Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Polityka - Wybory prezydenckie.

Wszystko to, co macie do przekazania, własne przemyślenia, spostrzeżenia, obawy, poglądy itp . . .

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#1) Napisano 26 kwie 2015, o 14:29

Witam Was, jak wyżej w temacie, byłbym wdzięczny, gdyby każdy kto interesuję się polityka podzielił się swoim poglądem na kogo będzie głosował, co więcej, postarał sie przekonac innych Lamersiakow, dlaczego wlasnie na niego głosować.

Do dzieła :)
Obrazek

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#2) Napisano 26 kwie 2015, o 14:33

Kukiz.

Wprowadzenie JOWów, zmiana struktur sądowniczych i zmiana organizacji z odpowiedzialności wieloosobowej na konkretną jedną osobę.
Podniesienie kwoty wolnej od podatków - dla przypomnienia politycy tego nie chcą, bo ich diety są wolne od podatków ;)

Do tego brak kiełbasy wyborczej, niemożliwych do spełnienia obietnic. Jedyne co obiecuje to dążenie do JOWów.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2015, o 14:35 przez 'Hunter, łącznie zmieniany 1 raz
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Gaunter o'Dim

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 173
  • Dołączył: 10 lip 2014, o 11:06
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 9

(#3) Napisano 26 kwie 2015, o 14:34

Tak jak pisałem w sb, głosuję na Kukiza - dlaczego? - a no dlatego, że w polityce jest potrzebna nowa krew. Kukiz mówi co myśli, przynajmniej na razie. Wiem, że nie będzie z nim jak z Palikotem - niby nowa partia, nowe siły - i co? Powprowadzał do sejmu babochłopów i inną swołocz. Wiem, że Kukiz ma małe szanse ale jak będę myślał jak większość Polaków - ee mam 1 głos on nic nie da - to nigdy w naszym pięknym kraju nie zaznamy zmian :)

Wieczorem napisze więcej, teraz niestety muszę spadać.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2015, o 14:37 przez Gaunter o'Dim, łącznie zmieniany 1 raz

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#4) Napisano 26 kwie 2015, o 14:34

Później dokonam pobieżnej analizy wszystkich kandydatów. Na razie wystarczy ,że powiem iż wacham się pomiędzy Kukizem, a Grzegorzem Braunem ( mając świadomość ,że żaden z nich nie wejdzie do 2 tury ). Bo wszyscy wiemy kto będzie w 2 turze, a wtedy dla rozsądnych ludzi wybór ( chociaż i tak nie najlepszy ) będzie tylko jeden - Duda..

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#5) Napisano 26 kwie 2015, o 15:18

Najlepiej oddany głos, to głos na Janusza Korwin-Mikke. Jedyny kandydat, ktory ma szanse wyjebac te lewicowe świnie z rządu, którzy opieraja swój system wartosci/politykę na tym co jest opłacalne. Duda czy Komor- jeden pies to kandydaci dzięki ktorym sytuacja w kraju bedzie TYLKO gorsza, a na pewno nie lepsza.

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#6) Napisano 26 kwie 2015, o 15:35

Użytkownik Hunter napisał:
Do tego brak kiełbasy wyborczej, niemożliwych do spełnienia obietnic. Jedyne co obiecuje to dążenie do JOWów.

Zajebisty program który może doprowadzić do zdominowania sejmu przez PO-PIS (co pokazały wybory do senatu ostatnie). Będzie jak w USA gdzie jest zajebisty wybór miedzy Republikanami i Demokratami i tak od 150 lat.

Mój wybór to Korwin albo Wilk. Trudny wybór bo z jednej strony jest Korwin którego lubię ale jego poglądy są dla mnie zbyt radykalne a z drugiej strony jest Wilk którego nie lubię a którego poglądy są mi bliższe i bardziej realne. Na razie raczej Korwin

Kukiz odpada, po pierwsze to śpiewak który mało wie o problemach głowy państwa, po drugie jego program to JOWy i nic więcej, po trzecie wole stałość poglądów jak u Korwina niż kolesia który 10 lat temu a największymi lewakami atakował Kościół, 5 lat temu u boku kardynała Dziwisza wspierał PO a dzisiaj uchodzi za wielce antysystemowego. Myśle że przydałby się mu akces do Korwina, jedna kadencja w sejmie na zapoznanie się z problemami władzy zwłaszcza polityki zagranicznej i ustabilizowanie poglądów a za 5 lat kto wie może i ja na niego zagłosuje.

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#7) Napisano 26 kwie 2015, o 15:42

Użytkownik Kubi napisał:
Najlepiej oddany głos, to głos na Janusza Korwin-Mikke. Jedyny kandydat, ktory ma szanse wyjebac te lewicowe świnie z rządu, którzy opieraja swój system wartosci/politykę na tym co jest opłacalne. Duda czy Komor- jeden pies to kandydaci dzięki ktorym sytuacja w kraju bedzie TYLKO gorsza, a na pewno nie lepsza.


Korwin= marycha legal :D
Byki z Afryki :D

Obrazek

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#8) Napisano 26 kwie 2015, o 16:06

ja mam 17lat, ale mimo to wypowiem sie bo poprzez moja prababcie wiem to i owo. moja pra babcia jest calym sercem cherzscijanka katoliczka patriotka, a wiec Bóg Honor i Ojczyzna. co oznacza ze jako to iz kocham narod i wierze w boga, nie moge popierac PO < zdrajcdy zlodzieje oszusci hamy prostaki , moja pra babcia ktora jest naprawde kobieta na poziomie, mozna powiedziec ze szlachta, ktora by w zyciu muchy nie skrzywdzilla, to tuska to by zabila jakby spotkala, bo niszczy nasz narod. moja pra babcia znala rodzicow kaczynskich i stoj za nimi murem. ja wiem ze tez oni wporzadku nie sa, ale co by nie robili sposrod aktualnych politykow, zdecydowanie glos bym oddal na pis, roznie sie o nich gada, ale ktos kto ma wiedze wie co sie dzieje, troche przezyl, zrobil by tak samo:) Bóg Honor i Ojczyzna.
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#9) Napisano 26 kwie 2015, o 16:16

Użytkownik Ned napisał:
Użytkownik Hunter napisał:
Do tego brak kiełbasy wyborczej, niemożliwych do spełnienia obietnic. Jedyne co obiecuje to dążenie do JOWów.

Zajebisty program który może doprowadzić do zdominowania sejmu przez PO-PIS (co pokazały wybory do senatu ostatnie). Będzie jak w USA gdzie jest zajebisty wybór miedzy Republikanami i Demokratami i tak od 150 lat.


doprowadzi to jedynie do podziału lewica/prawica nie po-pis
i świta rządowa gdzie ręka rękę i wystawia przestanie mieć tą moc. To podstawa do zmian w tym kraju.
Jeszcze by mnie ucieszyło gdyby ktoś opodatkował kościół w tym kraju.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2015, o 16:26 przez 'Hunter, łącznie zmieniany 1 raz
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#10) Napisano 26 kwie 2015, o 16:24

Zawsze bedzie jakas opozycja, trzeba tylko zrobic tak, zeby była nią lewica ;d socjalizm wykonczy ten kraj do cna^^ I niech mi ktos wiecej nie pisze o pogladach swojej starej prababci, ktora wysyla 40 % swojej emerytury na Rydzyka i miesza polityke z wiarą...

Ruskie

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 60
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:48
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 4

(#11) Napisano 26 kwie 2015, o 16:38

Jeśli ktoś ma znikome pojęcie o polityce wie, że rola prezydenta w Polsce jest znikoma ( reprezentacyjna ) sam nie zmieni nic w tym kraju bo władza należy do Rządu. Samo to że posiada inicjatywę ustawodawczą to nic. Sejm nie klepnie projektu nie ma mowy o nowym prawie i zmianach w tym kraju. Jak dla mnie to zbędna funkcja w państwie która tworzy nadmierną administrację państwową. ( wybory na prezydenta to pic na wode) Pozdrawiam :P

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#12) Napisano 26 kwie 2015, o 16:43

Ruskie ----> referendum prezydenta ---> 50% osób uprawnionych ---> senat :)
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#13) Napisano 26 kwie 2015, o 18:42

Użytkownik Hunter napisał:
doprowadzi to jedynie do podziału lewica/prawica nie po-pis
i świta rządowa gdzie ręka rękę i wystawia przestanie mieć tą moc. To podstawa do zmian w tym kraju.
Jeszcze by mnie ucieszyło gdyby ktoś opodatkował kościół w tym kraju.

1) Jak byś nie wiedział to lewica dzisiaj mia łącznie może z 10% poparcia, nie wiem skąd nagle będzie miała 50%
2) w wyborach senackich nie wygrała lewica tylko byla dominacja PO-PIS
3) opodatkować kościół? Nie jestem ekspertem ale chyba kościół nie ma dużych dochodów które można opodatkować, ma dużo ziemi i dużo darowizn a je opodatkować ciężko bo musiałbyś opodatkować wszystkich posiadaczy domów, rolników itd

Użytkownik Ruskie napisał:
Jeśli ktoś ma znikome pojęcie o polityce wie, że rola prezydenta w Polsce jest znikoma

Słaba bo słaba ale Prezydent może zablokować WSZYSTKIE szkodliwe ustawy rządu PO-PIS bo nie mają 60%

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#14) Napisano 26 kwie 2015, o 19:36

Nedzik jedno słowo: czas

na zmiany potrzeba czasu, od czegoś trzeba zacząć.
Jowy na senat są praktycznie nowe :)

Ale szanuję poglądy.
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#15) Napisano 26 kwie 2015, o 21:08

Moja opinia:
1. Nie moze byc prezydent oraz koalicja z tej samej partii, sami widzimy czym to sie konczy, nie ma kto blokowac projektow i ustaw, ktore sa zle dla obywateli.
2. Nie glosujcie na panią Ogorek, to tak jakbyscie glosowali na Millera, czyli sama komuna i staroswieckie poglady.
3. Ktos z prawicy ? Jedyne szanse ma Duda oraz JKM. Pan Braum/ Pan Kukiz niestety sa bez szans, kazdy wie dlaczego.

Reasumując:
Nie wybierzcie najgorszego zła, wybierzcie Dude, a dlaczego? Jest to czlowiek, ktory bardzo szybko wyjdzie spod wladzy i kontroli Kaczynskiego. Obejrzyjcie sobie jakies jego wystapienie, to jest naprawde madry czlowiek. Jedynym minusem jest to, ze wlasciwie nic nie wiemy, co on chce zaplanowac, jak juz by zostal prezydentem, jednakze jest to najlepszy kandydat w tym momencie.
Obrazek

Wróć do Felietony Lamersów.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron