Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]SygiDesign - Wiadro fans | thC [x]

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#31) Napisano 10 sie 2015, o 23:00

Troche zalosne jesli chodzi o THC, nie zebym sie czepial, z gory przepraszam ze pisze bez znakow polskich, ale pisze przez tv :). Raz nie rozpisales demka, dwa kozaczysz ile to nie zarabiasz a pewnie siedzisz w uk i nawet do sredniej nie dociagasz w polsce i czym tu sie chwalic? Moze predzej bys sie mniejszymi podatkami podratowal jesli chodzi o kwote wolna od podatku, no ale pewnie nic o tym nie wiesz.. Wiec nie gadaj o nikim ile kto zarabia bo to zalatuje wiesniactwem :). Ja bym pomyslal nad zdjeciem mu admina, bo tu zolta nie wystarczy za taka akcje, a dam bana jebac demko, doslownie w tych slowach. Pozdrawiam
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#32) Napisano 11 sie 2015, o 10:30

[post nie ma temat]

Temat jest o rozpisaniu dema, a nie o mapach, więc bez spamu proszę. Admin thC ma rozpisać demko i koniec,nie pierwsza taka jego sytuacja więc jak nie wiemy- to się nie wypowiadamy :)

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#33) Napisano 11 sie 2015, o 10:50

[post nie na temat]

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#34) Napisano 11 sie 2015, o 11:34

ostatnio tez jakiemus gosciowi dal bana bez ssy na stemie bo jakies boty plakaly ze odpalony. slabiutki ten admin

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#35) Napisano 11 sie 2015, o 14:41

Użytkownik nOthinG napisał:
Jondro wyjdź bo Twojego płaczu juz się czytać nie da. Maluczka zrobiła zdjęcia, sprawdzono i odbanowano. On dał baba bez ssow i nue chce mu się rozpisać demka. Szkoda, że nie mam tu kompa bo skargę bym napisał. Na telefonie za dużo czasu by mi to zajęło a na takich pro adminów" czasu tracić nie chcę.



Czytaj ze zrozumieniem tupie była rozmowa na temat tabaki gdy grał na NS że jeśli ktoś go zbanuje jeszcze raz czyli chodzi mi tu o ssy ma rozpisać demko i jak mi się wydaje pisał to Paranormal więc z czym Ty mi tu wyjeżdżasz i tyczyło się to wszystkich graczy którzy mają robione ssy któryś tam raz więc jak nie jesteś w temacie to zejdz ze mnie

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#36) Napisano 11 sie 2015, o 17:03

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Użytkownik nOthinG napisał:
Jondro wyjdź bo Twojego płaczu juz się czytać nie da. Maluczka zrobiła zdjęcia, sprawdzono i odbanowano. On dał baba bez ssow i nue chce mu się rozpisać demka. Szkoda, że nie mam tu kompa bo skargę bym napisał. Na telefonie za dużo czasu by mi to zajęło a na takich pro adminów" czasu tracić nie chcę.




Czytaj ze zrozumieniem tupie była rozmowa na temat tabaki gdy grał na NS że jeśli ktoś go zbanuje jeszcze raz czyli chodzi mi tu o ssy ma rozpisać demko i jak mi się wydaje pisał to Paranormal więc z czym Ty mi tu wyjeżdżasz i tyczyło się to wszystkich graczy którzy mają robione ssy któryś tam raz więc jak nie jesteś w temacie to zejdz ze mnie




Powiedz mi, gdzie takich jak Ty chowają? Zacznijmy od tego, że nie przypominam sobie,żebym pozwolił Ci mówić do siebie "typie" gnojku bez szkoły. . Po drugie zacząłeś płacz, że doczepiliśmy się o rozpisanie demka przez thc, a maluczka zrobiła ssy po raz kolejny zwierzakowi i nie rozpisała Demka. Tyle, że kur... on dał inny pierd.. powód a nie kur.. ssy. Użyłem Twojego stylu żebyś zrozumiał. Na wszelki wypadek potwierdź, że dotarło.


Ps. Do wyższych @. Liczę się z konsekwencjami za pierwsze dwa zdania i biorę na klatę karę, jeżeli takowa miałaby być.
Pozdrawiam nOthinG :*

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#37) Napisano 11 sie 2015, o 17:27

Nie chcę tu urządzać zbędnego spamu, ale wkur.w.a mnie "osoba", która wyjeżdża na temat szkoły itp..Co chce takim wnioskiem pokazać? Swoją "wyższość" intelektualną? Po 2 prawdziwego życia szkoła nie nauczy, więc daruj sobie komentarze na temat czyjegoś wykształcenia i zajmij się sobą. Ile można czytać tej nagonki..Myśl sobie co chcesz o sobie, wiesz co sądzę o Tobie, więc proszę Cię skończ te farmazony, bo się nudne robi. JUż nie dodaję zbędnego komentarza, pozdro.
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#38) Napisano 11 sie 2015, o 17:32

Kimkolwiek jesteś już po samym A.C.A.B w Twoim nicku mogę powiedzieć, żebyś przybił sobie piątkę z kolegą. Zapomniałem, że życia uczy ulica i same dobre chłopaki.
Pozdrawiam nOthinG :*

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#39) Napisano 11 sie 2015, o 18:07

Hahahahahahahahahaha.... Zajebisty temat :D Więcej takich bo mi się nudzi przy piwku :)

Thc- najlepiej rozpisz to jebane demko i spokój. Nie? To yellow.

Ruda- Zamknij temat bo za bardzo on się ciągnie, będzie chciał to się otworzy na nowo. Zaczynają się głupie rozmowy na poziomie gimbazy.

Nothong- O tu będzie dłuższa wypowiedź więc bierzcie piwo w łapę. Kur-wa człowieku nie mądruj się na temat inteligencji bo nie reprezentujesz w takich postach żadnego wyższego poziomu. Jarasz się tym, że po kimś pojedziesz? Oceniasz ludzi po nicku nie znając ich osobiście? Brawo- marny jesteś. Próbujesz coś pokazać, a tak naprawdę jesteś prosty jak linijka. Przeczytaj to sobie kilka razy i może zrozumiesz. Czemu jak kogoś się nie zjebie to nikt się nie nauczy. Co? Ciśnienie rośnie? O to chodzi. Więc teraz idź napij się zimnego browca, ochłoń i pomyśl nad sensem własnych wypowiedzi. Mówiłeś, że bierzesz na klatę konsekwencje więc tak zrób.

Dziękuję, dobranoc!
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#40) Napisano 11 sie 2015, o 18:21

Użytkownik Chrupus napisał:
Troche zalosne jesli chodzi o THC, nie zebym sie czepial, z gory przepraszam ze pisze bez znakow polskich, ale pisze przez tv :). Raz nie rozpisales demka, dwa kozaczysz ile to nie zarabiasz a pewnie siedzisz w uk i nawet do sredniej nie dociagasz w polsce i czym tu sie chwalic? Moze predzej bys sie mniejszymi podatkami podratowal jesli chodzi o kwote wolna od podatku, no ale pewnie nic o tym nie wiesz.. Wiec nie gadaj o nikim ile kto zarabia bo to zalatuje wiesniactwem :). Ja bym pomyslal nad zdjeciem mu admina, bo tu zolta nie wystarczy za taka akcje, a dam bana jebac demko, doslownie w tych slowach. Pozdrawiam

Hmm.Mowisz ze nie chcesz obrazac ale dissa musiales cos tam napisac. nie chwale sie tylko koles mnie wkurzyl swoja histria ktora nic do tego nie miala a srednia polska to ja w tydzien zarabiam [nie chwalac sie] mam narazie tylko 20 lat.
myle sie bardzo rzadko 2 raz takie cos sie zdarzylo od kiedy tu jestem adminem
demka nie krecilem, pozwalam mu na dalsza gre na serwie 'Ub' zostaw mi otwarty temat to go upierdole z twardymi dowodami
jedyne dowody ktore mam narazie to jest moja opinia.



wezme kartonik, bo zjebalem, tzn poniewaz dowodow nie mam jeszcze.
Opinie swoja wystawilem robcie co chceta. thC

na koniec dorzuce dziekuje za ogromne wsparcie od adminow dd2 ktorzy nie maja bladego pojecia co sie dzieje na [ffa] <3
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#41) Napisano 11 sie 2015, o 18:25

Użytkownik nOthinG napisał:
Kimkolwiek jesteś już po samym A.C.A.B w Twoim nicku mogę powiedzieć, żebyś przybił sobie piątkę z kolegą. Zapomniałem, że życia uczy ulica i same dobre chłopaki.


Jak kuba bogu tak bog kubie
nie chce sie z toba sprzeczac ale jak nie masz kolegow w realu to wez nie wiem ksiazke przeczytaj, albo zajmij sie czyms pozytecznym narazie wszystko co twoje posty przynisoly do tego teamatu to stress i dziecinade <3
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#42) Napisano 11 sie 2015, o 18:27

Żółty kartonik przyznany.
Jeżeli drugi raz przytrafi się taka sytuacja admin zostanie zawieszony bądź odebrany.
Zamykam temat bo do niczego nie prowadzi.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •