Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanie o admina - Greg

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze FFA.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#1) Napisano 16 maja 2015, o 22:11

Nick na serwerze: Greg

Steam ID: STEAM_0:1:21553229

Staż w CS'a: Gram kilka dobrych lat z większymi , mniejszymi przerwami. Na serwerze FFA zadomowiłem się na dobre, gdyż gram ponad rok i nie zamierzam zmienić. :piwko:

Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Greg/ ... .32:27059/

Jak chcesz Nam pomóc?: Chcę zająć się pilnowaniem porządku na serwerze w czasie kiedy inni admini są nieobecni i nie są w stanie zbanować oszustów czy uciszyć krzyczące 12-letnie dziecko. Toleruję i w pełni respektuje zasady panujące na serwerze i będę robił co w mojej mocy , by inni gracze również się podporządkowali . Często zdarza się ,że to inni gracze proszą mnie, z uwagi na staż na serwerze , bym to ja "zmontował" admina w celu zbanowania Odpaleńca , a jest to nużące, gdyż sam mogę usunąć taki niechciany Obiekt , a oko moje się nie myli co chłopaki mogą potwierdzić :P .

CV: Nigdy nie miałem okazji adminowania jakiegokolwiek serwera, ale myślę ,że opanowanie AMX to tylko kolejna lekcja i z przyjemnością poświęce czas na studiowanie jak to działa i przyswajania komend. Z resztą wiem , że pełno tego w necie , a poza tym z adminami wspólnymi siłami szybko się nauczę. Mam nadzieje , że Lamersi pomogą ! :)

Napisz kilka słów o sobie: Witam, jestem Grzegorz . Mam 24 lata , obecnie pracuję i mieszkam w Paryżu , ale za niedługo zamierzam wrócić do kraju w celu prowadzenia działalności gospodarczej na własną rękę. Interesuję się Psychologią , Rozwojem Osobistym, Branżami Biznesowymi, Beatbox'em , Sztuką w każdej dziedzinie , NLP , siłowani i zdrowy tryb życia oraz Pięknymi Kobietami , które lubią robić przysiady :) Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kto ma sprawować urząd admina na FFA zajrzyj , nie mam co ukryć :)
https://www.facebook.com/grzegorz.karcz.165 :ulan:
Myślę , że wszsytko raczej jasne , liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego Podania ! Peace , pozdrawiam cały ciągle rosnący TEAM ! :) :piona:
Oświadczam, że spełniam warunki wymagane przez CS-Lamers.
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#2) Napisano 16 maja 2015, o 22:19

Oświadczam, iż nie spełniasz warunków wymaganych przez CS-Lamers. Zapewne werdykt będzie taki, jak w wielu podobnych sytuacjach- zajmij się trochę forum i wróć za jakiś czas.
Obrazek

Fallen

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 219
  • Dołączył: 8 mar 2015, o 01:04
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 48

(#3) Napisano 16 maja 2015, o 22:34

Pomijając te posty to według mnie nadaje się na admina.
Często widuję go na serwerze, miły, pomocny i nie ma z nim żadnych problemów.
Jestem na tak :)
"Słaby punkt, pewnie go znasz
Jeśli chcesz z nim wygrać to ciągle walcz"

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#4) Napisano 16 maja 2015, o 22:38

Wydaje mi się, że Świat i życie cs głównie toczy sie na serwerze a nie na forum :) zwykle to co chciałem powiedzieć czy napisać na forum było juz napisane przez innych więc po co sie powtarzać :) ? wydaje mi sie ze to nie jest powód by odrzucić podanie , choć zgodzę się z Tobą , bo nie spełniam warunku bodajże 40 postów na forum .
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#5) Napisano 16 maja 2015, o 22:44

Ja zasad nie wymyśliłem, ale jak każda inna osoba się do nich stosuję :)
Obrazek

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#6) Napisano 16 maja 2015, o 23:05

sie rozpisales. nie lubie czytac wariacie
krotko mowiac czemu niee, oczywiscie ze tak, aktywny dobry chlopak, przydadza sie rece do pomocy
dopiero zauwazylem ze nie spelnia postow , dziwie sie mylslaem ze troche ich ma:P nadrub to nie na sile, tylko posiedz na forum 1h dziennie ,wypowiedz sie tam gdzie masz cos do powiedzenia , i zloz podanie za tydzien lub dwa, na ta chwile mysle ze do zamkniecia, zasady to zasady
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#7) Napisano 16 maja 2015, o 23:33

A ja będę na tak, normalnie zjebałbym z góry na dół za kłamstwo, ale znam grega, który od dluuuggiiieeeegggoooo czasu gra na FFA. Spokojny i ogarniety. Nadaje się. Posty nadrobi mam nadzieje.
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#8) Napisano 16 maja 2015, o 23:47

Oczywiście że na tak posty zawsze może ogarnąć a na serwie jest już od bardzo dawna ogarnięty nigdy nie widziałem z nim jakiś dziwnych krzywych akcji więc czemu nie jak dla mnie duże TAK

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#9) Napisano 16 maja 2015, o 23:53

Robię w życiu wiele rzeczy na wielu frontach , Gram długo i w jakiś sposób chcę pomóc serwerowi, a to mi się wydaje najprostsza droga . Nic nie wniosę niekiedy pisaniem na forum , gdyż są osoby o wiele bardziej ogarnięte i w temacie niż ja. Choć nie ukrywam i nie zawiodę , posty się nadrobi , oczywiście na spamem , a przemyślanymi postami :)
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#10) Napisano 17 maja 2015, o 00:13

Na tak. Forum nadrobi, przypilnuje go :P
Byki z Afryki :D

Obrazek

7rec

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 215
  • Dołączył: 9 gru 2014, o 16:00
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 22
  • Otrzymane piwa: 42

(#11) Napisano 17 maja 2015, o 00:44

Oczywiście że na TAK, forum nadrobi ale przestanie mi spamować na steam :D
Obrazek

Dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. a jutro będziesz miał to czego inni pragną !

Tylko Frajer wsiada za kierownice po alkoholu !

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#12) Napisano 17 maja 2015, o 01:11

Oczywiście , że na TAK !! dobry chłopaczyna,sympatyczny,kulturalny :ulan:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Latający Mnich

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 182
  • Dołączył: 17 lip 2014, o 20:47
  • Lokalizacja: Opolskie
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 12

(#13) Napisano 17 maja 2015, o 01:26

Oczywiśnie , że tak Grzesiu jest ogarnięty zrównoważony gościu:-). Zero awantur zero spin. Chitki rozpoznaje , nie licxa sie dla niego fragi tylko dobra gra w miłej atmosferze i w doborowym towarzystwie. Jedyna rzecz w której czuję niepokój to czy będziesz staniwczy i bedziesz przestrzegał zasady zero kolesiostwa bedzie trzeba mnie zbanowac to musisz zbanowac nie ma przebacz:-P

add.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 105
  • Dołączył: 13 maja 2013, o 15:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 15

(#14) Napisano 17 maja 2015, o 03:21

Jak dla mnie to jest przesada z tą wymaganą ilością sensownych postów na forum. Znaczy wiadomo, regulamin to regulamin, ale bardziej się liczy dobro serwera, jestem pewien że taki człowiek jak Greg na pewno w tym Nam pomoże :) jestem ZA
jeśli chodzi o AMX'a to mu spokojnie pomogę :)
Obrazek

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#15) Napisano 17 maja 2015, o 05:42

Nie znam sie na kandydatach FFA, ale zostałem zrujnowany od góry do dołu za brak postów, więc i tu będę za neutralem :)
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •