Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Dzień dobry, ja przyszedłem złożyć zażalenie.

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#16) Napisano 3 maja 2015, o 20:11

fuck Nie każdy czyta forum, a może by w końcu pasowało skoro to już nie pierwszy raz zwierzaczku na Cb skarga, niby taki potulny a taki do dupy fuck

Stoniu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 5
  • Dołączył: 29 kwie 2015, o 21:51
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#17) Napisano 3 maja 2015, o 20:18

Chyba trochę przesadzacie panienki :kucyk: Co prawda Zwierzak czasem napisze coś podczas gry na sayu typu "ale z ciebie bot" albo "miłego snu cziterku" ale bez przesady. Nie zdarzyło się jeszcze ani razu żeby nie zbanował czitera, którego zgłosiłem mu na u@ bądź na steamie.

Ktoś tam wyżej jeszcze wspominał, że biega odpalony, nie wiem być może tak. Lecz według mnie ma gościu skilla. Sam go kiedyś podejrzewałem o wh, bo miał parę dziwnych akcji.

Pozdro smile

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#18) Napisano 3 maja 2015, o 20:20

Haha ta napisze ale z Cb bot haha :D poczytaj to co dodał Heniu jakich słów używał i się nie ośmieszaj :)

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#19) Napisano 3 maja 2015, o 20:23

2015-05-03 18:45:51 j.ebany vip. CS-Lamers [FFA + FUN] @Shooters.pl de_dust2002
Masz to się tyczyło jak Cię ubiłem.
http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... 002&page=1
Poczytajcie sobie!
Ostatnio zmieniony 3 maja 2015, o 20:25 przez Tosia, łącznie zmieniany 2 razy

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#20) Napisano 3 maja 2015, o 20:24

Z tego co grałem na FFA, to nie zdarzyła się żadna przykra sytuacja, ale jeśli chcecie wyciągnąć konsekwencje, to liczę na szansę poprawy dla Zwierza, ponieważ każdy na taką zasługuje. Nie on jedyny i nie ostatni.
Obrazek

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#21) Napisano 3 maja 2015, o 20:36

ale on już nie pierwszy raz więc ile można?

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#22) Napisano 3 maja 2015, o 20:40

Witam,

Pierwsza kwestia czity, to zwierze ich nie ma bo jak strzelam do niego przez ściany to nie wie co się dzieje ( wiem , że nie wie co się dzieje bo go widzę). Ogólnie to co innego jak ktoś pożartuje o czitach typu ja z Fallen, a co innego jak ktoś to robi z boleści dupy x raz. Kolejna sprawa czitów zróbcie mu ssy, które nic nie wykażą, albo rozpiszcie demko i wrzućcie na Bl/a tam wam obiektywnie sprawdzą(prawdopodobnie) z tym, że oni tam też sie znają jak świnie na lataniu, ale z pewnością lepiej niż tu większość.

Druga kwestia dzisiejszy ban 10 minut, byłem przy tym słyszałem odzywka, później pytał czy to do niego i po czasie ban,
taka telenowela ja na takie tematy nie zabieram głosu bo to ślizgie tematy napisałem jak to widziałem.

Co do ogółu to cziterów wykrywa prawie tak dobrze jak ja, ( niestety mam aby podgląd na jeden team) więc mam mniej roboty. Co do wywyższania się to ja tego nie odczuwam, a jak coś to wole odpowiadać moim kałachem famasem i awpą :D ( emka jest dla leszczów)

Ogólnie to gra na pewnym pułapie skilla wzbudza większe emocje, duża większość graczy tego nie zrozumie, sam sie denerwuje, ale tego nie pomalujesz.

Przy okazji chciałem pozdrowić Fallen :D ty wariatko

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#23) Napisano 3 maja 2015, o 21:01

Użytkownik Tabaka napisał:
Witam,

Pierwsza kwestia czity, to zwierze ich nie ma bo jak strzelam do niego przez ściany to nie wie co się dzieje ( wiem , że nie wie co się dzieje bo go widzę).


rozumiem, ze wh? Zaraz ban poleci.
Obrazek

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#24) Napisano 3 maja 2015, o 21:10

Kto powiedział , że wh ? 6 zmysł

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#25) Napisano 3 maja 2015, o 21:26

zdarza mu się obrażać graczy fakt, chyba za bardzo pewnie się czuje i nadużywa swojej władzy. Byłem świadkiem jak raz pojechał gościowi że chyba ze skrobanki do wiadra wypadł. Jak widać niektórym wolno więcej. I te wieczne żale jak ktoś go zabije, jak małe dziecko. Z resztą ciężko tu znaleźć normalnego admina.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#26) Napisano 3 maja 2015, o 21:28

Jak dla mnie w porządku mordeczka ogarnia botów a to że czasem kogoś wyzwie to normalne to tylko gra panowie wykrywa botów ja nie mam z nim problemu kiedy tylko jest zawsze reaguje więc nie wiem po co te spiny ja gram dużo i widzę dużo i słyszę jak nie jeden obraża i jakoś bany nie lecą ale jest kilka osób na serwie gdzie powie jedno słowo i taki oczywiście Pan jaśnie hrabia 7rec daje bana z dupy za cele lub obraze ale jak on nie wykonuje celów to nic jest wszystko w porządku i kończąc jak dla mnie trzeba dać szanse zwierzakowi

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#27) Napisano 3 maja 2015, o 21:28

Ze swojej strony dodam ze dostalem kilka mniejszych skarg odnosnie zachowania drogą mailową. Niestety zachowała sie tylko jedna krótka wiadomość, jednak reszta potwierdzała negatywne zachowanie admina:

zobacz  co ten dzieciak robi z serwerem , max 10 osób , wyrzuca z gry min. przed czasem za cele , obraża innych ,uderza gracza ,ogólnie bóg serwera
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#28) Napisano 3 maja 2015, o 21:38

Użytkownik plejer napisał:
zdarza mu się obrażać graczy fakt, chyba za bardzo pewnie się czuje i nadużywa swojej władzy. Byłem świadkiem jak raz pojechał gościowi że chyba ze skrobanki do wiadra wypadł. Jak widać niektórym wolno więcej. I te wieczne żale jak ktoś go zabije, jak małe dziecko. Z resztą ciężko tu znaleźć normalnego admina.

Ja jestem normalnym adminem.
Co do zwierza ma glupie gadanie ale gdyby nie on na weekendach to duzo osob by odeszlo + to ze niektorzy go prowokuja. Oczywiscie gracz osoba swieta aniw nie raz widzialam teksty typu zwierze leszcz, bot na wh itd. Pisalam mu na steam ze jest bardziej popularny ode mnie i nawet zabral mnie na inny serwer by pokazac mi ze beda go o wh oskarzac i sie nie pomylil. Dla mnie on wykonuje swoje obowiazki nawet dobrze a ze nie wychowany to inna sprawa :D
Byki z Afryki :D

Obrazek

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#29) Napisano 3 maja 2015, o 21:49

zwierze - dobry gracz co do manier to jak normalny gracz lecz czasmi ma swoje momenty.
co do marudzenia jak padnie no jak kazdy bot ktory gra przeciwko mnie caly dzien.
ogarnij slownictwo swoje zwierzak walnij im z ak lub czegos jak kolega tabaka zamiast pierdzielenia o dupie maryny i bedzie Git majonez :]
nie wiele wiem ale powiem co wiem :}
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

add.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 105
  • Dołączył: 13 maja 2013, o 15:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 15

(#30) Napisano 3 maja 2015, o 22:08

nie lubie chuja, nadużywa czasem swoich funkcji ale jednak zna się na rzeczy i jako nieliczny z FFA ma oko do czitków...
Obrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •