściła być czasem banowanie/kickowanie za cele mapy. Moim zdaniem troszkę za bardzo się starasz. Czasami przesadzasz. Czy znasz admina który tak bardzo pilnuje zasad dotyczących celów mapy itp? Myślę, że w 50% przypadkach powinnaś odpuścić.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#12) Napisano 27 lut 2015, o 23:30

Pytanie jest takie, czy w momencie podlozenia paki byles sam na 7 jak piszesz, czy bylo Was wiecej i Inni poszli, a Ty skampiles? Jezeli skampiles bo byles sam od poczatku to plus dla Ciebie, bo moim zdaniem to normalne, jezeli skampiles bo np. miales awke i nie poszedles z kolesiami bo nie chciales jej stracic to kicka sluszny i plus dla Werki.
Co do rozmowy dalej nie ma dowodow.
Obrazek

Ny[C]eR

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 850
  • Dołączył: 23 lis 2011, o 01:00
  • Postawione piwa: 27
  • Otrzymane piwa: 23

(#13) Napisano 27 lut 2015, o 23:31

Nie wiesz bo nie chcesz wiedziec kiedy. Ja ci nie bede przypominal bo sama dobrze wiesz ze to powiedzialas!
Obrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#14) Napisano 27 lut 2015, o 23:31

Pierogi powiedz mi czy Nycer rzeczywiście został na 1 vs 5< ?
Obrazek
Obrazek

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#15) Napisano 27 lut 2015, o 23:32

Użytkownik Ny[C]eR napisał:
Nie wiesz bo nie chcesz wiedziec kiedy. Ja ci nie bede przypominal bo sama dobrze wiesz ze to powiedzialas!


Puste słowa, nic takiego nie powiedziałam. i Nie wkręcaj mi że mówiłam bo chyba 70 lat nie mam i pamięć też dobra :facepalm:
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron