Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Apropo kubiego i nogi.

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#46) Napisano 11 mar 2015, o 00:30

Noga tez piszę do Ciebie ostatni raz, chodzi mi o Twoją bezczelnośc wobec mojej osoby nie o to że mnie wywaliłeś. Chodzi mi że mnie wywaliłeś a potem sam nie wybiegłes i się śmiałeś że miałes takie prawo bo ich było więcej, potem jeszcze się śmiejesz, żebym skargę napisał, i sporo więcej było sytuacji, jak traktowałeś mnie nie tak jak powinieneś. Nie żyję tylko csem, tylko bardzo mnie wkurzyło wczoraj jak przez 6 godzin nie dostałem nawet ostrzeżenia od żadnego admina, dopiero jak wy weszliście i wpadłem z afk pod zielone od razu ban potem jeszcze kick za słowo gówno :) pisałem milion razy nie chodzi mi o to że akurat mnie wywaliliście i cały czas udowadniam i wielu ludzi to potwierdziło, że Wy się macie za pępki i nie boicie się nie wywalić znajomych albo siebie nawzajem i jeszcze chamsko mówisz, żebym napisał skargę, bo i tak wiesz, że nic Ci nikt czy Ty sam sobie nie zrobisz bo masz takie prawo i władzę :)
Omijajmy się z daleka w słowach, traktuj wszystkich równo w trakcie jednej rozgrywki i nie będziesz miał ze mną żadnego kontaktu poza zwykłą czystą grą.

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#47) Napisano 11 mar 2015, o 01:18

A wiec tak czy kolesiostwem jest to ze dzis obraziles adminow i Ci odpuscilem czy fakt ze traktuje graczy tak ze jak ktos gra dluzej to go upomne slowem bo to staly gracz a jak jest gosc co wpadnie na srw z kosmosu i dam mu odrazu bana to jest zle tak wlasnie czasem robie upominam zawsze wsystkich a ty piszesz tu o koleiostwie co nie wiesz o co w tym lata tak jak pisze kolesiostwo jest tym ze gra ktos u nas z rok i jak przeklnie nie dam mu bana za to ze jest znami na servie a jak wpadnmie obcy to ban Bax ochlon i zastanow sie o co walczysz bo trzeba rozgraniczac wszystko w zyciu a uwiez mi ze zycie nie jest latwe i bedziesz musial wybierac a nieraz jest to trudne a decyzje musza byc naprawde prawidlowe i trafne wiec ochlon i oczeku odemnie bana haha to byl zart :)
^SzAkAl^

Filozof

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 63
  • Dołączył: 20 sie 2014, o 21:39
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 10

(#48) Napisano 11 mar 2015, o 03:35

jednym slowaem horor dramat i kriminiał :)
co wy bierzecie :P

a tak do tamatu
tak tylko przelecialem te 4 strony wrzucie z tego czas co było pisane na tym jerbanym u@ oraz demko jakies a nie kurwaaaaa jakams ksiazke piszecie

tak nawiasem mówiąc powinien zostać założony sąd albo cos takiego tajny lub jawny na ts a nie pisanie ksiazki na forum i o huj w tym teraz chodzi z jednego tematu zrobily sie 5 albo huj wi ilke??????? wtf?
Obrazek

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#49) Napisano 11 mar 2015, o 11:02

Wiem , ze zart ale co do obrazy ja nie obrazilem adminow tylko odpowiedzialem Ci na Twoje slowa ze sram na to kto mnie lubi a kto nie bo nie o to tutaj chodzi:P skonczmy juz temat bo cel zostal osiagniety zajrzalem wczoraj na serwer i ladnie Ci co kampili to wylecieli i mi tylko o to chodzilo. Jakbym nie wymienil zadnego nicku to by bylo ze zmyslam bo noe podake przykladu:D stad podalem, ale do zadnego z tych graczy nic osobiscie nie mam i jak ktos sie poczul urazony to wybaczcie, ale kazdy musi byc rowno traktowany:)

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#50) Napisano 11 mar 2015, o 11:04

Niech sie wypowie jeszcze Henio i zamknijcie temat bo teraz juz tematy schodza w zupelnie inna strone:)

TYLER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 164
  • Dołączył: 20 sie 2014, o 21:41
  • Postawione piwa: 52
  • Otrzymane piwa: 32

(#51) Napisano 11 mar 2015, o 17:05

KUBI SKŁADAJ REZYGNACJĘ.

<dno>
ObrazekObrazek

Poof

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 135
  • Dołączył: 17 paź 2014, o 14:20
  • Postawione piwa: 16
  • Otrzymane piwa: 17

(#52) Napisano 11 mar 2015, o 17:40

Dowodów jak nie było, tak nie ma :) Tak pisać, to możecie sobie cały czas.. Może jakieś konkrety bax dasz jak składasz skargę? Skąd mam wiedzieć, że wszystko co piszesz jest prawdą? Jak dla mnie ta skarga nie ma sensu w ogóle. Cały czas te same głupoty wszyscy piszą..

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#53) Napisano 11 mar 2015, o 18:21

Na starcie powiem tak.. Gracz ma pełne prawo napisania skargi na admina kiedy tylko chce i nawet chociażby było to za 1 kicka.
a więc tak. Omijam wszelkie posty nie na temat czyli o Mayaha, Pierogi itd. itp.

Każdy gracz podkreślam KAŻDY ma być traktowany tak samo. Czy jest to nieznajomy, ktoś kogo nie lubisz czy Twój kolega/przyjaciel/kochanek.
Więc jeżeli jak tutaj przeczytałem Bax-blender znany powszechnie z kampienia będzie kampił należy go upomnieć słownie i w przypadku powtarzania się incydentu kickować / banować ( 5 min, później na dłużej. )
Należy tak robić z każdym!
Jak tutaj przeczytałem dowodów żadnych niema lecz..
Nie ma czegoś takiego jak cwaniakowanie, żeby ktoś sobie skargę napisał. ( To jest wzmianka do Nogi. ) Jeżeli coś takiego się powtórzy + jeszcze to, że nadal bax-blender nie jest traktowany jak każdy inny gracz. To zostaną wyciągnięte konsekwencje.
viewtopic.php?f=20&t=27
Spoiler:

To niech każdy admin przeczyta i sobie do serca weźmie. Wy macie admina po to aby graczom się przyjemnie grało bez czitów/ spinaczy ale także aby pilnować aby każdy wykonywał cele mapy, lecz niema czegoś takiego, że traktujecie graczy nie równo.
Skoro bax-blender zmienił choć trochę swój styl gry i jest to zauważone, przez nie jedną osobę a przez Nogę i kubiego nie to coś jest nie tak? Za jeden przypadek wyczekanie czy zakampienia się w jednym miejscy nie może być kicka. Nie sądzę, że Wy gracie tak dynamicznie, że nigdy nigdzie się nie kampicie.

Wycinek z taryfikatora kar:
Spoiler:


Teraz zamykam.
{ Jeżeli CZK ma coś jeszcze do dodania niech pisze bo widzę jest tutaj wywoływany.}
Obrazek
Obrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •