Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga na Adminkie jaKA martynka które nie zna regulaminu...

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

PackO

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 16 paź 2015, o 01:34
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 16 paź 2015, o 02:02

Nick podczas gry: PackO
IP/SteamID: Nie portrzbea ale nick ten sam
Data: 16.10.2015
Powód skargi i opis sytuacji: Powód Skragi ? To że wgl nie zna się na roli Admina ,bo zrobić ss czy jak to powie ch** ci w d***(wymiana kogoś)np. lub wal się (wymiana kogoś) to że to jakaś obraaz ,mam serwer wiele lat jak i staż i nikt nie powiem Mi że się myle bo napisałem cytuje "co za zera" a zostałem usunięty za obrażę ? Po pierwsze wskaż osobę którą obrażiłem to raz..... ,bo obraza to powiedzenie o kim lub kierowanie słów to danej osoby to raz ,dwa mp może prędzej użycie kultura by była bardziej precezyjna..... "bo obraza to powiedzieć o kim i wymienić daną osobie pisząc jego nick "np. Admin to zero" ,a ku;turea to by była np. "kurcze ,ja pierdole itp" więc mówiąc co za zera czemu zostałem usunięty ? równo cześnie może ktoś mi podać numer z wieloma zerami i mogę to tak samo sformówłować jak na serwerze bo to nie przekraćza granic ,a to że Admin ,myśli że ma dostęp do amxmodmenu to może zrobić jak uważa...to wydaje mi się że myli ,bo admin to nie przywileje ale pilnowanie porządku ipod kręśle ja należy a nie jak się podoba......,bo widzę że koleżanka widzi słowa a nie zna ich znaczenia ale jak chce mogę na PW DAĆ jej znaczenie sklowa wikipedi ,bo swoje zdanie mam też prawo wyrazić bo nie ma granic jakiś itp..... ,ale dla Mnie sprawa jest jasna dać jej ostrzeżenie jak i przzebepytać o regulaminie bo wiele osób pisze że chce a nie zna zasad serwera damego regulaminu...
Screeny/demko: (http://www.speedyshare.com) jak potrzeba w ostateczości dostanie WS@ lub H@ bo nie będę tutaj tego pokazywał ,jeźli ktos uzna że nie mam racji to wtedy to opubliguj jak i aim na odpowiednum forum amxxx ,
Admin: <{:KnIf3:}>_<*martyna*>

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 16 paź 2015, o 02:38

To że można uzywać wulgaryzmow nie znaczy, że można non stop nimi rzucac na lewo i prawo.
I tak, to była obraza, nie konkretnej a grupy osób.
Admin postanowił, że skoro taki dobry jestes ze reszta to zera to wyprosił Cie z serwera.
Poza tym dbamy o poziom kultury na serwerze , bo z twoimi tekstami to wyglada jakby dopiero z gimbuzerii wypuszczono.
Byłem na serwie i widziałem....

Troche opanowania i zapraszam do dalszej gry na serwerze.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

PackO

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 16 paź 2015, o 01:34
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 16 paź 2015, o 02:52

Podpisze o te wulgaryzmy od Ciebie bo użycie słowa "zera" to noe jest wulgaryzm bo wulgaryzm by był np. "Ku**y" to raz ,po drugie obraza to jest mowienie o kimś czyli mówiąc o danej osobie wymieniając ja......a mowic "zera" to jest to samo np. Jak hmmm ,w trakcie meczu mówiąc PZPN pzpn jeb*** czy policja to stara **** i co zamykają za to ? Nie bo to jest wyrażenie swojego zdania a nie mówienie o kims i szczerze troche Mnie to śmieszy bo jako Administrator nie odróżnia użycia słów jak i zasad serwera bo miec rangę to nie filozofia ale mając ja wiąze sie z doświadczeniem ,a skoro mowisz ze sie mylę to dam Ci pojęcie z wikipedi albo niech wypowiedzą sie z forum amxx skoro nadal sadzisz ze sie mylę to moze po tym przyznasz racje ;)

P.s. Zanim wypowiesz sie to odpisz odpowiednio do tematu bo ban nie był jak piszesz wulgaryzmy w swojej wypowiedzi ale za użycie słowa "zerem" a to wielkie roznica

Mowisz o tekstach to raz ,ktorych nie dajesz jako dowód to tak samo jak powiem teraz siedzisz nago a będziesz w ubraniu i teraz ty w tym momencie Mnie obrazasz mówiąc gimbusiarsko......tłumaczysz cos obrażając ,jest takie przysłowie "przygarnął kocioł ,garnkowi"
A Mowic "zera" to ktos moze czuć sie urażony a nie ze ktos jest obrażony wystarczy odróżniać pojęcia i znać ich sens ,mowisz o Mnie gombus a nie znasz sam chyba miedzy nimi różnicy dokładnej obróbkami Właściciel.
A życzenie wulgaryzmem jak powiedziałeś ,a nie mówiąc zrucając na kogos wulgaryzmem to jest kultura ,zapraszam do strony nie byłej jakie związanej z Cs i zasadami AdminowNia to wtedy porozmawiać Mozna bo na chwile obecna "powód nie był słuszny"
Ostatnio zmieniony 16 paź 2015, o 03:12 przez PackO, łącznie zmieniany 1 raz

karri

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 218
  • Dołączył: 31 lip 2013, o 17:33
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 14

(#4) Napisano 16 paź 2015, o 03:10

Użytkownik PackO napisał:
Podpisze o te wulgaryzmy od Ciebie bo użycie słowa "zera" to noe jest wulgaryzm bo wulgaryzm by był np. "Ku**y" to raz ,po drugie obraza to jest mowienie o kimś czyli mówiąc o danej osobie wymieniając ja......a mowic "zera" to jest to samo np. Jak hmmm ,w trakcie meczu mówiąc PZPN pzpn jeb*** czy policja to stara **** i co zamykają za to ? Nie bo to jest wyrażenie swojego zdania a nie mówienie o kims i szczerze troche Mnie to śmieszy bo jako Administrator nie odróżnia użycia słów jak i zasad serwera bo miec rangę to nie filozofia ale mając ja wiąze sie z doświadczeniem ,a skoro mowisz ze sie mylę to dam Ci pojęcie z wikipedi albo niech wypowiedzą sie z forum amxx skoro nadal sadzisz ze sie mylę to moze po tym przyznasz racje ;)

P.s. Zanim wypowiesz sie to odpisz odpowiednio do tematu bo ban nie był jak piszesz wulgaryzmy w swojej wypowiedzi ale za użycie słowa "zerem" a to wielkie roznica

Mowisz o tekstach to raz ,ktorych nie dajesz jako dowód to tak samo jak powiem teraz siedzisz nago a będziesz w ubraniu i teraz ty w tym momencie Mnie obrazasz mówiąc gimbusiarsko......tłumaczysz cos obrażając ,jest takie przysłowie "przygarnął kocioł ,garnkowi"
A Mowic "zera" to ktos moze czuć sie urażony a nie ze ktos jest obrażony wystarczy odróżniać pojęcia i znać ich sens ,mowisz o Mnie gombus a nie znasz sam chyba miedzy nimi różnicy dokładnej obróbkami Właściciel




Powiem tak jak dla mnie to zachowujesz się tutaj na forum jak bez obrazy zbulwersowany dzieciak ktory myśli że jest królem i władca wszystkiego i wszędzie mu wszystko wolno , a tu się mylisz tak jak napisał Axl na serwerze panuje kultura jak się nie podoba to zmień serwerownie na taką gdzie możesz po każdym jeździć.
A użycie słowa " co za ZERA " to JEST obraza nie jednej osoby ale wielu i to nie ma znaczenia że nie podałeś nick'u.
Na meczu zauważ to że drze się tak 30 tys osób i jak ktoś ma oddzielić osoby które tak mówiły a które nie?
Myślisz że tak wolno ? Podejdź do psa i powiedz mu " Policja to stara kurcze " Albo " Białe kaski robią laski " zobaczymy czy będziesz dalej "bezkarny".
Nie było mnie na serwerze ale było 2 Adminów jak nie więcej.
Jak dla mnie ban słuszny a skarga zupełnie bezsensowna i nic nie wnosząca... haha haha

PackO

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 16 paź 2015, o 01:34
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 16 paź 2015, o 03:22

Wiec kolego dając przykład o policji to dałeś to jest na codzień i moge Ci pokazać linki do filmików w ktorych mała grupka wracająca pociągiem wystawia twarz i to mowi a policja nic i mowie tutaj np. O 60 osobach nie jjak ty 30tys. Ale ok , to nie jest obrazanie ale wyrażanie i to sa różnice dwóch pojęć gdybys studiował psychologie jak i pedagogikę to byś odróżnil to bo ty wyobrażając Sobie mowisz o tym bo mówiąc "geje" ,"Murzyni" to ty myślisz ze to tez obraza a obraza to jest mówiąc o danej osobie ,przeklinając kultura a mówiąc w większej ilości wyrażanie ,wiec za Nim sie wypowiesz poczytaj więcej o tym ,ale mimo wszystko dzieki za chęci ze cos próbowałeś dodać ,chociaż tan naprawde nic nie zostało z twojej strony wniesione do skargi

Nowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23 lip 2012, o 15:31
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 18

(#6) Napisano 16 paź 2015, o 03:29

Temat do zamknięcia nie widzę powodu do dalszej dyskusji bo to do niczego nie prowadzi sprawa została juz wyjaśniona.

karri

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 218
  • Dołączył: 31 lip 2013, o 17:33
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 14

(#7) Napisano 16 paź 2015, o 03:52

Z twojej strony tym bardziej nic nie wnosi i nie kolego tylko karri jak juz coś;) Wódki razem nie piliśmy i z tego co widzę to ty jedynie o studiach to słyszałeś w gazecie albo w tv. Bo po twoich wypowiedziach tego nie widać.
Koniec tematu i kropka. Twoja wina.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#8) Napisano 16 paź 2015, o 08:51

Boże ... Widzisz, a nie grzmisz. Ja Ci powiem tak. Nie wiem czego Cie w domu uczyli, ale tutaj panują nieco inne zasady. Skoro "zera " to dla Ciebie nie obraza to nie wiem... Moze właśnie w domu tak na Ciebie mówią zamiast "słoneczko" itd. ?... Radzę sie dostosować do panujących zasad bo następnym razem nie bedziesz potraktowany na tyle ulgowo. A jak chcesz sobie filozofować to idź na studia. My tutaj oczekujemy tylko szacunku , dobrej zabawy i uczciwej gry. Nie potrzebni sa tu bulwersanci twojego pokroju, którzy z całą pewnością nie zaznają tutaj miejsca. Opanuj sie, hamuj emocje i zapraszam do gry oraz wspólnej zabawy.
By Martyna


//Zamykam
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •