Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

odwołanie admina

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#1) Napisano 6 sie 2015, o 12:07

Nick na serwerze: {(-=Zielone_Jondro=-)}
Steam ID:TEAM_0:0:38058150

Generalnie nie chodzi mi o nowe podanie o admina lecz odzyskanie go ponieważ kucyk. Zabrał mi go dlatego że powiedziałem że mam wyjebane ale nie było tam mowy ze mam wyjebane na admina czy też serwer lecz po prostu nie chciałem się juz udzielać w temacie który był . 2 sprawa wszyscy piszą podania o adm Fallen dostaje go na słowo. I nie chodzi mi tu o nią lecz o wszystkich którzy się starali i będą starać o admina bo jak dla mnie nie bardzo to wygląda wobec innych. 3 spr ciśniecie każdego o rozpiski demka gdzie gracz został zbanowany któryś tam raz a wszyscy widzieli wyczyn maluczkiej 3 bany z tego ban dla zwierzaka i paja a ja się pytam gdzie demka. Skoro ostatnio Wisełka musiał rozpisywać demko Tabace. Ja przeprosiłem za zachowanie które miało miejsce na forum a konkretnie w temacie którym się uniosłem ale widzę że to mało kłaniać wam się nie będę i padać na kolana. Wykonywałem swoją pracę jak każdy inny a nawet bardziej by jestem często i długo na serwie. Niech ktoś kto ma coś do mnie powie mi że zawiniłem w czymś na serwie. Poprawiłem zachowanie nie wiem co mam jeszcze zrobić każdy grający na serwie wie ze ogarniam i też zachowanie mam ok. Wiem że zdarzy się mi nadużywać przez mikro kur... itp ale co zrobię gra emocje itp. A na koniec piszę to odwołanie bo zależy mi na tym adminie bo zawsze lepiej go mieć niż szukać kogoś na steam lub forum aktywność na serwie 100% każdy z garczy FFA widzi ile czasu spędzam na serwie. CZEKAM NA ODP a i oczywiście chodzi mi odm na FFA nie zwróciłem uwagi ze dd2

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#2) Napisano 6 sie 2015, o 12:16

Jestem za uprawnieniami dla Jondra, tak samo jak za koncem rownych i rowniejszych co bylo powodem mojej rezygnacji po czesci.
Ktos wejdzie na serwer od swieta, da jakies bezsensowne bany i elo. Frekwencja spada i przez takie cos zniechecaja sie gracze i wybieraja inne serwy.
A Jondro wykonywal swoje obowiazki jak nalezy, raz nie po czyjes mysli napisal i zabrany admin. Bez obrazy i urazy, ale jestem przekonany, ze polowa adminow nawet nie umie sprawdzac screenow, nie wie na co zwracac uwage (bez konkretnych nickow), nie mowiac juz o tym ile niepotrzebnych screenow bylo robionych, bo ktos jest dobry, ale screeny zrobione chociaz nie widac podejrzanych akcji, a jedynie skill, doswiadczenie i dobry refleks;] Ema
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Monkey

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1
  • Dołączył: 16 lip 2015, o 19:38
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 6 sie 2015, o 12:18

No własnie bez sensu kurcze ze Zielone nie ma adma... Lataja kurcze odpały i on jest na serwerze non stop a nie ma kurcze admina zeby ich wyjebac... Bo kurcze jest tyle admów i zaden nie wchodzi na serwer czasami pół dnia nie ma admina.. a odpały sobie lataja... Wiec jestem jak najbardziej ZA zeby Zielone Jondro odyskał admina.

Krzywe Lby

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1
  • Dołączył: 6 sie 2015, o 12:25
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 6 sie 2015, o 12:33

Rozniez jestem za uprawnieniami dla Jondra... Bo lataja te pojeby na wh itp i nie ma admina a Jondro jest na serwerze wtedy i co?... nie moze dac bana bo nie ma adma... Zabraliscie mu admina ze to ze pisał wypierdalac jak banowal?... bez sensu. Wypierdolił pare osob i dobrze...nie musi pisac zawsze lamerski czit.. zrobił co do niego nalezało i dobrze adminował na serwerze. Jestem za przywroceniem. Dzikuje:)

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#5) Napisano 6 sie 2015, o 12:41

Oczywiscie jestem za przywroceniem uprawnien Jonderowi.

P.S dla mnie osobiscie joner jest spoko adminem wie kiedy cziter lata i jak sie mu zglosi to raczej zawsze luknie, nie to co inni. (bez nazwisk)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#6) Napisano 6 sie 2015, o 12:46

Nie będziemy tłumaczyć po raz setny, dlaczego zapadła taka decyzja, a nie inna. W sprawie jondra decydujący głos ma @Axl i @maluCZka więc Twoi koledzy mogą przestać zakładać konta, aby napisać coś co już wcześniej pisałeś Ty i twoi muszkieterowie (nie ma tu żadnej obrazy).
Zacytuje co Axl pisał w dziale dla Administracji, bo nie chce mi się powtarzać tego 1000000 razy każdemu z osobna:

Użytkownik Axl napisał:
Ja chciałbym dodać, iż sytuacja na FFA wygląda obecnie tak, że przez kulturę na serwie prawdopodobnie uciekają nam gracze.
FFA wstało i ma graczy jedynie dzięki wymuszonej skladce i to jeszcze z wieloma zażaleniami, że admin ogarnia i jeszcze ma płacić 10zł, jednorazową skaldke jaka była od 2 lat..... nie wspominając, że sam musiałem dorzucić 150zł
Admini będą, jak sie nie zgłoszą to sam zarekomenduje kilka osób. Bo teraz widze stawiacie miedzy innymi mnie w polozeniu takim, że serw bez trzech czy czterech muszkieterów nie przetrwa. Wtedy powiem .... no trudno przynajmniej wyeliminowałem chamstwo. Wole pusty serwer niż gnojowisko na nim. Zależy Wam to sie ogarniecie.
Inaczej mówiąc dla niekumatych: jesli nawet serwer długo nie wytrzyma to chciałbym aby był zapamiętany jako serwer na którym próbowałem utrzymać poziom kulturalny a nie dzieciarnie rzucającą wyzwiskami nie umiejącą sie ogarnąć.
Że należy on do może niezbyt popularnej sieci ale trzymającej jakiś poziom kulturalny.
Podsumowując będziemy stanowczo zwracać uwagę na tą kwestię.


Adminów brak na ffa i na dd2 bo są wakacje- ludzie wyjeżdżają, ludzie pracują, uczą się i mają własne życie co skutkuje tym, że nie każdy admin siedzi 24/7 na serwerze, patrzy na sb i na swojego steama i wyczekuje zgłoszenia czita.
Narzekasz, że nie ma adminów? Spełń wymagania i sam zgłoś swoją kandydaturę , a nie narzekasz na innych. Nickami sypać nie będę, ale Ci co narzekają wiedzą, że chodzi o nich :)

Jeżeli chodzi o mnie to jestem skłonna znowu dać Ci szansę. Niestety to, czy dostaniesz ponownie uprawnienia nie zależy ode mnie tylko od dwóch czerwonych, o których wspomniałam wyżej. Ja wyraziłam swoją opinię tak jak zwykły szarak. Wiedz jednak, że jeżeli dostałbyś taką szansę to jeszcze uważniej przyjrzę sie twoim powodom banów (bo inni mogą napisać kulturalnie, a Ty kurde nie) i twojemu zachowaniu, które pozostawia sobie wiele do życzenia (emocje możesz okazywać w domu, nie wciskając klawiszu microfonu. Chcesz sobie poklnąć, wyzwać kogoś? Rób to nie włączając micro).
Temat i tak pewnie będzie niebawem zamknięty, bo jak mówiłam decydujący głos mają czerwoni.


P.S. Jeżeli już coś piszesz to proszę używaj przecinków tam gdzie trzeba i pisz jakoś poprawniej stylistycznie, bo trzeba to 5x przeczytać żeby załapać całkowity sens tej wypowiedzi ;]

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#7) Napisano 6 sie 2015, o 12:54

Ja z moim skromnym zdaniem jestem za przywróceniem Jondra na adma. Faktycznie jest bardzo często na servie a to jest ważne, bo dzisiaj np. od rana graliśmy na tych śmiesznych mapach typu awp_india itp. Dopiero po napisaniu na shoutboxie mogliśmy liczyć na adma i zmiane mapy.
Co do innych adminów nie będę sie wypowiadał bo nie chce BANA :D. A co do przeklinania to chyba każdy a może większość przeklina... a są i tacy co po każdym dedzie sie bardzo irytują i klną jak szewc! :) W każdym razie jestem na TAK!

Pozdrawiam
Obrazek

ForsakenKolektor

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 107
  • Dołączył: 29 cze 2015, o 20:14
  • Postawione piwa: 38
  • Otrzymane piwa: 18

(#8) Napisano 6 sie 2015, o 13:15

Jestem za przywróceniem admina dla jondra.
Obrazek

Wikary

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 14
  • Dołączył: 24 gru 2014, o 23:11
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 3

(#9) Napisano 6 sie 2015, o 13:17

A ja jestem przeciw a co mi tam, kultura takie tam ktos taki nie powinnien byc adminem.
@EDIT
Gram na ffa, kolega z ffa mi mowil kilka rzeczy na Twoj temat i jeszcze jego kolega cos jemu mowil. Zreszta po zachowaniu na forum moge wyrazic swoja opinie ;)
Ostatnio zmieniony 6 sie 2015, o 14:16 przez Wikary, łącznie zmieniany 2 razy

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#10) Napisano 6 sie 2015, o 13:29

Dajcie mu tego admina ... Jakoś na DD2 też kultury nie trzymało wiele osób i bodajże tylko ja i Kucyk banowaliśmy. Jakoś nikt się nie czepiał. Gracze jak widać są za tym żeby jondro miał admina. Może i ma braki w kulturze, ale lepsze braki w kulturze niz czity na serwerze.

Administracja widać uweźmie się na kilka osób od czasu do czasu, bo tak... Bywa. Jondro zresztą nie jest pierwszy z tego typu sytuacją, ale nie ma co rozdrapywać starych brudów.

Pytanie do administracji: lepiej serwer z czitami czy admin który będzie je banował, a czasem mu się coś wymsknie?
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#11) Napisano 6 sie 2015, o 13:33

Nie wiem jak to skomentować ale te osoby co założyły konta aby tylko tutaj się wypowiedzieć to trochę się ośmieszyły haha . Nie chce was urazić ale przypała jak nie wiem co :facepalm: . Beny masz rację równouprawnienie powinno być , a nie wytykanie poszczególnych osób :piwko: . Co wy mówicie , że nie ma adminów jak ostatnio często jesteśmy na serwerze hmm . Co do Jonderka oczywiście , że jestem zawsze na TAK bo wyrzuciliście jednego z naszej ekipy w której się trzymamy razem i dokonujemy różnych decyzji . :walka: Miłego :peace:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#12) Napisano 6 sie 2015, o 14:09

[Nie na temat]

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#13) Napisano 6 sie 2015, o 14:21

[nie na temat]
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#14) Napisano 6 sie 2015, o 14:23

Serwer traci przez to,że zielony nie ma admina bo byl najaktywniejszym adminem pytanie tylko czy liczy się dla was dobro serwera a raczej graczy,którzy nie uciekają przez kulturę a przez oddalonych graczy.

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#15) Napisano 6 sie 2015, o 14:55

Każdemu należy się druga szansa + to, że Jonder PRAWIE (prawie) zawsze wyłapuje cheaterów, na pewno pomógłby na serwerze. A teraz odnośnie kultury, wiem, że nie wypada klnąć jak szewc, ale każdemu zawsze się zdarzy coś wymsknąć, nie róbcie z serwera teatru. Co nie zmienia faktu, że nie powinniśmy robić syfu na serwerze. Trzymajmy się środka, złotego środka. NIe wiem czy coś się liczy moje zdanie, ale jestem za przyznaniem drugiej szansy.;)
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron