Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Czarodziej - Betoniarka

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

czarodziej

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 10 paź 2015, o 09:00
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 7 lis 2015, o 16:26

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--
Nick podczas gry: Czarodziej
SteamID/IP: VALVE_ID_LAN / 77.65.88.232
Data: 07/11/2015 - 15:17:17 (4 minuty temu)
Powód bana: teraz ty sobie polizesz przez tydzien
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=103506
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl

Ban dany za obrazę: "Liż mordę"

Takie komentarze możesz zachować dla siebie szanowny adminie. Dajesz bana za obrazę pokazując, że takie zachowanie/teksty są niedopuszczalne, a sam jaki przykład dajesz ?
Masz być wzorem do naśladowania, a nie zniżać się do niskiego poziomu (także mówię tu o sobie).
Zgodnie z taryfikatorem kar:
3. Obraza gracza/admina - ban od 5 minut do 24h, w skrajnych wypadkach zezwala się na danie bana do 7 dni lub perma.
Dopuszczalne jest danie mi bana na tydzień, jednak nie w takiej formie jaką zaprezentował admin. Proszę o skrócenie bana. Swoją prośbę motywuję tym, że admin: Betoniarka nadużył swoich kompetencji.

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#2) Napisano 7 lis 2015, o 16:49

Nie nadużyłem swoich kompetencji a ban za takie odzywki do gracza,który zwrócił tobie tylko uwagę jest jak najbardziej słuszny nie wspominając o tym co pisałeś pod cenzurą wyzywając team od idiotów.Co do przykładu który daje nie widzę w tym powodzie nic szczególnego.Proponuję nie unosić się tak na serwerze,a nie będzie płaczu na forum.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#3) Napisano 7 lis 2015, o 19:05

Ciesz się, że trafiłeś na Betoniarke. Ja bym dał, kurcze, w zasadzie też na tydzień. To na jedno wychodzi :| Coś Ci admini zaczynają banować jak należy :D
Obrazek

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#4) Napisano 7 lis 2015, o 19:09

I tak mało dostał rozważałem miesiąc/perma :D

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#5) Napisano 7 lis 2015, o 19:54

Ale to nie jest chyba skrajny przypadek?
Obrazek
Obrazek

czarodziej

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 10 paź 2015, o 09:00
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 7 lis 2015, o 21:34

Ja się nie sprzeczam, ani nie oczyszczam z winy. Tak ban się należał... Kwestionuję tylko rozmiar kary oraz styl w jakim został dany ban.
Jak już mówiłem admin powinien świecić przykładem i napisać w komentarzu: "Wyluzuj chłopie..." albo "Ochłoń kolego".

Temat banowania adminów "jak powinni" na serwerze pozostawię bez komentarza...
Sytuacja:
W teamie CT gra koleś na aimie, jestem razem z nim w teamie, admin na serwerze... Mimo zgłoszeń na u@ zero odzewu. No to latam za nim przeszkadzając mu w grze, żeby mu się obrzydło. Po czym jestem slapowany, za to że go blokuje ? Ja się pytam... WTF ?

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#7) Napisano 7 lis 2015, o 22:19

A tutaj ja się wtrącę. Kolega na aimie ma staty 7:12 ale mniejsza oto. Może teraz to ja powinienem zapytać jak się zgłasza czitów. Zgłoszenie było typu "Banuj Alan45". No ok ale za co?? Patrzę koleś nic obraźliwego nie pisze ani nic staty 7:12 no chyba coś jest nie tak a tym bardziej, że czarodziej wprost kocha wyzywać się z innymi. Dopiero kolejne zgłoszenie w którym było napisane "Alan45 ma aima" nie pamiętam przez kogo przeistoczyło się w natychmiastową reakcję. Na mnie kolego winy nie przerzucisz z racji iż zawsze reaguję jak ktoś mi da znać "konkretnie" o co chodzi. A ty swoim zachowaniem najzwyczajniej podważyłeś swoją wiarygodność i tyle ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#8) Napisano 7 lis 2015, o 23:02

??? To gracz ma mówić co odpal ma raczej nie gracz stwierdza że coś z nim nie tak a admin ocenia czy wszystko ok nie tak to ma być
^SzAkAl^

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#9) Napisano 7 lis 2015, o 23:42

Szakal szczerze to albo ja już powinienem iść w kimono i cię kompletnie nie zrozumiałem co napisałeś albo to jest jakoś mało przejrzyście napisane :D
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#10) Napisano 8 lis 2015, o 00:15

???
To gracz ma mówić co odpal ma? Raczej nie! Gracz stwierdza że coś z nim nie tak, a admin ocenia czy wszystko ok. Nie tak to ma być!

Szakalowi raczej chodzi o to, że jak ktoś zgłosi kogoś to się go sprawdza ;d Jak się padnie czy coś a nie po statach lookać, że gość jest słaby to pewnie jest czysty ;d
Obrazek
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#11) Napisano 8 lis 2015, o 11:17

Użytkownik Parker napisał:
???
To gracz ma mówić co odpal ma? Raczej nie! Gracz stwierdza że coś z nim nie tak, a admin ocenia czy wszystko ok. Nie tak to ma być!

Szakalowi raczej chodzi o to, że jak ktoś zgłosi kogoś to się go sprawdza ;d Jak się padnie czy coś a nie po statach lookać, że gość jest słaby to pewnie jest czysty ;d


Ostatnio naprawdę sporo gram na serwerach i poznałem bardzo dobrze ludzi jeśli chodzi o ich zachowanie. Gdybyś dostał info od czarodzieja takie jak ja to pierwsza myśl jaka przychodzi to że już z kimś poszedł w szranki na pyskówki. A poza tym Banuj Alan to dla mnie dalej jakaś wypowiedź a poziomie podstawówki zupełnie jakby nie potrafił skleić pełnego zdania. Ludzi na serwerze jest 32 i jeśli wejdzie takich 2 Czarodziejów albo więcej i każdy tak napisze to pozdrawiam.

A całe halo o to że koleś po zgłoszeniu latał całą jedną rundę zanim dostał bana oczywiście odkąd wszedłem na serwa bo ten gracz już grał na nim wcześniej. Ja tam mogę dostać nawet kartkę za to aczkolwiek wielu mogło by się uczyć mojego podejścia do adminowania a nie grania zamiast narzekać ;)

Dla chętnych zaglądajcie w hltv tam macie wszystko dopowiem że mapa najlepsza na świecie eldorado.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •