Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

skarga na Szakai i Monia

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

sandaly mojzesza

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 5
  • Dołączył: 7 lip 2015, o 02:22
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 10 lip 2015, o 02:22

Nick podczas gry:Sandały Mojżesza
IP/SteamID:91.237.136.170
Data:5 minut temu
Powód skargi i opis sytuacji:Dostalem bana za spamowanie,na tydzień,nie obrażałem nikogo,po prostu pisałem z kolegą na czacie nic poza tym,żadnego przekleństwa ani nic wulgarnego, pisałem 5 słów na minute,ban na tydzień to chyba za długo jak za obraze admina w tabeli kar jest do 24h,dziwna sprawa,
już nawet popisać z koleszką z servera nie można,proszę o sprawdzenie logów,nie ma tam żadnego złego słowa z mojej strony ani ze strony kolegi tak więc ban dziwny trochę,rozumiem za spam mógłbym dostać ale na tydzień to trochę zadługo

Ps,Gdy grałem troche była monia i najwidoczniej nie wiedziała że napisałem skarge i mówiła żebym składał więcej skarg i pytała "groziła" słowami chcesz za to jeszcze ku*** bana?
z tego co widziałem grożenie banem, jest nie dozwolone jak adminowi ,tym bardziej że nawet przez całą grę nie powiedziałem do niej słowa.
druga sprawa,ma strasznie piskliwy głos,jak wchodzą jej "koleżanki" to zaczyna przez mikro nawijać,mi tam to zwisa bo wiem jak bym coś powiedział to bana bym dostał,ale ludzie pisali na say przykładowo"co to za dziecko tam gada" ,"kto tam tak piszczy przez mikro" tak więc nie tylko ja widzę co się dzieje.


4. Admin nie ma prawa używać wulgarnych słów, obrażać innych graczy, nadużywać swojego stanowiska, czy też zastraszać graczy banem.


Proszę o rozważenie tego i w miarę możliwości skrócenie bana do poziomu za "spamowanie" ewentualnie
Bo chciałbym jutro pograć z moimi Braćmi razem z Counter Strike,.Amen.


Screeny/demko: (http://www.speedyshare.com)

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Sandaly Mojzesza.
==== Zbanowane IP : 91.237.136.170
==== Admin : ^SzAkAl^
==== Powod Bana : ile razy mozna prosic
==== Wygasa : 07/17/2015 - 02 : 09 : 38 ( od 07/10/2015 - 02 : 09 : 38 )


Sandaly Mojzesza. (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy]
Kicked by Console: [NeoBans] Zbanowany
Kicked :[NeoBans]
Ostatnio zmieniony 10 lip 2015, o 02:32 przez sandaly mojzesza, łącznie zmieniany 1 raz

Sandały Mariana

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1
  • Dołączył: 10 lip 2015, o 02:21
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#2) Napisano 10 lip 2015, o 02:31

Potwierdzam, zachowywał się dobrze, miał ładny humorek. Nie rozumiem za co dostał bana? Inne dzieci się drą przez mikrofon i nic nie robicie. Gdzie tu jest wolność słowa na chacie, Boże?

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#3) Napisano 10 lip 2015, o 02:39

Kolego nie licz na skrócenie bana prosiłem Cie dalem mute, prosilem zebys skonczyl miales to w dupie to teraz odpoczniesz i moze zrozumiesz swe postepowanie koniec tematu
^SzAkAl^

sandaly mojzesza

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 5
  • Dołączył: 7 lip 2015, o 02:22
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 10 lip 2015, o 02:44

Ale nie robiłem nic złego,więc nie wiesz o co masz pretensje?
jak ty nawijasz przez mikro z Monia to jest dobrze?
tylko masz admina i tobie nie mozna nic powiedzieć,takie cwaniakowanie twoje,widać władza uderzyła tobie do głowy.
poza tym nie rozmawiam z tobą chcę aby sprawdził logi i udzielił się admina "wyższej rangi" i nie uwierzył na słowo jak poprzednio wam "adminom" pisałem więc logi będą .Pozdrawiam was Bracia.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#5) Napisano 10 lip 2015, o 02:48

Wasz pech koledzy ze akurat byłem na serwerze. Zachowanie było nadzwyczaj chamskie.
Nastepnym razem bedzie to ban na miesiąc.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •