Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

odwołanie admina

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#46) Napisano 6 sie 2015, o 22:57

Ale ile? co on właściwie zrobił? zabił kogoś ? Bo to tak brzmi " dostał już tyle szans na poprawę ". Kurva może i jakaś kultura musi być, ale ludzie też nie zapamiętają serwera nijakiego, na którym grają roboty-avatary bez własnych osobowości a takich jest większość. Każdy jest jaki jest, ale sztuczne utrzymywanie kultury gdy każdy i tak klnie pod nosem i między sobą nawzajem jest bez sensu. Dla kogo ta szopka?

Jak by ktoś nie zauważył to nie Simsy i ta gra ma to do siebie ,że wyzwala w ludziach agresję a szczególnie jak się spojrzy na to jak niektórzy grają, to ta agresja jest potęgowana ( kampienie, rzucanie fleszy na ryj, blokowanie, bezpodstawne bany, zwiedzanie map itp itd ). Jak ktoś jest średniakiem to sobie może na takie rzeczy nie zwracać uwagi, tak samo jak dzieciom na WF-ie nie przeszkadza że trawa na boisku nie jest równo przystrzyżona.


a Ty Naczo nie wiesz ilu od Ciebie z dd2 i za co dostawali szansy, a jednak szanse im były dawane. Niech ktoś powie wprost ,że nie lubi Jondra i tyle. A nie owijanie w bawełnę.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2015, o 23:06 przez Zwierze, łącznie zmieniany 1 raz

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#47) Napisano 6 sie 2015, o 23:04

Użytkownik Zwierze napisał:
Ale ile? co on właściwie zrobił? zabił kogoś ? Bo to tak brzmi " dostał już tyle szans na poprawę ". Kurva może i jakaś kultura musi być, ale ludzie też nie zapamiętają serwera nijakiego, na którym grają roboty-avatary bez własnych osobowości a takich jest większość. Każdy jest jaki jest, ale sztuczne utrzymywanie kultury gdy każdy i tak klnie pod nosem i między sobą nawzajem jest bez sensu. Dla kogo ta szopka?

a Ty Naczo nie wiesz ilu od Ciebie z dd2 i za co dostawali szansy, a jednak szanse im były dawane. Niech ktoś powie wprost ,że nie lubi Jondra i tyle. A nie owijanie w bawełnę.


Chyba boli ich to że przejąłem topkę hahahahhahahaha przejąłem pałeczkę hahahha dzięki mordeczko :)

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#48) Napisano 6 sie 2015, o 23:06

A ja powiem w prost ku.rwa lubie go ale wkurwia mnie pisanie przy banach jakies tam ...... jak by nie mozna bylo odrazu wstawic tylko czit i po klopocie czy wyzywanie daje mu jakas wyższość przez kabel wiec wystarczy sie powstrzymac i robic swoje i po klopocie wszystko zależy od niego a nie robi nic w tym kierunku a admin reprezetuje nas wszystkich wiec tyle w temacie
^SzAkAl^

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#49) Napisano 6 sie 2015, o 23:10

Użytkownik ^SzAkAl^ napisał:
A ja powiem w prost ku.rwa lubie go ale wkurwia mnie pisanie przy banach jakies tam ...... jak by nie mozna bylo odrazu wstawic tylko czit i po kłopocie czy wyzywanie daje mu jakas wyższość przez kabel wiec wystarczy sie powstrzymać i robic swoje i po klopocie wszystko zależy od niego a nie robi nic w tym kierunku a admin reprezetuje nas wszystkich wiec tyle w temacie


Ale szakal kur... że tak powiem była rozmowa z rudą kiedy zaczął się ten temat z powodem banów to był wtorek i ruda powiedziała mi co jest 5 ja napisałem skoro tak was to boli ok zmienię to i tak zrobiłem jeszcze przed wyjściem do pracy miałem 3 bany i było zgodnie z regulaminem ale czy ktoś to spr nie bo po co lepiej zmieszać kogoś z gównem i tyle

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#50) Napisano 6 sie 2015, o 23:12

Brak mi słów do Ciebie Jondro w tym momencie i chyba zmienię swoje nastawienie, topka się nie liczy, nie jesteś jakimś królem ffa żeby zachowywać się w ten sposób, chcesz odzyskać admina? Staraj się o to, a nie piszesz jakby Ci to było obojętne.. Wiesz nie ma ludzi nie zastąpionych, przyjdą następni :) Brak mi słów już naprawdę (mimo, że się powtarzam) do tej całej sytuacji na FFA, to tak jakbym ja miał ciągle pisać jakieś chore odwołania, zabrano Ci admina? To siedź spokojnie na serwie, przekonaj administracje żeby Ci to przywrócono, załóż temat o admina i wtedy można gadać, a nie zakładasz tematy na adminowskim i tutaj.. Każdy widzi jakie masz nastawienie, jakby wszystko Ci zwisało, zakładasz temat po czym piszesz, eh jestem szarym graczem powinienem mieć admina bo latają czity! Ale w sumie spierdalajcie ode mnie, jestem najlepszy nic złego nie zrobiłem :facepalm: zachowujesz sie jak dzieciak, przyjmij chociaż raz coś na klatę jak facet i tak się zachowuj.. Tyle w temacie i sorki za taką składnie gdzie przecinki są a nie powinny być xd :*
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#51) Napisano 6 sie 2015, o 23:15

Nikt Cie tu nie miesza z gownem tylko każdy ma prawo sie wypowiedzieć czy to Ci sie podoba czy nie i przyjac na klate musisz wyluzowac sie i czekac w spokoju na werdykt czerwonych i tyle na spokojnie a dawanie kontry tylko podkreca tu atmosferę
^SzAkAl^

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#52) Napisano 6 sie 2015, o 23:19

Użytkownik Chrupus napisał:
Brak mi słów do Ciebie Jondro w tym momencie i chyba zmienię swoje nastawienie, topka się nie liczy, nie jesteś jakimś królem ffa żeby zachowywać się w ten sposób, chcesz odzyskać admina? Staraj się o to, a nie piszesz jakby Ci to było obojętne.. Wiesz nie ma ludzi nie zastąpionych, przyjdą następni :) Brak mi słów już naprawdę (mimo, że się powtarzam) do tej całej sytuacji na FFA, to tak jakbym ja miał ciągle pisać jakieś chore odwołania, zabrano Ci admina? To siedź spokojnie na serwie, przekonaj administracje żeby Ci to przywrócono, załóż temat o admina i wtedy można gadać, a nie zakładasz tematy na adminowskim i tutaj.. Każdy widzi jakie masz nastawienie, jakby wszystko Ci zwisało, zakładasz temat po czym piszesz, eh jestem szarym graczem powinienem mieć admina bo latają czity! Ale w sumie spierdalajcie ode mnie, jestem najlepszy nic złego nie zrobiłem :facepalm: zachowujesz sie jak dzieciak, przyjmij chociaż raz coś na klatę jak facet i tak się zachowuj.. Tyle w temacie i sorki za taką składnie gdzie przecinki są a nie powinny być xd :*


hahahahhahahahaahhahahahahahah śmiech no koment dziciak hahahahhaha masz piwo za to haha ta pisze podanie bo mi to zwisa hahah nie no ja już czekam na info bo tylko się ...

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#53) Napisano 6 sie 2015, o 23:37

No i widzicie z kim mamy do czynienia? Warto z tym typem pracować? Zwracasz mu uwagę, a on się głupi śmieje. Żałosny jesteś jonder.
Poważni jesteście (ci co uważają, że się zmienił)? Popatrzcie na jego wypowiedzi. Masakra... GRUBY facepalm i tyle.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#54) Napisano 6 sie 2015, o 23:57

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Użytkownik Chrupus napisał:
Brak mi słów do Ciebie Jondro w tym momencie i chyba zmienię swoje nastawienie, topka się nie liczy, nie jesteś jakimś królem ffa żeby zachowywać się w ten sposób, chcesz odzyskać admina? Staraj się o to, a nie piszesz jakby Ci to było obojętne.. Wiesz nie ma ludzi nie zastąpionych, przyjdą następni :) Brak mi słów już naprawdę (mimo, że się powtarzam) do tej całej sytuacji na FFA, to tak jakbym ja miał ciągle pisać jakieś chore odwołania, zabrano Ci admina? To siedź spokojnie na serwie, przekonaj administracje żeby Ci to przywrócono, załóż temat o admina i wtedy można gadać, a nie zakładasz tematy na adminowskim i tutaj.. Każdy widzi jakie masz nastawienie, jakby wszystko Ci zwisało, zakładasz temat po czym piszesz, eh jestem szarym graczem powinienem mieć admina bo latają czity! Ale w sumie spierdalajcie ode mnie, jestem najlepszy nic złego nie zrobiłem :facepalm: zachowujesz sie jak dzieciak, przyjmij chociaż raz coś na klatę jak facet i tak się zachowuj.. Tyle w temacie i sorki za taką składnie gdzie przecinki są a nie powinny być xd :*


hahahahhahahahaahhahahahahahah śmiech no koment dziciak hahahahhaha masz piwo za to haha ta pisze podanie bo mi to zwisa hahah nie no ja już czekam na info bo tylko się ...


Próbujemy Ci dać szansę w tym momencie a nie widzimy nic więcej jak olewanie sprawy, nie powinieneś się nawet odzywać w tym wątku.. a odzywasz się do każdego kto coś złego napisze na Twój temat :). Pisałem już przyjmij złe wiadomości na klatę skoro jesteś facetem, bo póki co wyzywasz każdego od dzieciaków a tak na prawdę jesteś młodszy ode mnie, Veronki czy Paranormala, sprawa wygląa tak, chcesz admina na FFA? Ogarnij zachowanie i swoje głupie cwaniactwo bo zarobisz w zęba i to się skończy :), mylę się? Niech ktoś zaprzeczy :), Nie chcesz admina? Skacz dalej do każdego i wyśmiewaj, był głupi wątek o powody banów, zamiast napisać dobrze poprawie to i nie będe takich dawał, pisałeś głupio do każdego i dalej to samo!!! Nic tylko pokazujesz swoje cwaniactwo ;]. Nic tym tutaj nie osiągniesz, pisałem już nie ma ludzi nie zastąpionych bo zastąpią ich nowi :). Pozdrawiam i to moje ostatnie zdanie w tym temacie.
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#55) Napisano 6 sie 2015, o 23:59

Użytkownik Chrupus napisał:
Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Użytkownik Chrupus napisał:
Brak mi słów do Ciebie Jondro w tym momencie i chyba zmienię swoje nastawienie, topka się nie liczy, nie jesteś jakimś królem ffa żeby zachowywać się w ten sposób, chcesz odzyskać admina? Staraj się o to, a nie piszesz jakby Ci to było obojętne.. Wiesz nie ma ludzi nie zastąpionych, przyjdą następni :) Brak mi słów już naprawdę (mimo, że się powtarzam) do tej całej sytuacji na FFA, to tak jakbym ja miał ciągle pisać jakieś chore odwołania, zabrano Ci admina? To siedź spokojnie na serwie, przekonaj administracje żeby Ci to przywrócono, załóż temat o admina i wtedy można gadać, a nie zakładasz tematy na adminowskim i tutaj.. Każdy widzi jakie masz nastawienie, jakby wszystko Ci zwisało, zakładasz temat po czym piszesz, eh jestem szarym graczem powinienem mieć admina bo latają czity! Ale w sumie spierdalajcie ode mnie, jestem najlepszy nic złego nie zrobiłem :facepalm: zachowujesz sie jak dzieciak, przyjmij chociaż raz coś na klatę jak facet i tak się zachowuj.. Tyle w temacie i sorki za taką składnie gdzie przecinki są a nie powinny być xd :*


hahahahhahahahaahhahahahahahah śmiech no koment dziciak hahahahhaha masz piwo za to haha ta pisze podanie bo mi to zwisa hahah nie no ja już czekam na info bo tylko się ...


Próbujemy Ci dać szansę w tym momencie a nie widzimy nic więcej jak olewanie sprawy, nie powinieneś się nawet odzywać w tym wątku.. a odzywasz się do każdego kto coś złego napisze na Twój temat :). Pisałem już przyjmij złe wiadomości na klatę skoro jesteś facetem, bo póki co wyzywasz każdego od dzieciaków a tak na prawdę jesteś młodszy ode mnie, Veronki czy Paranormala, sprawa wygląa tak, chcesz admina na FFA? Ogarnij zachowanie i swoje głupie cwaniactwo bo zarobisz w zęba i to się skończy :), mylę się? Niech ktoś zaprzeczy :), Nie chcesz admina? Skacz dalej do każdego i wyśmiewaj, był głupi wątek o powody banów, zamiast napisać dobrze poprawie to i nie będe takich dawał, pisałeś głupio do każdego i dalej to samo!!! Nic tylko pokazujesz swoje cwaniactwo ;]. Nic tym tutaj nie osiągniesz, pisałem już nie ma ludzi nie zastąpionych bo zastąpią ich nowi :). Pozdrawiam i to moje ostatnie zdanie w tym temacie.


Ja już też skończyłem

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#56) Napisano 7 sie 2015, o 00:18

Pojebało wszystkich . Olać temat , Jonder jest i niech trwa . Czas pokaże , czas leczy rany ...

jak dla mnie to się robi telenowala , pt : " Jonder Barbarzyńca vs Wszyscy Święci " choć nie ukrywam , że mimo wszystko Jonderek dalej nadużywa tych Jebanych niepotrzebnych przerywników , które równie dobrze może przełknąć i ominąć :)

Jestem z Tobą , ale no ... ponoć dla chcącego nic trudnego , więc kur... skończ z tym przynajmniej tutaj i na servie , a będziesz miał Piedestał i stanowisko chyba perfekcyjnego admin , którego jeszcze nasza polska ziemia nie nosiła ! :) tak niewiele , a może wnieść tak wiele ...
Ahoy .! < Popieram JOndra ^^ >

;D
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#57) Napisano 7 sie 2015, o 09:29

Piszecie że chcecie dać mu szansę to ją dajcie i czas określi czy było warto.Dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu skoro się ogarną(kiltura na serwerze itp.choć ja nie widziałem u niego z tym problemu bo serwer to nie pałac kultury).A w razie problemu można zabrać to zajmuje kilkanaście sekund.

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#58) Napisano 7 sie 2015, o 10:46

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Użytkownik Zwierze napisał:
Ale ile? co on właściwie zrobił? zabił kogoś ? Bo to tak brzmi " dostał już tyle szans na poprawę ". Kurva może i jakaś kultura musi być, ale ludzie też nie zapamiętają serwera nijakiego, na którym grają roboty-avatary bez własnych osobowości a takich jest większość. Każdy jest jaki jest, ale sztuczne utrzymywanie kultury gdy każdy i tak klnie pod nosem i między sobą nawzajem jest bez sensu. Dla kogo ta szopka?

a Ty Naczo nie wiesz ilu od Ciebie z dd2 i za co dostawali szansy, a jednak szanse im były dawane. Niech ktoś powie wprost ,że nie lubi Jondra i tyle. A nie owijanie w bawełnę.


Chyba boli ich to że przejąłem topkę hahahahhahahaha przejąłem pałeczkę hahahha dzięki mordeczko :)


Jedyne co mnie boli, to oczy... od Twojej interpunkcji, ortografii, a nie wspomnę o kurr.. ja pier... itp :)
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#59) Napisano 7 sie 2015, o 10:52

Hahaha i jeszcze jedno :) jak dla mnie to jest wojna nie Jondervs Wszyscy Święci, tylko FFA vs @H i DD2.. w z ffa naprawdę macie zamydlone oczy.. spójrzcie co On prezentuje sobą na forum? To jest człowiek takiej samej kultury jak Farmer. Podejrzewam że przeczyta to co ja piszę i najchętniej by mnie zwyzywał od kurew jebanych psów itp.. Dlatego że prawda boli. Jak dla mnie temat do zamknięcia. Jak jondro się ogarnie i poprawi kulture itp niech wróci. :D
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#60) Napisano 7 sie 2015, o 11:12

Nie ważne co robi na forum ważne co robi na serwerze bo tam głównie wykonuje swoją "prace".Co do wojny ja żadnej nie widzę sam miałem kilka zgrzytów ale wszystko się wyjaśniło .

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron