Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga Szanowny Pan Mayaha

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

Ruskie

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 60
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:48
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 7 maja 2015, o 21:33

Nick podczas gry: Ruskie
IP/SteamID: STEAM_0:1:2048938
Data: 07.05.2015r. godzina ok godziny 20
Powód skargi i opis sytuacji:

Witam chciałbym złożyć skargę na Pana OP. Chodzi o sytuację, która miała miejsce ok godziny 20, a mianowicie: Pan Admin slayną gracza DaQun za to, że ten podniósł jego AWP. Zachowanie to jak dla mnie jest karygodne i niegodne praw administratorów, to jawny przejaw nadużywania swoich uprawnień wobec innych graczy zwłaszcza nowych, (widziałem jegomościa po raz pierwszy na serwie). Wiadomo sytuacja nie tyczy się wprost mojej osoby, aczkolwiek warto zwrócić uwagę na takie zachowanie. Nie dziw, że admini mają taką renomę a nie inną. Co do kultury nie będę się wypowiadać ponieważ zrobiłem to już w podaniu Pana Mayahy i nie widzę większej poprawy. Admin powinien być DLA GRACZY dla pilnowania zasad, porządku oraz reprezentowania sieci, a nie dla własnych zachcianek.
Ponieważ znajdą się osoby które wylecą od razu z tekstem, a gdzie screeny, gdzie dowody zamieszczam link do dema oraz z ułatwieniem minuty.

Screeny/demko: http://s4.shooters.pl/hltv8ia1d1b1/hltv-1505072004-de_dust2.dem.zip
Dla leniwych akcja ma miejsce w 10min 45 sec, a w 12min 37sec gracz mówi wprost za co dostał slay.

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#2) Napisano 7 maja 2015, o 21:38

Fakt zachowałem się troche dziecinnie, ale prosiłem gracza aby oddał awke, uniosłem się emocjami :). Przeprosiłem gracza poprzez mikro, nie miał później pretensji :).
To był pierwszy i ostatni raz z mojej strony, ale idąc dalej, Ruski jak szukasz jakiegoś problemu to powiedz co Ci leży na sercu, bo tak myślałem i pisałem nawet do ludzi, że będzie skarga od Ciebie ;d.
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Nowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23 lip 2012, o 15:31
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 18

(#3) Napisano 7 maja 2015, o 21:47

Tutaj już nie chodzi o skargę na Admina ale na Mayahe ponieważ założyciel tego tematu ma jakieś problemy emocjonalne i stara się to okazać na forum pogrążając przy tym człowieka za którym nie przepada słuchaj gościu wyżal się teraz jakiś masz problem a wtedy postaramy się go jakoś rozwiązać chyba że to już bardziej poważna sprawa to polecam psychologa chociaż i to może okazać się mało skuteczne... Co do skargi Admin żałuje swego czynu przeprosił i sprawa jest zamknięta.

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#4) Napisano 7 maja 2015, o 22:11

Zachowanie naganne. Kara : 2 godziny na karnym jeżyku. A tak na poważnie. Skarga słuszna, ale admin pokorny przeprosił. Kolega DaQun nie miał pretensji wiec nie ma z tego większego problemu. Pewnie nie raz ktoś Tobie ukradł broń i podejrzewam, że zadowolony z tego powodu nie byłeś. Ale jeżeli rzeczywiście jest tak jak koledzy mówią i masz problem do mayahy to wal śmiało a nie czekasz na jakąś wpadkę i zacierasz ręce pisząc skargę.
Pozdrawiam nOthinG :*

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#5) Napisano 7 maja 2015, o 22:11

ehh Mayaha Mahaya czy inne batony czy tam betony :D każdy go zna, jest jaki jest. Ruskie co masz do chłopa ? bo od samego przątku negatywnie do niego jesteś nastwiony, napisz nam to przedyskutujemy nooo, a odnośnie sytuacji zrobił zle i każdy to stwierdzi ALE po pierwsze przeprosił, po drugie wie że zle zrobił, po trzecie ja go będę bronić bo naprawdę dużo robi żeby grało się przyjemnie (banuje czitów itp) po czwarte zobacz jaki on postęp zrobił. Na początku jego gry tutaj to spinał się, klnął, obrażał a teraz? Dziń do nocy jak dla mnie teraz to nie mayaha a ahayam xD nawet jeśli, to dla mnie nie załuguje na karę jedyne co to żółta i tyle :D JA BĘDĘ GO BRONIĆ!
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#6) Napisano 7 maja 2015, o 22:24

No i zaczyna się. Każdy teraz będzie pisał jaki to Ruski zły i niedobry, jaki on to popierdolony i jak bardzo w bani ma chłopak najebane :3 Bo coś ma, tak sądzicie? A na jakich podstawach? Na takich, że gdy ktoś mi ubliży to odpowie na zaczepkę? Czy opieracie swoją argumentacje na tym, że " nie podaje infa" podczas gry, ewentualnie nie powie "cześć" gdy jeden z was wejdzie na serwer. Ludzie litości bo to co wy piszecie to jedno z drugiego małpuje. Nie macie własnego zdania? Tego oczekuje od ludzi dorosłych. Własnej wypowiedzi. A nie powielacie informacje podane wcześniej :) Gdyby on tego nie napisał, JA bym to zrobiła ale mnie ubiegł bo zachowanie nie powinno być takie jakie zareprezentował sobą Admin.
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#7) Napisano 7 maja 2015, o 22:26

No to gościu masz minusa... Wszystkim adminom nie zdarzyła się taka sytuacja w całej "karierze" na CSL, a Tobie odpierdziela na okresie próbnym. No brawo.
To się nazywa nadużywanie uprawnień. Myślę, że żółty kartonik Cię sprowadzi na ziemię.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#8) Napisano 7 maja 2015, o 22:34

Pierogi dlaczego w wielu Twoich postach musi być przekleństwo? Bierzesz pod uwagę, że czytają to wszyscy? W dodatku od razu wiedziałem, że zaraz Ty go zaczniesz bronić. Nie ma różnicy kto napisał skargę, Ty, Ruskie czy ktokolwiek inny, moje zdanie i tak byłoby takie same. Mauaha Przeprosił gracza na serwerze A ten nie miał żalu. wwiec albo ruskie to obrońca ucisnionych albo rzeczywiście ma jakiś problem do chrupka.
Pozdrawiam nOthinG :*

Ruskie

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 60
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:48
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 4

(#9) Napisano 7 maja 2015, o 22:36

Mam rozumieć że "Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA" to tajemnicza i mroczna strona forum i że nikt nie może złożyć skargi na nikogo, ponieważ od razu ma coś do kogoś. Ciekawe .... czyli jest wam obce pojęcie konstruktywnej krytyki brawo. Akcja z piaskownicy ... Mamo mamo on zabrał mi wiaderko więc ma je oddać. Śmiecie twierdzić że uwaliłem się Pana Mayahy bo .....? Jakoś jak w podaniu Pana Piske pisałem, że jestem na nie to jakoś do niego też mam wielkie ale nie znając go nawet? Ciekawa jest wasza logika oraz teoria owczego pędu.

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#10) Napisano 7 maja 2015, o 22:37

Użytkownik nOthinG :* napisał:
Pierogi dlaczego w wielu Twoich postach musi być przekleństwo? Bierzesz pod uwagę, że czytają to wszyscy? W dodatku od razu wiedziałem, że zaraz Ty go zaczniesz bronić. Nie ma różnicy kto napisał skargę, Ty, Ruskie czy ktokolwiek inny, moje zdanie i tak byłoby takie same. Mauaha Przeprosił gracza na serwerze A ten nie miał żalu. wwiec albo ruskie to obrońca ucisnionych albo rzeczywiście ma jakiś problem do chrupka.


Bo przeklinam, tak biorę to pod uwagę. Ale nazywam rzeczy po imieniu, po prostu. To nie jest z mojej strony LINIA OBRONY. On sam potrafi odpowiedzieć skierowane do niego komentarze, jedynie co to pisze do tych którzy się wypowiadają i zadaje pytanie na jakiej podstawie i argumentach :) Nie było Cie przy tej sytuacji więc nie wiesz jak ona wyglądała.
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#11) Napisano 7 maja 2015, o 22:48

Użytkownik Pierogi napisał:

Bo przeklinam, tak biorę to pod uwagę. Ale nazywam rzeczy po imieniu, po prostu..


To weź również pod uwagę, że masz kolor pomarańczowy i jesteś kobietą, więc zapanuj trochę nad językiem, ponieważ powinnaś dawać przykład.
Pozdrawiam nOthinG :*

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#12) Napisano 7 maja 2015, o 22:51

siemandero
moje zdanie lecz nie gram za duzo na [dd2] lecz admin reprezentujacy serwer nie powinien sie tak zachowywach. kolega sie uczy moze ten post go obudzi.
a co do ruskiego po to stronka jest zeby ludzie uzywali :D
thC :ganja
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#13) Napisano 7 maja 2015, o 22:54

Skoro forum daje możliwość skargi, to nikogo nie powinno dziwić, iż gracze z tej okazji korzystają. Kolejny raz to piszę- gracze skarżą się, zgłaszają problemy- zależy im na serwerze (hajs na serwer to inna sprawa więc ten argument odpada). Krytyka była, jest i będzie, bo taka jest kolej rzeczy, że administracja też popełnia błędy, które należy korygować. Udało się? Udało. Dla mnie koniec tematu. Mayaha też człowiek :) poza tym jest jednym z najfajniejszych adminów (zero dupolizu w tym momencie), bo można z nim pogadać, a i o swoich obowiązkach pamięta. Dla Ruskiego +, bo zgłosił naganne zachowanie. Dla Mayahy -, bo spieprzył xD oraz + za poprawę i przyznanie do błędu. Pozdrawiam ;) :* :>
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#14) Napisano 7 maja 2015, o 23:07

Myślę, że temat się wyczerpał w momencie gdy Mayaha przyznał się do błędu. Zamykam.

Mayaha weź usuń tego gifa z opisu bo rzygać się chce jak na to patrzę...
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#15) Napisano 7 maja 2015, o 23:08

Zamykamy, bo lecicie offtopem na kilometry.
Jest skarga na zachowanie admina to o tym się wypowiadamy. Nie o swoich teoriach o problemach emocjonalnych czy innych takich.
CZY TO JEST TRUDNO ZROZUMIEĆ?

Sytuacja przyjęta do wiadomości przez paranormala jak widzę (i wersję gracz-admin są zgodne), on się opiekuje Próbnymi, więc będzie wiedział kiedy i co z tym zrobić.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron