Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanie.

Poof

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 135
  • Dołączył: 17 paź 2014, o 14:20
  • Postawione piwa: 16
  • Otrzymane piwa: 17

(#46) Napisano 3 mar 2015, o 22:15

Nie trawie tych waszych powodów.. To, że rezygnował z admina, to była jego sprawa prywatna i nie powinniście na to patrzeć wypowiadając się w podaniu.. Liczy się chyba to, że chłopak jest doświadczony, wie na czym polega adminowanie, bo miał już tą funkcję tutaj i dobrze się sprawował. Chyba dobrze mieć takiego admina w szeregach pracy? Zresztą administracja pewnie wie, jakie były przyczyny jego rezygnacji, więc podejmie właściwą decyzję :)

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#47) Napisano 3 mar 2015, o 23:54

Jaja na kolkach tylko konnicy brakuje :P Co drugi post wymoderowany i pod co trzecim postawione piwa, nie wiadomo za co... Polowa tego wszystkiego tutaj jest wymoderowana... Nie wiem kto to robi, ale niech sie zastanowi...
co do podania jestem neutralny. Niby same plusy, ale za mojej kadencji to juz chyba 3 podanie.
Obrazek

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#48) Napisano 4 mar 2015, o 10:29

Właśnie.. może i ja bym chciał coś poczytać???? Na chorobę to było moderowane. niech wszyscy zobaczą co było napisane, jak przebiegała dyskusja.. Wtedy można jakąś konkretną opinie wysunąć nawet jeżeli to były posty odbiegające od tematu podania.

Co do samego podania, pomijając fakt, że to jest drugie (nie trzecie Exe podanie za naszej kadencji) gość jest doświadczony w adminowaniu. Wyłapuje czity szybciej niż nie jeden z nas.To, że ma zrytą banie to już jego problem, a nie nasz. Gdybyście trenowali i dostali 194845674836736548476383... razy w łeb tez by tak było, do tego dochodzą problemy rodzinne, w pracy itp. Ale to nie nasza brożka, My oceniamy grę i wkład pracy na forum i serwerach. Ja osobiście nie miałem z nim żadnych zgrzytów, sprzeczek czy bójek (chociaż by było ciekawie :P ). Jedna rada dla Equs'a gdybyś dostał tego admina na następny raz "wypisz" sobie urlop, a nie rezygnacje.

Pewnie będę teraz zdisowany bądź dużo osób będzie mnie lekceważyło, ale ma moje tak.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#49) Napisano 8 mar 2015, o 11:20

Temat zamykam, jaka będzie decyzja? Nie wiem.

Jedno Wam powiem, powód moderowania może być jeden, treść postu nie odnosiła się do podania a do prywatnego życia, które mało nas interesuje.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#50) Napisano 9 mar 2015, o 11:53

Admin dodany. Poprosze abys odezwał sie do mnie na steam.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •