Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]<3 - Amor Patriae Nostra Lex

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#1) Napisano 31 lip 2015, o 21:09

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: <3
SteamID/IP: NeoBans / 5.172.237.148
Data: 31/07/2015 - 21:04:38 (4 minuty temu)
Powód bana: LamerskiCzit
Admin banujący: @A.C.A.B#wislaq/AJ
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=98650
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @Shooters.pl



Siemanko no to po prosze o rozpisanie dema bo ban jest nie słuszny, acab i przykro mi, że na Ciebie padło, ale może pomogą Ci te osoby co krzyczeli banuj od razu ;]

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#2) Napisano 31 lip 2015, o 21:59

No fakt wyleciało mi z głowy że znalazłeś sobie plac zabaw ale to nie moja broszka ub i tyle albo w końcu ktoś wyżej to ogarnie bo to juz jest wku osobiście mam wyjebane bo dla mnie nie jesteś przeciwnikiem więc ale wbiłem na serwer i każdy mówił ze spalony jest

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#3) Napisano 31 lip 2015, o 22:01

Proszę bez zbędnego spamu, poczekamy na admina rozpiskę/wypowiedź.

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#4) Napisano 31 lip 2015, o 22:10

[Wymoderowane]
Ostatnio zmieniony 31 lip 2015, o 22:13 przez Tabaka, łącznie zmieniany 1 raz

ForsakenKolektor

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 107
  • Dołączył: 29 cze 2015, o 20:14
  • Postawione piwa: 38
  • Otrzymane piwa: 18

(#5) Napisano 31 lip 2015, o 22:12

[Wymoderowane]
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#6) Napisano 31 lip 2015, o 22:15

[Wymoderowane]

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#7) Napisano 31 lip 2015, o 22:31

nie będę się rozpisywał o okoliczności, bo już wiecie jakie są. Sam się w to wpakowałem i sam postaram wyjść z tego. Akcje, które były by dla mnie podejrzane i za które mógłbym dać bana:

1. Akcja około 8:20. - skąd wiedział, że będzie kolega w salonie?
2. Akcja 9:08 - kolega wyszedł na shifcie w salonie, a już celownik był mniej wiecej na nim.
3.18:50-+/-58- celownik na bydunek zamkniętego bsu, po chwili CT wychodzi i go zabija.
4. 20.40-20.56 - skany w zamkniety bs, po chwili ct wychodzi i go dobija.

To są te akcje, które są dla mnie podejrzane, i za które mógłbym dać ssy, a dałem od razu. Obejrzyjcie demko dla siebie i sami oceńcie. Tyle z mojej strony.

Poprosimy o link do dema jeszcze.
Edit: #8 - Opcja edytuj post.

http://s4.shooters.pl/hltva96d00b1/hltv ... od.dem.zip 20.11
Ostatnio zmieniony 31 lip 2015, o 22:45 przez Franco, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#8) Napisano 31 lip 2015, o 23:15

1. Akcja około 8:20. - skąd wiedział, że będzie kolega w salonie?
2. Akcja 9:08 - kolega wyszedł na shifcie w salonie, a już celownik był mniej wiecej na nim.
3.18:50-+/-58- celownik na bydunek zamkniętego bsu, po chwili CT wychodzi i go zabija.
4. 20.40-20.56 - skany w zamkniety bs, po chwili ct wychodzi i go dobija.



1. 8.17 SŁYSZE JAK BROŃ ZMIENIA
2. PRZELECIAŁEM CELOWNIKIEM CZY NIGDZIE NIC NIE MA I JAK WRACAŁEM NIM, ŻEBY KIEROWAĆ SIĘ KU HOTELOWI AKURAT WYCHYLIŁ
3. 18.49 SŁYCHAĆ JAK BIEGNIE
4. NIE WIEM CO TU WYJAŚNIAĆ BO DLA MNIE NIC TU NIE MA, PODAJ DOKŁADNIEJSZY CZAS


Ktoś jeszcze jakieś pytania?


http://www85.zippyshare.com/v/NZVehg6L/file.html link do dema które nagrywałem

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#9) Napisano 1 sie 2015, o 10:54

5. Akcja 12.44-12.52 - wodzisz po salonie, aż Ci dwóch kolesi z Ct wyjdzie, których zabijasz.
6.Akcja 16.08-16.30 - czekasz, aż Ci jeden z hotelu wychodzi i go zabijasz, drugi już był na drabincce to go słychać było, ale przed tym jak Ci wyszli, czekałeś na nich na dole, potem gdy nie nadchodzili idziesz nagle do góry.. na dach i stamtąd zabijasz.
7.21.04-21.26- czekasz aż Ci w salonie się wychyli po czym go ściągasz.
Co teraz wymyślisz?
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#10) Napisano 1 sie 2015, o 10:56

Proszę ekipę ABW CSL o przejrzenie demka i wydanie opinii.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#11) Napisano 1 sie 2015, o 14:20

[wymoderowane]

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#12) Napisano 1 sie 2015, o 14:46

5. Akcja 12.44-12.52 - wodzisz po salonie, aż Ci dwóch kolesi z Ct wyjdzie, których zabijasz.
6.Akcja 16.08-16.30 - czekasz, aż Ci jeden z hotelu wychodzi i go zabijasz, drugi już był na drabincce to go słychać było, ale przed tym jak Ci wyszli, czekałeś na nich na dole, potem gdy nie nadchodzili idziesz nagle do góry.. na dach i stamtąd zabijasz.
7.21.04-21.26- czekasz aż Ci w salonie się wychyli po czym go ściągasz.
Co teraz wymyślisz?

5. W 12.03 Nerks zabija przy szeryfie i jego sie spodziewam, że zaraz przyjdzie choćby wychyli na klatkach przy płocie ale cofnął poza tym znika mi typ z radaru bo hong zabija i zanim wychylą to słyszę tych 2 typów jak wbiega na górę i tego co dobiega do okna na dole, żarty sobie ze mnie robisz ?
6. Żaden z moich nie poszedł dołem tylko poszli górą, dlatego patrzyłem dół bo to jedyna pozycja z której mogło mi wyjść co kolwiek w ty momencie no i drzwi w banku które jak widzisz również patrze, ja na 3 nie patrze tych samych miejsc, bo jak padnie ktoś z moich wtedy się dopiero zainteresuje. Wy robicie takie właśnie akcjie ze 6 twardo kryje anarhie na długiej a was z gali smyrają po dupach.
7. W 20.40 SŁYSZE JAK MOI STRZELAJĄ, A RACZEJ BRONI NIE TESTUJĄ, W 20,45 SŁYSZE FAMASA, ALE CHWILOWO TO OSRYWAM BO WIEM ŻE JESZCZE SIE ZEJDZIE ZANIM WEJDĄ NA POZYCJE Z KTÓRYCH MOGE ICH SPRZĄTAĆ I SZUKAM SOBIE FRAGÓW PRZY BSIE JAK GRZYBY POTEM W 20.56 SŁYSZE FAMASA MOJA GIWERA ZIOM I WIEM JAK PRACUJE, ZABIJA 3MAJ FASON MOJEGO TYPA W 20.58 SŁYSZE TYPA Z FAMASEM NA BURSCIE MYŚLAŁEM , ŻE TO 3MAJ FASONI ZABIJAM ALE HELOŁ TO NIE 3MAJ FASON Z FAMASEM TYLKO HONG, ALE JUŻ ZJECHAŁEM CELOWNIKIEM TO PATRZE POD SIEBIE CZY JAKIŚ SZCZUR MI NIE PRZEŁAZI BO WY TAK GRACIE, I WRACAM CELOWNIKIEM PO 3MAJ FASON, ALE ZNÓW WYCHYLIŁ NIE 3MAJ FASON TYLKO MATYS A JUŻ ZNÓW UCIEKŁEM CELOWNIKIEM, ZESKOCZYŁEM NA DÓŁ BO MYŚLAŁEM ZE W OKNIE Z DOŁU GO ZOBACZE, ALE NIE WIĘC WCHODZIŁEM NA GÓRE Z MYŚLĄ ŻE UŻYJE SPADOCHRONA I WŁADUJE SIĘ DO OKNA ALE MNIE UBIEGLI.

A teraz mam pytanie, czy ty się nadajesz na admina? Zastanów się sam, bo reszta cie trzyma widocznie bo bida na rynku z adminami.


Jeszcze ktoś jakieś pytania? Bardzo proszę
Arcanix to teraz dodaj do swojego portfolio, że się pomyliłeś.


Edit do 6 bo za mało wyjaśniłem, nie wchodziłem odrazu na górę bo moi weszli i wiedziałem, że jak mają zrobić za mnie robote to zrobią, jak nie to ja za nich dokończę takto sie będziemy blokowac, a być może jakiś snajper wlazł na bs, w tym momencie nawet sie patrzyłem na płot tam gdzie nic nie ma bo sie może widocznie po jajach drapałem, nie pamiętam takie to zabawne i wszedłem na górę, a gdyby typ nie spalił drabiny to by mnie zabił z noża
Ostatnio zmieniony 1 sie 2015, o 15:28 przez Tabaka, łącznie zmieniany 5 razy

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#13) Napisano 1 sie 2015, o 15:04

[wymoderowane]

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#14) Napisano 1 sie 2015, o 16:04

Jak masz jakieś wąty do mnie to pisz od razu. Nie było mnie na mapie na weście, wszedłem na srv to dostałem info, że biegał cheater o takim nicku, gdy ponownie taki nick wszedł to dostał bana z miejsca.A, że to byłeś Ty, to rozpisuję demko, może nie jestem perfekcyjny i dopiero zaczynam, ale nie będziesz mi wyjeżdżał, że się nie nadaję, bo od tego jest tu administracja, żeby mnie ocenić. Więc Twoje zdanie mam w głębokim poważaniu. BYć może gdybym był na srv wtedy, to bym CI strzelił ssy, nie wiem, nie lubię gdybać, stało się jak się stało. Czekam na decyzję z góry.
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#15) Napisano 1 sie 2015, o 17:37

[*] Oglądam tylko czasy przez Was rozpisane, bo HLAE mi nie działa ;<

1. No przcież słychać jak broń wymienia, żadnego terro tam nie ma, więc to przeciwnik, poczekał.
2. Przecież sprawdza wszystko po kolei skąd mogą go bić - balkonik na górze, potem okna przy respie, a potem drzwi (w których akurat stał).
3. Dla mnie to celownikiem to on lata wszędzie - nawet okno pod sobą sprawdza... + słychać go tam jak dobiega.
4. No widział jednego na górze - ba, strzelał do niego, za chwilę inny wybiegł dołem... czyli ten na górze przypuszczalnie jeszcze gdzieś tam jest. Przy takiej pozycji jaką ma i to co CT grało to się nie dziwię, że zaczął skanować. Kolejny magazynek zmarnowany to wrócil do sprawdzania wszystkiego. Nic tutaj nie widzę :_D
5. Słychać ich, poza tym wcześniej jakiś łeb postanowil spadochron otworzyć, żeby pokazać, że wbiega do tego budynku na rogu ;-D
6. No, tutaj mamy podejrzane zachowanie, ale tłumaczenie jak najbardziej ma sens :<
7. Przecież słychać famasa z tego miejsca, 3maj fason zabija z tego famsa. Zabił jednego w oknie, innego (Honkgongcośtam?) to zaczął się rozglądać za 3maj fasonem.

Oprócz jednej akcji, gdzie jest przydatne wytlumaczenie gracza (i całkiem sensowne) to tutaj nic nie ma. Słuchawki + radar + sprawdzanie miejsce po kolei i nie lecenie na pałę do przodu, tylko ustawianie się tak, żeby nie mógł z za wielu miejsc obrywać. No i kontrolowanie sytuacji - kto gdzie, jak, dlaczego... Ja wiem, że to FFA, ale takie rzeczy są przydatne :-D

Uwaga: [*] Oglądałem tylko rozpisane czasy (+ ~kilkanaście sekund przed dla kontekstu rundy).

Odbanowany na razie, weekend, niech gra. Jak ABW coś znajdzie to zbanować jeszcze raz - zarówno SteamID jak i tego Neobansa ;)
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •