Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

odwołanie admina

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#31) Napisano 6 sie 2015, o 18:20

Użytkownik nOthinG napisał:
Może zamiast tak go bronić, to wspólnie założycie klub znawców języka polskiego? Tam wszyscy możecie mieć admina, w końcu to wasz klub! . Ja jestem ciagle na nie. Ciągle widze te Twoje kur... pierd... Itp.., ciagle gadka jak to serwer upada ponieważ Ciebie nie ma. W dodatku administracj tam gdzie miala sie wypowiedziec, tam sie wypowiedziała, więc nie nabijajcie postów fioletowi.


Następny który nie gra a się udziela haha

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#32) Napisano 6 sie 2015, o 18:27

A co ma moja gra do Twojej kultury?
Pozdrawiam nOthinG :*

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#33) Napisano 6 sie 2015, o 18:32

A ja pierdole system i rządzące mendy !!! ;]
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#34) Napisano 6 sie 2015, o 18:32

Czekajcie tylko wstanę z podłogi bo spadłem ze śmiechu... Chwila.. Już... O dobra! Udało się!

A teraz na temat! Tak jąder to cham i prostak! I co z tego? Taki już jest. Nie każdy ma jednakowy charakter, jeden na słowo "chuj" się obrazi, a drugi zleje to bo ma dystans do świata. Żyjemy w chorym XXI wieku. Cofnijcie się dwa stulecia wstecz, gdzie takie coś było na porządku dziennym i jakoś spin nie było. Zaczyna się rodzić cipowate podejście do wszystkiego. Każde praktycznie używa wulgaryzmów. Nie róbcie się takimi świętymi no proszę Was. Serio by się przydała obowiązkowa Służba Wojskowa... Przynajmniej mężczyzna był mężczyzną a nie ciotą.... Nauczcie się jednego: TOLERANCJI. Każdy jest inny i nikt tego nie zmieni. Proste.

Co do admina.. Stracił za kulturę? Hahahahah :D Ja dawno powinienem wylecieć. Ale jestem sobą i mam swoje zdanie. Boli co!? Wiem :) Ale jak przyzwyczailiście się do mnie to do Jądra też byście mogli, bo wykonywał swoją robotę bardzo dobrze. Czepiacie się o wulgaryzmy w powodach? Ciężko dodać kilka nowych powodów żebyśmy nie musieli wpisywać swoich typu: "Zmień nick"?, a zablokować wpisywanie własnego? W głosowaniu byłem za tym, żeby miał admina i zdania nie zmienię.

Tyle w temacie. Dziękuję, dobranoc.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#35) Napisano 6 sie 2015, o 18:40

Jestem Gregu marny pył ,
chce by Jonder znów tu był.
przywróćcie go teraz proszę
wszystkie "kurwy" Jondra zniosę
Teraz piękny czas , upały
nogi mu się nie raz chwiały
ale walczy , bije w mur
nigdy więcej nie pisz "wkur..." :piwko: :ganja

Takim miłym akcentem , stawiam się po raz kolejny , ogarnął się lepiej na serwie i ogranicza przekleństw i innych pokrewnych słów :)
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#36) Napisano 6 sie 2015, o 18:43

1. Wiseł rozpisywał mi demo, bo dostałem bana bez ssów, więc jak by się nie zapierał i tak musiał. A reszta banów z ssami bez rozpisek to ślizgi temat.
2. Miałem kilka razy admina, i na ogół zostawałem nim jak ktoś mi go zaproponował, nigdy się czołgając nie prosiłem o niego, dziwna sytuacja
3. Grasz dużo, nikt nie powie, że nie.
4. Rozpoznawanie cziterów, hmm na pewno na plus bo to się wypracowuje latami gry,
5. Poprawa kultury? Sam nią nie grzeszę, ale jak jest poprawa to co to musiało być wcześniej.
6. To co mówisz/opowiadasz odbiega od rzeczywistości bądź jest bajkami.
- kultura
- farmazony na temat mojej gry do innych graczy/adminów,
- pisałeś, na forum, że nie jestem dla ciebie przeciwnikiem, a 30 minut wcześniej poprosiłeś mnie, żebym poszedł na inny serwer bo jestem za dobrym graczem huehe,
- i takie tam

Co do obiektywizmu mojej wypowiedzi, to dla mnie czy Ty będziesz miał admina, czy nie mi tam lotto. Zawsze dodatkowy admin, ileś % cziterów mniej, ja wchodzę na serwer aby jako myśliwy, obrażasz kogoś co nie dotyczy mnie jako zwykłego usera to osrywam to bo nie mam możliwości, byłbym adminem bym reagował, ale jak jeszcze sprujesz dupę do mnie jak na aztecu to Cie usadzę, albo tak wezmę sobie Ciebie za cel, że będziesz po nocach siedział w demach, żeby się mnie pozbyć.


#Dla mnie i zwierze może dostać admina, spisywał się w kwestii rozpoznania
#Paranormal moim zdaniem nie sensowne posty osoby, która zakłada temat i tym bardziej taki, są właśnie sensowne bo są potwierdzeniem zakładanych tez jeśli wiesz o czym ja mówię
#piskle masz jeszcze uja? bo ręczyłeś nim o to , że ja z konradem latam odpalony, nie że by mnie to interesowało, patrze czy jesteś słowny

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#37) Napisano 6 sie 2015, o 18:52

Zmień dilera haha jak powiedziałem nie jesteś dla mnie przeciwnikiem zabiles mnie o 9 razy więcej i czym Ty sie napinasz hahaha lol

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#38) Napisano 6 sie 2015, o 19:56

Temat był z tego co wiem wałkowany już parę razy. Co do kultury ja wiem, nie jeden z adminów czasem klnie zwykły człowiek :) Admin też może i nie wyobrażam sobie żeby nie, inaczej nie dostał bym ja :D. Idąc dalej jeśli Jondro obraża to proste, że nie dostanie, jeśli poprawi kulturę to nie ma problemu, z tego co piszą FFA potrzebuje admina. Nie róbmy z tego tematu sieczki i znowu kłótni który serwer jest lepszy, bo nie ma takiego porównywania, chociaż swoją drogą DD2 ma mniej skarg niż FFA. Jeśli Jondro ogarnie słownictwo i nie mówie tu o "kurwach" tylko o wywyższaniu się nad innymi graczami to będę jak najbardziej na tak, póki co próbujesz udawać, jakim to kozakiem nie jesteś, a co wszedłeś na dd2 i padałeś z moich rąk to słyszałem tylko " Co za gówno!" ... ogarnij się człowieku i zrozum, że ta gra jest tylko dla przyjemności, sam lubiałem tak powiedzieć, ale po co przez mikro? To właśnie zrozumiałem będąc adminem :) Powodzenia ziomek ;)

@ EDIT: Nikt nie przyczepi się swoją drogą, że straciliśmy możliwość przenoszenia graczy do drużyn przez admina Pierogi, bo taka jest prawda i bądźmy szczerzy :).
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Damian|Beton

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 22 maja 2015, o 14:55
  • Lokalizacja: 71
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#39) Napisano 6 sie 2015, o 20:15

Ogólnie to jestem świeżakiem i nie powinienem wtrącać się w rozmowę, ale z doświadczenia jako wieczny administrator, opiekun serwera czy tam junior admin na dużych serwerowniach śmieszy mnie powód zabrania admina za kulturę. Nie wiem co dokładnie tam powiedział czy też jak się zachował ale admin jest od czyszczenia śmieci z serwa, co robił doskonale Jondro. Kwestia kultury to już rzecz drugorzędna. Ja tu widzę raczej napięcie na lini admin - h@ - które występuje na większości serwerowniach, lecz normalni ludzie potrafią sobie uzgodnić co jest 5. Takie jest moje skromne zdanie

PS Zamiast robić tu kino, zajmnijcie się serwerem, a dokładniej mapcyklem i lagami. Amen.
-------> Betoniara_PL <-------

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#40) Napisano 6 sie 2015, o 20:22

Użytkownik Damian|Beton napisał:
Ogólnie to jestem świeżakiem i nie powinienem wtrącać się w rozmowę, ale z doświadczenia jako wieczny administrator, opiekun serwera czy tam junior admin na dużych serwerowniach śmieszy mnie powód zabrania admina za kulturę. Nie wiem co dokładnie tam powiedział czy też jak się zachował ale admin jest od czyszczenia śmieci z serwa, co robił doskonale Jondro. Kwestia kultury to już rzecz drugorzędna. Ja tu widzę raczej napięcie na lini admin - h@ - które występuje na większości serwerowniach, lecz normalni ludzie potrafią sobie uzgodnić co jest 5. Takie jest moje skromne zdanie

PS Zamiast robić tu kino, zajmnijcie się serwerem, a dokładniej mapcyklem i lagami. Amen.


To może najpierw przeczytaj wcześniejsze posty i jak pisał do administracji :) Tak człowiek któremu zależy na serwerze i na adminowi nie piszę przykro mi :) Bo trzeba przyznać się do błędu, przyjąć karę na klatę jak facet a nie zachowywać się jak pipka ;) Bez obrazy :)
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Damian|Beton

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 22 maja 2015, o 14:55
  • Lokalizacja: 71
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#41) Napisano 6 sie 2015, o 20:30

Użytkownik Chrupus napisał:
Użytkownik Damian|Beton napisał:
Ogólnie to jestem świeżakiem i nie powinienem wtrącać się w rozmowę, ale z doświadczenia jako wieczny administrator, opiekun serwera czy tam junior admin na dużych serwerowniach śmieszy mnie powód zabrania admina za kulturę. Nie wiem co dokładnie tam powiedział czy też jak się zachował ale admin jest od czyszczenia śmieci z serwa, co robił doskonale Jondro. Kwestia kultury to już rzecz drugorzędna. Ja tu widzę raczej napięcie na lini admin - h@ - które występuje na większości serwerowniach, lecz normalni ludzie potrafią sobie uzgodnić co jest 5. Takie jest moje skromne zdanie

PS Zamiast robić tu kino, zajmnijcie się serwerem, a dokładniej mapcyklem i lagami. Amen.


To może najpierw przeczytaj wcześniejsze posty i jak pisał do administracji :) Tak człowiek któremu zależy na serwerze i na adminowi nie piszę przykro mi :) Bo trzeba przyznać się do błędu, przyjąć karę na klatę jak facet a nie zachowywać się jak pipka ;) Bez obrazy :)


Czytałem wszystko wcześniejszcze.

Wiesz, ja tu nikogo nie chcę bronić. Pomyślcie tylko jak to wszystko wygląda z zewnątrz. Jeden wielki cyrk.
-------> Betoniara_PL <-------

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#42) Napisano 6 sie 2015, o 20:34

"JEDEN WIELKI CYRK" i za to uwielbiam ta siec :)
^SzAkAl^

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#43) Napisano 6 sie 2015, o 20:35

W skrócie mówiąc to uważam, że przyczepiliście się do jondra i wyżej sracie niż dupę macie.

Pozdrawiam
Obrazek

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#44) Napisano 6 sie 2015, o 20:36

Wiesz może nie jestem najlepszym przykładem, ale się postarałem i nie zachowuję się tak jak wcześniej :). A co do Jondra? Co się zmieniło? :) Dostał jedno ostrzeżenie i dalej nic, jakieś lamerskie bany, ja do Niego nic nie mam, bo to członek rodziny adminów, był jest i będzie :). Myślę, że jeśli się postara to dostanie, nie będę sie powtarzał wyżej :). Wystarczy się ogarnąć, jeśli ja dałem to i On da rade ;d Czarek (aka Zapałka) potwierdzi :)
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#45) Napisano 6 sie 2015, o 21:49

Z gówna bata nie ukręcisz, jak ktośdostał już tyle szans na poprawę i nie poprawił się to już nie ma sensu mu dawać adma :) pzdr
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •