Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga Pierogi

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#16) Napisano 27 lut 2015, o 23:33

Tak byłem wtedy na serwerze ale nie widziałem tego incydentu bo byłem na moment na pulpicie. Usłyszałem roundsound więc wszedłem i co słyszę?
nycer - pierogi Ty to jesteś zajebista.
pierogi - o co chodzi?
nycer - o jajco, dałaś mi kicka.
Napisałem wtedy, że odpoczniesz zaraz.
wtedy coś nycer się zaczął tłumaczyć, że za co kick itp. ( Jak zawsze chamsko )

Nycer wróciłeś i jak zawsze masz do wszystkich sapy. Jak nie mówisz, że jestem odpalony^^ to obrażasz i teraz płacz bo nie wykonywałeś celów mapy. Skoro nie tylko Ciebie wyrzuciła to jakieś szanse mieliście. Przecież dobry jesteś. :)
Obrazek

czarnuch

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 64
  • Dołączył: 18 cze 2012, o 23:12
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 4

(#17) Napisano 27 lut 2015, o 23:33

nie wyrzucila by go ona to ja bym to zrobil, ostrzegala cale terro, cale terro gralo total defensywe a kolega co runde zostawal i zaczynal wychodzic przy 20 sek. Nie mam nic do Ciebie przyjemnie sie z Toba gra, ale bylo to troche juz irytujace. Zbedny temat to tylko gra, nie dajmy sie zwariowac ;)

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#18) Napisano 27 lut 2015, o 23:33

Tak został sam na w sumie nie wiem ilu ct , kilku ich było
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Ny[C]eR

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 850
  • Dołączył: 23 lis 2011, o 01:00
  • Postawione piwa: 27
  • Otrzymane piwa: 23

(#19) Napisano 27 lut 2015, o 23:34

Użytkownik _eXe_ napisał:
Pytanie jest takie, czy w momencie podlozenia paki byles sam na 7 jak piszesz, czy bylo Was wiecej i Inni poszli, a Ty skampiles? Jezeli skampiles bo byles sam od poczatku to plus dla Ciebie, bo moim zdaniem to normalne, jezeli skampiles bo np. miales awke i nie poszedles z kolesiami bo nie chciales jej stracic to kicka sluszny i plus dla Werki.
Co do rozmowy dalej nie ma dowodow.



Czy paka byla podłozona czy nie nie pamietam ale zostalem sam na dlugiej i mialem ak plus brak srodkow na nastepne jesli bym zginal.
Obrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#20) Napisano 27 lut 2015, o 23:34

@Parker: Można także przejrzeć demo i ocenić sytuację rzetelnie.
A to chyba najlepszy sposób na sprawdzenie co się faktycznie wydarzyło.

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#21) Napisano 27 lut 2015, o 23:36

Paka nie była podlożona , Nycer przy Anarchii był gdy czas minął kicknełam go za cele mapy :)
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Ny[C]eR

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 850
  • Dołączył: 23 lis 2011, o 01:00
  • Postawione piwa: 27
  • Otrzymane piwa: 23

(#22) Napisano 27 lut 2015, o 23:37

Dobra bo widzę,że nic z tego iż zalozyłem temat. Crk piszac do ciebie ze masz hay sam wiesz ze byles wkurzony ;) a ja pisalem na jaja. (czy jestem dobry wereyfikuje gra) Czarnuch moze i pisala na Y@ poganiala tt ale ja nie zwrocilem na to uwagi bo bylem zajety gra niepatrzylem na gore ekranu .
Obrazek

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#23) Napisano 27 lut 2015, o 23:38

Skoro zostal sam na 3-4 TT bez paki i realnej szansy na przejecie to kicka nie sluszny, ale to i tak jest smieszne, ze piszecie skargi i siejecie ferment o jednego kicka... Ludzie co z Wami? moze nie grajcie po alkoholu??? hmm
Obrazek

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#24) Napisano 27 lut 2015, o 23:39

Użytkownik Ny[C]eR napisał:
Dobra bo widzę,że nic z tego iż zalozyłem temat. Crk piszac do ciebie ze masz hay sam wiesz ze byles wkurzony ;) a ja pisalem na jaja. (czy jestem dobry wereyfikuje gra) Czarnuch moze i pisala na Y@ poganiala tt ale ja nie zwrocilem na to uwagi bo bylem zajety gra niepatrzylem na gore ekranu .



Ekran masz 56 cali, i nie szło zauważyc wielkiego białego napisu.


Była informacja by grać ofensywniej, dostałeś kicka, tyle. Jeśli każdy by tak grał to skończyłoby sie to jak w partyjce szachów czy tam nie wiem. Ludzie troszeczkę myślenia.

Jest regulamin ? jest. Chyba po to jest by go przestrzegać, tym bardziej ,że nie zrobiła to bez ostrzeżenia tylko ostrzegała by grać ofensywniej. TT PODKŁADA CT BRONI. Nie na odwrót
Ostatnio zmieniony 27 lut 2015, o 23:44 przez Equs, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#25) Napisano 27 lut 2015, o 23:39

Użytkownik Ny[C]eR napisał:
Dobra bo widzę,że nic z tego iż zalozyłem temat. Crk piszac do ciebie ze masz hay sam wiesz ze byles wkurzony ;) a ja pisalem na jaja. (czy jestem dobry wereyfikuje gra) Czarnuch moze i pisala na Y@ poganiala tt ale ja nie zwrocilem na to uwagi bo bylem zajety gra niepatrzylem na gore ekranu .


Juz sam się plączesz , załozyłeś temat oczekujesz że poniose kare tak? Tak. To trzymaj sie tego chłopie i udowodnij im moja wine w tym wszystkim a nie sie wycofujesz.
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Ny[C]eR

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 850
  • Dołączył: 23 lis 2011, o 01:00
  • Postawione piwa: 27
  • Otrzymane piwa: 23

(#26) Napisano 27 lut 2015, o 23:41

AAAAA i jakos nikt z Was ADMINOW Starych i tych ogarnietych wczesniej nie wyrzucal bo wiedzial ze gracz zachowuje. Ale znalazla sie ona i kick musial byc bo to przeciez ona na probnym!


gram na Tv 42 wiec prawie trafiles ;)

Ale Pierogi pomyslala bys troche bo trzymajac sie sztywno zasad to pol serwera nie bedzie!!
Obrazek

Chwile Ulotne

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 23
  • Dołączył: 16 sie 2014, o 18:17
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 89

(#27) Napisano 27 lut 2015, o 23:43

Moim zdaniem kolezanka Pisrogi tez za bardzo bierze swoja role do serca ;) Ale rowniez nie rozumie dlaczeho jest tu taka afera o kicka ;)
Ostatnio zmieniony 27 lut 2015, o 23:44 przez Chwile Ulotne, łącznie zmieniany 1 raz

Po pierwsze prawdziwe szczęście to nie pieniądze, naucz się je szanować to coś osiągniesz..

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#28) Napisano 27 lut 2015, o 23:45

Kończąc wszystkie rozważania.
Nycer został sam na 5<CT i rundy ugrać nie mógł. Chciał zachować broń na kolejną rundę. - Nawet jeżeli TT było poganiane to bez przesady ale za takie coś kicka być nie powinno.
Co do wymiany zdań pomiędzy Pierogi a Nycerem. - Nycer dostaje słowne upomnienie aby kultura z jego strony była wyższa niż zazwyczaj.
Ogólnie co do kicka paranormal się wypowiedział. Nie znaczy to, że ma się pozwalać TT kampić all time, lecz nie popadajmy w paranoję i kickujmy za próbę zachowania broni przy rundzie nie do ugrania.
Co do tematu zakładanego na forum każdy ma do tego prawo o perma, o bana na tydzień także i o kicka.

@Close
Obrazek
Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#29) Napisano 27 lut 2015, o 23:49

Do Admina Pierogi, zanim po raz kolejny uzyjesz amxa prosze zastanow sie kilka razy czy slusznie wciskasz przyciski.
Nycer prosze ugryz sie w jezyk kilka razy za nim cos powiesz niemilego na serwerku :)

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •