Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Apropo kubiego i nogi.

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

Ruskie

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 60
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:48
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 4

(#31) Napisano 10 mar 2015, o 17:04

Dokładnie otrzymałaś admina 17 lut 2015, o 23:57. Więc trochę dziwi mnie nawiązywanie do sytuacji z 18 lutego. Poza tym do tego czasu na Pierogi było już kilka skarg, więc można było to zrobić wcześniej, a nie wywlekać coś po miesiącu jak już "prześmierdnie". A co do Blendera to dobrze gra i wykazuje poprawę i nie kampi w trupie non stop.

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#32) Napisano 10 mar 2015, o 17:22

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha... To przebija nawet mnie :P bije pokłony dla Was wszystkich naprawdę. W końcu znalazł się ktoś kto mnie pobił :P Nie chce mi się tego czytać bo nie widzę potrzeby. Skarga jest? Nawet spoko. Doczytałem do 1/3 pierwszego postu i zwątpiłem bo wszystko jest o tym samym.

Więc w skrócie.. Nie raz Mahaja dostał ode mnie kicka czy mute i On dobrze o tym wie, tak samo Wariot. Nie jestem ideałem, ale jak każdy tak będzie robił to nie będzie podobnych problemów. Jeżeli chodzi o cele mapy. U mnie zawsze leci kick. Nie daje banów. Może to źle ale w przeciwieństwie do starucha CZK jestem łagodnym adminem.

Podsumowując: Ja bym nałożył upomnienie słowne dla: baxa (za cele- jak sam się przyznał do kampienia i olewania paki) i reszty adminów biorących w tym udział za niedopełnienie swoich obowiązków. To jest maksymalna kara moim zdaniem jaką można nałożyć na kubiego i nogę.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#33) Napisano 10 mar 2015, o 17:33

Użytkownik królik napisał:
Ciesze sie ze osiagnalem efekt taki jaki chcialem zeby ludzie poruszyli ten temat

Nie ciesz się, zaraz admin techniczny yay yay zamknie temat a i tak się nic nie zmieni bo Henryk z resztą bandy musiałby 24/7 patrzeć co robi reszta
Ostatnio zmieniony 10 mar 2015, o 17:34 przez Ned, łącznie zmieniany 1 raz

Yayabuzzka^^

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 1035
  • Dołączył: 22 cze 2011, o 14:57
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 216
  • Otrzymane piwa: 174

(#34) Napisano 10 mar 2015, o 17:34

Użytkownik Ruskie napisał:
Dokładnie otrzymałaś admina 17 lut 2015, o 23:57. Więc trochę dziwi mnie nawiązywanie do sytuacji z 18 lutego. Poza tym do tego czasu na Pierogi było już kilka skarg, więc można było to zrobić wcześniej, a nie wywlekać coś po miesiącu jak już "prześmierdnie". A co do Blendera to dobrze gra i wykazuje poprawę i nie kampi w trupie non stop.



ooo odezwal sie adwokat a juz myslalam ze nie będzie żadnego obroncy dance3

a co Cie tak dziwi ? Miala admina, miala. Wiec powinna czynic swoja powinnosc.
Kolejny ktory nie umie czytac ze zrozumieniem : powtarzam po raz OSTATNI ! nie mam dowod na sytuacje z 18 lutego, a jak nie ma sie dowodow to zwyczajnie nie sklada sie skargi. Za to mam demko z wczorajszej czy przedwczorajszej gry na serwerze bo juz z tego wszystkiego nie pamietam, kiedy Mayaha wyzywa a admin Pierogi nie reaguje.

To ostatni moj post z tlumaczeniem bo az rece opadaja.
Obrazek

Ruskie

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 60
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:48
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 4

(#35) Napisano 10 mar 2015, o 18:03

Skoro się nie ma dowodów to powinnaś tą informację pozostawić dla siebie idąc Twoim tokiem rozumowania. Nie masz dowodów więc po co rozpoczynać spekulacje czy też teorie spiskowe na ten temat? Słowo przeciw słowu a jednak chyba należy się wyrozumiałość nowym adminom. Skoro tak się szczycisz tym że masz demko to albo wstaw je na forum i każdy będzie mógł w stanie zweryfikować Twoją wersję wydarzeń, Albo pozostaw werdykt H@. Poza tym Pierogi nie ma jako jedyna admina na serwie więc ta skarga może się tyczyć każdego admina który był podczas tej sytuacji na serwerze online się proponuję inaczej formułować swoje wypowiedzi bo najlepiej skupić się na kimś niedoświadczonym i wytykać mu za każdym razem błędy ale żeby zaoferować swoją pomoc i wyciągnąć rękę to nikomu nie ma. Szkoda słów....

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#36) Napisano 10 mar 2015, o 18:05

@UP!
Pisałaś już pare razy, że masz to demko :P. Ładnie zadowolona jesteś z tego powodu :) jednak powtarzanie tego samego w kółko mija się z celem
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

PAN

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 79
  • Dołączył: 21 mar 2014, o 00:02
  • Lokalizacja: Cieszyn
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 8

(#37) Napisano 10 mar 2015, o 18:18

daj cie se siana :D dziecinne to jest.................... jakies demka dowody co to Cryminalne tajemnice serwera lamers :D wrzucie na luz zapalcie blancika albo piwko jak to woli :D
BenQ

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#38) Napisano 10 mar 2015, o 18:34

Użytkownik PAN napisał:
daj cie se siana :D dziecinne to jest.................... jakies demka dowody co to Cryminalne tajemnice serwera lamers :D wrzucie na luz zapalcie blancika albo piwko jak to woli :D


Masz piwo darmozjadzie, mimo że nie zasługujesz..
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Nowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23 lip 2012, o 15:31
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 18

(#39) Napisano 10 mar 2015, o 18:55

Czas na moje słowa na temat tego czegoś co można nazwać skargą to jest po prostu jeden wielki Płacz gościu ogarnij się co tak mało graczy wypisałeś? Ogólnie to są ludzie którzy Ci nie pasują na tym serwie masz jakiś problem to nie graj jest wiele inny serwerów na których możesz kampić i myśleć że jesteś fajny bo kampienie prowadzi do top15 Ty grasz dynamicznie zostawię to bez komentarza zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz ...

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#40) Napisano 10 mar 2015, o 19:26

Wezcie to zamknijcie w pierony, bo teraz wychodzi na to, ze zarowno ja i noga jestesmy wiini tyle co Bax haha. Jakie to znowu nie dopełnienie obowiązkow?? haha Bax dla Twojej wiadomosci procz Cb kickuje zawsze, jezeli ktos mnie podkuwri swoja kampa, spytaj Wariota i Bulleta tez, no Bullet dzieki moim kickom sie troche ogarnal,a Ty siejesz ferment na forum. Typie ja gram tak jak Ty dla PRZYJEMNOSCI i jezeli mnie bijesz, bo sie kampisz to mnie to zwyczajnie DENERWUJE, a nie bd siedzial na spect i patrzyl czy ktos kampi tyle co Ty. Jak pisałem wyzej, u mnie jedynie co ugrales ta skarga to to, ze kicki zamienia sie w bany. Wezcie to modki zamknijcie, jak nie trzeba to moderujecie co chcecie, a trzymacie taki szmaciany temat, ktory juz dawno zszedl na inny tor- godne podziwu. ELo

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#41) Napisano 10 mar 2015, o 19:51

Widzę, że nadal twardo trzymacie się tradycji i odbiegacie od tematu jak tylko się da.
Chcecie pisać o adminowaniu Pierogów? Zalecam założyć nowy wątek. Ten temat jej nie dotyczy.
Chcecie pisać o zamiataniu tematów pod dywan? Również przydałby się oddzielny wątek.
Chcecie pisać o kulturze Mayahy? No co innego jak nie inny wątek?

Bax-blender to, że napisałeś takie wypracowanie to dla mnie trochę za mało, aby w jakikolwiek sposób ukarać tych dwóch wspomnianych przez Ciebie adminów. Brakuje mi do Twojej skargi jakiegoś dema albo przynajmniej ssów.
Nikt tu nie pisze postów pod przysięgą i nie wiadomo co kto sobie może wyolbrzymiać w swoich wypowiedziach. Dlatego nie mogę sobie pozwolić na wiarę we wszystkie posty napisane w tym temacie.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#42) Napisano 10 mar 2015, o 20:32

To, że gracz się interesuje i założy temat oznacza, że zależy mu na grze na serwerze prawda? To jest jakiś komplement, bo mógłby odejść na inny serwer, zamiast starać się o poprawę tego :) jeśli chodzi o kampienie, to Bax zmienił na lepsze styl gry, a Bullet wg mnie jest top1 kamp. Pozdrawiam :*
Obrazek

noga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 127
  • Dołączył: 22 maja 2014, o 10:50
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 21

(#43) Napisano 10 mar 2015, o 21:43

Wiecej nie bede tego pisal tylko raz Wam cos napisze.
Do wszystkich.
Karola nie rozumiem po co piszesz,ze chcemy aby wszystko bylo zamiecione pod dywan. Ja sie pytam cos ma byc zamiecione ? Ze dostal slusznego kicka ? Co chwile sa jakies problemy. Dam bana skarga, dam kicka skarga, zaraz wyjdzie,ze napisze na y@cele to znajdzie sie jakis delikwent i napisze skarge. Wszystkiego musicie sie czepiac? Sensacji szukac ? Najlepiej zgloscie sie do Malanowskiego on poszpera i moze cos znajdzie niestosownego, wtedy bedzie sensacje,bo w polsacie Was moze pokaza :D Moglbym na kazdego post cos napisac, ale nie bede tutaj jakiegos wypracowania pisal. Czepiacie sie adminow o wszystko to jak jestescie tacy madrzy i wyszczekaniu to czemu podania nie zlozycie ? Wtedy byscie mieli pole do popisu. A Ty bax jakbys zauwazyl nie tylko Ty dostajesz kicki sleye itp. co Ty myslisz,ze jestes krolewiczem i Cienie ruszyc nie mozna ? Czepiles sie mnie i tylko mi ublizasz i komentujesz wszystko. Juz Ci tlumaczylem,ze nie ruszam graczy jak zostana sami np na 5,bo sam praktycznie bez szans, a Ty zostajesz sam na 3 i to ze 100hp. Tymi gadkami do mnie to coraz bardziej Cie nie trawie. Piszesz,ze masz 26 lat a zachowujesz sie gorzej niz dziecko z podstawowki na przerwie. Nie bede z Wami wiecej dyskutowal,bo nie ma sensu odpisywac na bezsensowne post i wyjdzie zaraz,ze ja ten zly i nie dobry. Wiecej nie bede pisal,bo na maturze tyle nie napisalem :D
Pozdro

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#44) Napisano 10 mar 2015, o 23:46

Wy jesteście naprawdę niektórzy tak nieogarnięci. Wiele ludzi piszę, że zmieniłem styl gry tak jak obiecałem po ostatniej rozmowie. Bardzo zmieniłem i nie mam sobie dużo do zarzucenia poza sporadycznymi przypadkami od co najmniej nowego roku. Po drugie podałem przykład paru osób, które kompletnie mi nie przeszkadzają, więc nie wiem czemu Nowy krzyczysz bo napisałem, że też kampisz, ale to nie znaczy że mi przeszkadzasz, tak samo słowa mayahy czy brak celów u wariota, nawet goldbullet gdzie jak ktoś ładnie zauwazył jest top1 w kampieniu mi nie przeszkadza. Wkurwiłem się po prostu w momencie jak zaczęli mnie specjalnie banować i jak ktoś mi przeszkadza z wszystkich, których wypisałem to noga i mniej kubi. Tak naprawde piszecie że mnie kickujecie, ale sprawdzcie ile razy w tym roku dostałem kicka bo ja pamiętam 1 bana ostatnio raz od nogi na 30 minut ( oba bany bez słownego uprzedzenia ) i 3 kicki. jak na 5 dni łącznej gry to uważam że nie jest to dużo patrząc na to że 1 ban i i dwa kick'i były wczoraj :) Wymieniłem osoby, które najlepiej kojarzę bo często grają i podałem Was tylko dla przykładu równie dobrze mógłbym podać bez nicków, ale potem by było tak jak to noga smiesznie napisał ( że on nie słyszał żeby mayaha tak przeklinał :D ) do tej pory śmiać mi się z tego chce :D.
Chce po prostu równego traktowania i nie mam zamiaru żeby któryś siedział na spectcie i patrzył czy kampie, po prostu to że padacie próbując robić plecy, bądź akurat jak biegnę przez trupa to od razu krzyczycie że kampie.
Kubi wczoraj czy tam przedwczoraj po moim kicku podałem Ci szybko 4 osoby, których nie wywaliłeś ani nawet nie upomniałeś, Thor Steinar nawet mnie popierał, a Wy udawaliście że nie słyszycie, więc nie kłam tutaj wsyzstkim że zawsze kickujesz bo sporo osób Ci napisało o koleżeństwie.
Gdzieś mam czy to czytacie bo Wasze argumenty typu że piszę że mam 26 lat i płaczę są śmieszne, bo to napisałem bo któryś napisał że ze mną przez mikro gadał jak ja gram na słuchawkach ze starej mp3:)
Ja nie bronie siebie tutaj, ani nikogo, ja tylko piszę o tym, żeby traktować wszystkich tak samo i tylko do tego dążę, nie skarżę się na noge i kubiego ze względu na to że mnie biedaki wywalili, tylko na to że często zwykłych graczy wywalają za proste sprawy, a wielu ludzi ( czyt. swoich znajomych ) nie tkną za wyzwiska, kampienie itp.
Tak samo na innych adminów nic nie pisałem, niektórzy wzieli do siebie to co napisałem o Pierogach, ale o niej akurat mam dobre zdanie bo widzę, że patrzy przynajmniej co się dzieje na serwerze, franek też potwierdził, że zmieniłem styl gry, więc nie przywalajcie się więcej do mnie o byle co i nie będzie problemów.
Jak nie rusze do paki to wywalajcie, ale też siebie pogońcie jak napiszę Wam że paka leży na B a jest 30 sek do końca a Wy sobie wbijacie na A i udajecie że " o kurcze paka B" i udajecie że do niej biegniecie i nie będę tutaj podawał nicków bo znowu, ktoś odbierze, że mi to przeszkadza :)

noga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 127
  • Dołączył: 22 maja 2014, o 10:50
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 21

(#45) Napisano 11 mar 2015, o 00:06

Bax pisze do Ciebie ostatni raz. Co Ty w ogole gadasz,ze caly czas Cie wywalam? chlopie ogarnij sie dostales ode mnie kiedys bana i teraz kicka za swoja smieszna prowokacje wobec mnie i kubiego. Przestan gadac,ze Ciebie nekam. Juz Ci pisalem wyzej,ze wszystkich kickuje i to wiecej od Ciebie,a jakos nic nie pisza(klania sie czytanie). Pepkiem swiata to Ty nie jestes i przestan sie mnie czepiac. Wez wyjdz na dwor,zlap swieze powietrze a nie zyjesz csem. Przestan w kolko pisac to samo,bo juz mi sie nie chce Ci odpisywac

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron