Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]browar - nOthinG :*

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

browar24

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 2 cze 2015, o 23:50
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 2 cze 2015, o 23:55

Wbijam na serwer z Favourite, po dwóch lub więcej latach przerwy od 1.6, gram ze złamaną ręką, staty 0-10, wszystko przemawia do tego bym otrzymał bana. Wbija nicpoń o nazwie nothing (po nicku sądzę, że to gimnazjum), zabijam dwóch gości, pełne full auto. Staty 2-10, dostaje bana za czitowanie, bez zbędnych ssów :D Śmiesznych macie adminów ;) Pozdrawiam ;)



Nick podczas gry: browar
SteamID/IP: VALVE_ID_LAN / 149.156.124.21
Data: 02/06/2015 - 23:46:13 (6 minut temu)
Powód bana: Czitowanie
Admin banujący: @nOthinG :*
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=94051
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#2) Napisano 3 cze 2015, o 00:21

Wybacz, mój błąd. Już daję UB.


PS. U@ służy do powiadomienia admina graczach na wspomagaczach a nie do pisania tekstów typu "pomożesz mi włączyć wh?"
PS2. co do Twojej gadki o gimnazjum to wpadła mi do głowy, może niezbyt błyskotliwa riposta ale kultura osobista nie pozwala mi na jej napisanie. (dla jasności mam 23 lata)

Tak apropos... co ma nick do wieku ? Mam dać sobie wódka23 żebyś wiedział ?
Pozdrawiam nOthinG :*

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#3) Napisano 3 cze 2015, o 07:20

Cytat:
Tak apropos... co ma nick do wieku ? Mam dać sobie wódka23 żebyś wiedział ?

Po co jak i tak obiegowo jesteś Rudy a każdy zna zasadę że na 100 rudych 105 jest fałszywych :szczerbol:

browar24

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 2 cze 2015, o 23:50
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#4) Napisano 3 cze 2015, o 15:50

Co do pisania na @u - sprawdzałem Twoją czujność, dla beki. Jak się okazało zachowałeś się jak większość nie sprawdzając niczego, już te ssy były by spoko. Miałbyś coś na swoją obronę, a tak to leci minus w Twoją stronę. Zrujnowałeś mi wieczór bo nie pograłem sobie..
Co do nicku, jak byłem w gimnazjum to miałem nicki typu bRoWaR ;P

ps. Witaj w gronie 92 r.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •