Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Dzień dobry, ja przyszedłem złożyć zażalenie.

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#1) Napisano 3 maja 2015, o 15:28

Nick podczas gry: Mój CZK a admina Zwierze.
IP/SteamID: Nie będzie potrzebny, dostępny w FTP.
Data: Na przestrzeni długiego okresu czasu, moje indywidualne obserwacje.
Powód skargi i opis sytuacji: Skarga tyczy się admina ZWIERZE. Wnoszę o pozbawienie tego użytkownika uprawnień na serwerach, prośbę swą motywuję Jego brakiem kultury, zarozumiałością, oraz wieloma innymi przywarami, które wynikną z dalszego opisu skargi.

Sytuacja ma się tak, wyżej wymieniony jest winny popełnienia wielu karygodnych błędów, na które ceniący się ADMIN nie powinien sobie pozwolić. Poniżej wypunktuję i opiszę parę z nich, które miały miejsce podczas mojej obecności na serwerze.

A) Wyzywanie graczy - ADMIN bezustannie wyzywa graczy (czystych/brudnych, nie ma różnicy) od zer, botów, gówien etc. tylko dlatego, że został przez Nich zabity, oślepiony, przyblokowany. Jest to zachowanie nie godne admina!

B) Oskarżanie graczy o cheaty bez dowodów - Wyzywanie bądź pisanie na y@/zwykłym say'u, publicznie, graczy o dopalacze nie posiadając dowodów. Jak wiemy jest to według regulaminu zabronione i karalne dla zwykłych graczy, tym bardziej dla adminów, którzy mają świecić przykładem!

C) Wywyższanie się - wieczne stawianie się przed innymi, jak ktoś uprzywilejowany, najmądrzejszy i wszechwiedzący studencik, który sądzi, że pozjadał wszystkie rozumy.

D) STATY to dla Niego rzecz najważniejsza. Pozycja admina potrzebna jest Mu tylko do wykonywania własnego widzi mi się. Nie ważne, że gra cheater na aimie zgłaszany przez kilka rund, nie ważne że przez 1.5 mapy gracze zgłaszają aby wyrzucić spektów (6), nie ważne, że ktoś kampi. A najlepsze jest, gdy kampi dwóch. Slaya/slapa dostanie gracz, którego Zwierze nie lubi, kolega może sobie 3 rundy kampić na respie.

Zastanawiałem się przez długi czas po co takiemu delikwentowi ADMIN. Teraz jako zwykły gracz wiem. Po to, aby staty mogły być 28:1, żeby móc kickować/banować tych co Go zabiją, by móc legalnie klnąć, wyzywać.

Jakie będą negatywne skutki zabrania Mu uprawnień? Raz na 2 tygodnie przez weekend nie będzie miał kto pilnować serwera.

Plusy? Sami sobie wywnioskujcie.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Z poważaniem, Mateusz.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#2) Napisano 3 maja 2015, o 15:34

ja tam nic do niego nie mam ale duzo osob sie pod tym podpisze bo nawet do mnie sie na niego skarza i to konkretnie, na temat nieslusznych banow zachowan itd + duzo osob mowi ze czasami sie odpala xD takie tam plotki
ja jestem neutralny co do tego mimo ze nie zawsze sie w porzadku zachowuje :P
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#3) Napisano 3 maja 2015, o 15:35

zgadzam się

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#4) Napisano 3 maja 2015, o 16:10

Skarga o tyle dziwna, ze napisal ja byly administrator, dzieki czemu dla sporej czesci ludzi Jego opinia jest wiazaca i nie podlega dyskusji, ale ja ze swojej strony moge powiedziec, ze z tego co gralem to az tak zle nie bylo :P No fakt faktem, ze za duzo nie gralem, ale jak bylem to nigdy wiekszych sporow i zamieszan nie bylo.
Ale z drugiej strony, zeby byc obiektywnym, dodam, ze to nie jeste pierwsza skarga na Zwierza, poza tym ten temat byl juz poruszany kilkukrotnie na forum administracji, wiec cos musi byc na rzeczy. Skoro nie jest to pierwszy raz, a Zwierze nie potrafi wyciagac wnioskow z tego co sie pisze na Jego temat i nie potrafi zmnienic nastawienia, oraz podejscia do graczy to moze faktycznie lepiej byloby Mu uprawnienia, nie tyle zabrac, co na jakis czas wstrzymac :P
Mysle, ze to administracja i ogolnie ludzie szczebel wyzej podejma decyzje, ale cos na rzeczy musi byc i nie chcialbym, zeby po raz kolejny sprawa ta byla zamieciona pod dywan.
Obrazek

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#5) Napisano 3 maja 2015, o 17:35

Zabawny zart. Dzis prima aprillis czy Ty tak serio?
Byki z Afryki :D

Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#6) Napisano 3 maja 2015, o 18:05

nie no to na poważnie, nie od dziś wiadomo że jak gram to nie banuje nikogo i czity grają na luzie, gracze mnie nienawidzą, co jakiś czas się odpalam, wywyższam ( nie to co skromniutenki pokutnik CZK xD ), jestem studencikiem z kompleksami :D

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#7) Napisano 3 maja 2015, o 18:07

A, B, C , a ja powiem na to : Gdzie dowody screeny itp?

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#8) Napisano 3 maja 2015, o 18:56

http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... 002&page=1

I jedzcie sobie po kolei, a może lepiej będzie jak jeszcze demka pobierzecie, wtedy scenariusz gotowy. ;)

Dowody . . . mam cykać fotkę za każdym razem jak kogoś zwyzywa? ;) A może lepiej będzie jak sami częściej zaczniecie grać na FFA gdy Zwierze jest na serwerze. Jeżeli uważacie, że sobie po prostu napisałem informacje z kosmosu, to temat możecie zamknąć.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

TYLER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 164
  • Dołączył: 20 sie 2014, o 21:41
  • Postawione piwa: 52
  • Otrzymane piwa: 32

(#9) Napisano 3 maja 2015, o 19:19

[post nie na temat, więcej ostrzeżeń nie będzie]
ObrazekObrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#10) Napisano 3 maja 2015, o 19:23

Cytat:
Skarga o tyle dziwna, ze napisal ja byly administrator, dzieki czemu dla sporej czesci ludzi Jego opinia jest wiazaca i nie podlega dyskusji,


To wskaż mi takich ludzi ! Niech teraz podniesie rękę ten co nie posiada własnego zdania :D + Chociażby byłby nadal administratorem to?? Każdy ma chyba własne zdanie. Bo jakby tak nie było to nie straciłbym tyle pieniędzy na popcorn przez ten ostatni rok :P

Co do skargi.. Co tu dużo mówić CZK ma rację! W sumie Zwierze Ty też zakompleksiony studenciku historii... :D
Obrazek
Obrazek

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#11) Napisano 3 maja 2015, o 19:38

Tam też jest jak mnie obraża i VIP-ÓW. Dobrze że ktoś się w końcu postawił. Jest bezczelny i prowokujący wobec graczy.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#12) Napisano 3 maja 2015, o 19:46

może jakieś konkrety? ;) Tak Mayer stawiaj Tosiu piwa bo dałem Ci bana na 10 min za nazwanie mnie "pierdolonym odpałem". Jakie to złe i niedobre zwierze fuck

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#13) Napisano 3 maja 2015, o 19:48

miałem okazję właśnie wczoraj wspólnie CZK i Zwierzem grać i to co napisał CZK jest prawdą, sam zgłaszałem bota który był w teamie Zwierza ze jest odpalony a on nic i tak sobie żartował czy teraz czy może w następnej rundzie da mu bana, dopiero pod koniec mapy gracz Vanish dostał bana bo był odpalony, tak samo jeśli chodzi o obrażanie, w rozgrzewce potrafi nawet zmieszać z błotem gościa który może 1 raz jest na serwie i go zabił, nie toleruje tego jak go biją zwykli uczciwi gracze którzy nie mają steama...

Ja się podpisuję po tym co napisał CZK i mam nadzieję, że ktoś w końcu zrobi porządek z zachowaniem tego admina.

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#14) Napisano 3 maja 2015, o 19:50

fuck Zwierzątko bo jesteś odpałem (a to się tyczyło gracza MP) i większość graczy i adminów o tym tutaj wie :) a jak jesteś taki mądry i cudowny to Ty za obrażanie graczy wgl nie powinieneś grać i mieć bana dożywotniego za obrażanie!! fuck fuck fuck

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#15) Napisano 3 maja 2015, o 20:07

"2015-05-03 19:55:43 .gif[M]a[Y]e[R] dawavc na forum podpisać się pod postem gracza CZK."

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron