Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Frag eXecutors NEO - Fallen

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#16) Napisano 15 wrz 2015, o 22:39

gdzies jest napisane ze musze kontrrozpiske robic? od kiedy na nsie mozna demko ogladac? ja mam ub po co mam cos pisac? niech ktos ogarniety to ogladnie i zamknie temat pa ;*

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#17) Napisano 15 wrz 2015, o 22:43

Użytkownik plejer napisał:
gdzieś jest napisane ze muszę kontr rozpiskę robić? od kiedy na nsie można demko oglądać?

Jeśli Ci zależy to powinieneś rozpisać ta kontr rozpiskę i rozwiać wszelkie wątpliwości wobec Ciebie, od kiedy można oglądać? hmm od wtedy gdy wystarczy wpisać playdemo badz viewdemo nazwademka . Czy to takie trudne? :P

Użytkownik plejer napisał:
ja mam ub po co mam coś pisać?

Bo zaraz dostaniesz bana na zawsze i znowu będziesz płakał czemu :(
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#18) Napisano 15 wrz 2015, o 22:51

Jak dla mnie skoro napisała że rozpisze demko nie powinieneś dostać ub bo po co ona to rozpisała skoro dostałeś ub. Jak AC.AB strzelił foty tabace i niestety były to już kolejne a on nie był w temacie że następne ssy zrobione przez adm mają zakończyć się rozpiską. Więc rozpisał i dopiero gdy tabaka napisał kontr rozpiskę dostał ub a tu od razu ub. Ale ok przecież to nie my tu decydujemy.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#19) Napisano 15 wrz 2015, o 22:52

[post nic nie wnoszący do tematu]

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#20) Napisano 15 wrz 2015, o 22:54

nawiązując do tego co Czasik napisał to nie zgodzę się z nim. Druga kwestia to taka, że Tabaka też ostatnimi czasy miał kilka razy robione ss bo grał na innych nickach i na ns (ostatni bodajżę Lato). Fallen jako admin nie była pewna tego czy się odpaliłeś czy nie więc zrobiła kontrolne ss. Moim zdaniem prawie każdy gracz dostal choć raz ss grając jakiś czas na serwie. I myślę, że tak samo by było jak Ci co mają steam grali bez niego i zmienili nicki to od razu by się posypały od adminów. Oglądając ze specta nie da się na 100% niektórych przypadków ocenić czy odpał czy nie i dlatego są te ss.

Tak samo Pleyer mozesz nick zmienić na steam i awatar jak już nie chcesz żeby Cie rozpoznawali a tak to masz teraz robotkę z kontrrozpiską :)

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#21) Napisano 15 wrz 2015, o 22:58

[post nic nie wnoszący do tematu]

btw co to kogo obchodzi, że Ty ssów nie miałes? :facepalm:

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#22) Napisano 15 wrz 2015, o 23:35

A ja za podejście do tematu nakładam bana i czekam na kontr-rozpiskę.
Może przy okazji nauczę kogoś trochę kultury.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#23) Napisano 16 wrz 2015, o 00:05

nie moge tego demka otworzyc. odmowa dostepu. dostalem ssy potem ub, potem rozpisala demko a ja mam pisac kontrrozpiske. wy jestescie powazni? cyrk. i to od kogos kto ma admina od miesiaca i grac nie umie.do czego mam robic kontrrozpiske do tego ze wyczekuje w ct przed pochylnia? ze strzelalem na pewniaka w miejscu gdzie sie zawsze stoi? czy do skanow przez skrzynie albo to tego ze widac glowe typa ktora wystaje? wsytarczy podejrzany nik zrobic dwie dobre akcje i dostaje sie ban. a ja mam sie tlumaczyc? czemu nie dostalem bana na demko? czemu na niku plejer nikt mnie juz nie banuje i nie mowi ze czituje? kazdy ogarniety admin wie ze jestem czysty a te demko to smiech. gdyby lysy jej uwagi nie zwrocil to by nie bylo zadnej rozpiski a tak porozpisywala jakies akcje w swojej obronie a ja mam kontrozpiske robic ' wyczekuje przed pochylni xd"

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#24) Napisano 16 wrz 2015, o 00:11

[post nic nie wnoszący do tematu]
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#25) Napisano 16 wrz 2015, o 00:12

2 demka i nie możesz otworzyć nawet jednego :) Fajnie.
Może od tej pory (o ile dostaniesz UB) za bany na innych nickach będziemy rozpisywać Ci demo? A Ty w takim wypadku będziesz zmuszony zrobić kontr-rozpiskę. Może odechce Ci się trollować i zaczniesz grać na jednym nicku.
A teraz martw się o to, żeby odpalić dema podane przez Fallen.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#26) Napisano 16 wrz 2015, o 00:17

Użytkownik paranormal napisał:
2 demka i nie możesz otworzyć nawet jednego :) Fajnie.
Może od tej pory (o ile dostaniesz UB) za bany na innych nickach będziemy rozpisywać Ci demo? A Ty w takim wypadku będziesz zmuszony zrobić kontr-rozpiskę. Może odechce Ci się trollować i zaczniesz grać na jednym nicku.
A teraz martw się o to, żeby odpalić dema podane przez Fallen.


Ktoś już dawno z administracji powinien to ogarnąć. Niech nie pierdzieli że nie może odpalić tak niby ogarnia na serwie taki pro a demka nie może odpalić haha haha kabaret.

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#27) Napisano 16 wrz 2015, o 00:19

a moze admina zechce sie dluzej na kogos popatrzec zanim dadza bana? i nie beda potem we wlasnej obronie rozpisywac czystych akcji

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#28) Napisano 16 wrz 2015, o 00:25

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Użytkownik paranormal napisał:
2 demka i nie możesz otworzyć nawet jednego :) Fajnie.
Może od tej pory (o ile dostaniesz UB) za bany na innych nickach będziemy rozpisywać Ci demo? A Ty w takim wypadku będziesz zmuszony zrobić kontr-rozpiskę. Może odechce Ci się trollować i zaczniesz grać na jednym nicku.
A teraz martw się o to, żeby odpalić dema podane przez Fallen.


Ktoś już dawno z administracji powinien to ogarnąć. Niech nie pierdzieli że nie może odpalić tak niby ogarnia na serwie taki pro a demka nie może odpalić haha haha kabaret.

po co mialbym klamac geniuszu? nie moge otworzyc dwoch

Nap

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 181
  • Dołączył: 1 sty 2015, o 14:29
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 119
  • Otrzymane piwa: 38

(#29) Napisano 16 wrz 2015, o 09:42

Użytkownik plejer napisał:
Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Użytkownik paranormal napisał:
2 demka i nie możesz otworzyć nawet jednego :) Fajnie.
Może od tej pory (o ile dostaniesz UB) za bany na innych nickach będziemy rozpisywać Ci demo? A Ty w takim wypadku będziesz zmuszony zrobić kontr-rozpiskę. Może odechce Ci się trollować i zaczniesz grać na jednym nicku.
A teraz martw się o to, żeby odpalić dema podane przez Fallen.


Ktoś już dawno z administracji powinien to ogarnąć. Niech nie pierdzieli że nie może odpalić tak niby ogarnia na serwie taki pro a demka nie może odpalić haha haha kabaret.

po co mialbym klamac geniuszu? nie moge otworzyc dwoch


Więc masz problemik :(
A my mamy trola z głowy ;)
Obrazek

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#30) Napisano 16 wrz 2015, o 10:20

Mam bana bo nie rozpisałem kontrrozpiski, to żart. Od kiedy to jest podstawa do dania ub, co ja mam jej rozpisywać, że w tym miejscu często się staje i dlatego strzelałem na pewniaka? Że widać wystającą głowę? Że wyczekuje w ct a nie raszuje? Wy jesteście poważni? Zrobiła mi ssy to wrzuciłem, czyste ub. Potem rozpisuje mi demko które zlałem jak mam ub. Bo chyba nie ma w regulaminie napisane że muszę pisać kontrrozpiske. A axl mi bana przywraca. Wydaję mi się że nie dajecie ub za rozpisanie jej tylko oglądacie demo i stwierdzacie czy odpal czy nie. Mogę być odpalony i zrobić rozpiskę i co dostane ub? bezsens. Mam rozegrane 22 dni na serwerze a wy taką szopkę odstawiacie. Na tym demku nic nie ma, tylko takia dmin jak ona powie ze jestem spalony. Na serwerze 3 adminow i wh miałbym włączyć. Jak maniek w tamtym roku rozpisywał mi demko to dostałem ub i nikt słowem nie wspomniał że mam pisać kontrrozpiske( więc sivi nie gadaj mi głupot o jakiś zasadach). Jak czituje to spoko zostaw bana a nie dawaj mi go za brak rozpiski albo, że bawię się nikami. Wystarczy wymyślić nikt który sam w sobie jest podejrzany do tego zagrać 3 dobre akcje i mamy to co mamy. A potem w obronie własnego tyłka admini rozpisują czyste demka i wmawia się komuś ze oszukuje. Nie będę pisała żadnej kontrrozpiski, jeszcze żeby były do czego, od rozpisywania są admini. Proszę przejrzeć demko i dać bana za czity albo go zdjąć. a ty acab się tak nie napinaj przed tym monitorem bo ci żyłka pęknie. a według mnie I wy chcecie nowych graczy przyciągać, żeby ich potem tak potraktować jak mnie.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron