Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Player - nic sie nie zmienilo / Verona=)

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

TYLER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 164
  • Dołączył: 20 sie 2014, o 21:41
  • Postawione piwa: 52
  • Otrzymane piwa: 32

(#31) Napisano 3 maja 2015, o 11:26

[nie na temat]

USUWAJĄ POSTY. ZE NIBY NIE NA TEMAT. ANARCHIA JAKAS!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 3 maja 2015, o 11:30 przez TYLER, łącznie zmieniany 1 raz
ObrazekObrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#32) Napisano 3 maja 2015, o 11:29

Użytkownik Pierogi napisał:
Ruda Do Ciebie się zwracam, skoro Ci ubliżał czemu wcześniej nie wzięłaś spraw w swoje ręce tylko teraz gdy Player jest napiętnowany przez Adminów? Wcześniej brakowało odwagi?


Moja odwaga tu nie ma nic do tego, żałosne tak w ogóle to co napisałaś :)
Ja go ostrzegałam ze 2 razy i po prostu za trzecim dostałby bana jeżeli przesadziłby po prostu z tym co gada. Jak nie wiesz to nie gadaj. Tyle.

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#33) Napisano 3 maja 2015, o 11:31

Żałosne by było to gdybym miała tyle do powiedzenia co TY :) Tak tak do trzech razy sztuka przecież, w co wątpię :) teraz jak na Niego siedliście to juZ każdy ma jakieś "ale" i "coś się każdemu przypomniało" bo "jaki on jest zły i niedobry" śmieszni jesteście :D
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#34) Napisano 3 maja 2015, o 11:51

Obiektywnie patrząc to tydzień bana dla stałego gracza za słowo ssij to chyba jakieś "specjalne" potraktowanie go ;)
Zluzujcie trochę majtki bo ja za mikrofon to sporej grupie adminów był dał bana bo grać nie idzie tylko o dupie marynie gadają na admin voice.
Uderz się wpierw w pierś a potem oceniaj innych bo nie zawsze wszystko jest takie wspaniałem jak widzicie bądź myślicie ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#35) Napisano 3 maja 2015, o 11:52

No faktycznie cos tu jest nie tak, bo nagle z tematu o odwolanie, zrobilo sie cos na ksztalt "gorzkich zalow" :P Nagle kazdy ma cos do powiedzenia na temat Playera, chociaz przez caly ten czas, gdy nie bylo tego tematu na forum, nikomu nawet przez mysl nie przeszlo, zeby cos powiedziec, czy ewentualnie zbanowac... Gram ostatnio troche wiecej na DD2 i jakos nie zauwazylem, zeby te flesze i smogi rzucal ponad przecietnie czesto, bo jest wielu innych graczy ktozy robia to notorycznie, bo graja ewidentnie pod siebie i nie patrza, ze ktos jest obok i za takie cos nawet kicka nie dacie, a teraz pretensje :P Z tymi smogami to pewnie chodzi Wam o smoga na brame jak sie na B leci z respa CT, bo przewaznie On gra w CT, wiec to tez troche nie na miejscu, zeby takie sprawy "wyrzygiwac" :P
Co do tego, ze pewnie chodzi o to, ze Nas bije, to powiem tak: jeszcze duzo kilovatow pradu przed Nim, zebys mogl powiedziec, ze mnie bije :P
Obrazek

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#36) Napisano 3 maja 2015, o 12:00

Z moich obserwacji(wyłącznie na forum i po skargach)) adminom serwera dd2(oczywiście nie wszystkim) sódówka uderzyła do głowy i to nieźle moge wymienić kilku np.homi,który w skardze na FFA myli się,ale i tak brnie w swoje bo przeciez jest wielkim panem adminem,pierogi to w ogóle ewenement "załatwia"niewinnym graczom bany bo ma znajomości i na koniec rodzynek verona do którego nie mozna nic napisać bo on nie radzi kierować złych słow w swoją stronę,ponieważ jest wielkim Panem adminem i wszystko mu wolno.Licze na hejt w moją strone bo widze że jestem osoba z normalnymi poglądami i nie poasuje do waszego toku rozumowania tzn.mamflagi mogę więcej.pozdrawiam

ps.ban za ssij verona idź kup sobie pistolet i strzel w łeb

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#37) Napisano 3 maja 2015, o 12:03

Użytkownik paranormal napisał:
Jeśli nie podasz mi konkretnego powodu bana to daję mu UB.

Przydałoby się więcej tak trzeźwo myślących ludzi w zielonym kolorze :wsciekly:

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#38) Napisano 3 maja 2015, o 12:09

Piękny widok na nic interesującego.

Zamykam bo się burdel zrobił. Player dostaje UB. Beton jak mi przykro, że nikt nie zdąży Cię zhejtować.
Player ugryź się czasem w język.

Jednak chwilkę poczekam bo Verona przegląda temat.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#39) Napisano 3 maja 2015, o 12:18

Dobra, koniec zabawy. Przyznaję się do błędu, ban za długi. OK. Będę w domu dam UB.
Z drugiej strony kto mnie zna wie, że nie lubię spinaczy przez neta. I jak to ktoś wspomniał jestem jak Szakal. Spoko żyłka mi nie pęknie, gdyż nie stresuję się takimi sytuacjami, ale dzięki za troskę. W łeb też sobie nie strzelę bo kto was będzie banował?

PS: Dzięki paranormal za życzenia :)

paranormal
Już się pofatygowałem i dałem UB.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron