Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

ISIS, uchodźcy i zamachy terrorystyczne czyli wielkie szambo

Wszystko to, co macie do przekazania, własne przemyślenia, spostrzeżenia, obawy, poglądy itp . . .

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#16) Napisano 19 lis 2015, o 02:12

Użytkownik Zwierze napisał:
Pokrótce wyrażę swoją opinię - Francja ma dokładnie to na co zasłużyła, pomijam już to że w zamachach zginęło teraz ponad 200 Rosjan w tym samolocie, ale nikogo to tak nie obeszło. Francuzi to jacyś nadludzie? W samym Paryżu jest w tym momencie milion muzułmanów, w całej Francji być może nawet do 20 mln. Oni nie wzięli się tam przez 1 dzień.


A dlaczego akurat sikam na Francuzów? Wystarczy spojrzeć na historię jak wyglądały ich sojusze z nami - Już Napoleon wykorzystał naszą naiwność, żeby użyć polskiego mięsa armatniego do swoich celów a kiedy nie byliśmy mu akurat potrzebni to wysyłał nas na tropikalne wyspy do tłumienia murzyńskich buntów....
Po drugie gdyby nie postawa Francji w 1939 roku nie było by II wojny światowej ( przynajmniej w takiej formie ), ale woleli rzucać ulotki i pić herbatkę w okopach niż ruszyc na Niemcy ( Hitler był tak pewien ,że Francja nie odważy się zaatakowac i umierać "za Gdańsk" ,że na zachodnim froncie nie zostawił praktycznie żadnych wojsk ).

Później w 1944 Polacy również wyzwalali Francuzów do spółki z Anglikami i US-manami.... Ich ruch oporu w porównaniu do naszego to była kpina ( mimo ,że u nich nie groziły takie kary i represje jak u nas ). Trochę śmieszy mnie jak oni mówią ,że ci terroryści to są tchórze.... przyganiał kocioł garnkowi.

Jedyne co możemy zrobić to zabarykadować się w naszym ciemnogrodzie i czekać na rozwój wydarzeń czyli 3 wojnę światową ( konflikt z ISIS to dopiero początek, Putin już dwa dni temu przedstawił listę 40 krajów finansujących terrorystów na sumy 50 mln$ miesięcznie ).



A teraz wielce solidarni Polacy ustawiają sobie flagę Francji na profilowe na FB.
Obrazek
Obrazek

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#17) Napisano 19 lis 2015, o 02:32

Co ja o tym temacie sądzę? O to właśnie.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#18) Napisano 19 lis 2015, o 12:03

Tu nikt nie jest ekspertem, temat ma na celu wyrażenie swojej opinii więc po jaki grzyb ten post powyżej?

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#19) Napisano 19 lis 2015, o 13:43

Wiadomo kazdy moze sie wypowiedziec i przedstawic swoja opinie na ten temat, ale jak jest naprawde ??? kto to wie... tak jak moj przedmowca powiedziel ( sugeruje sie tylko wypowiedzia Zwierza, szczerze sam nie wiedzialem o tym) ze wszystko zostalo rzekomo zapolanowane 150 lat temu przez jakas oraganizacje. Wiec tak jak zaczalem jak jest naprawde, dlaczego SWIAT nie robi porzadku z tym BYDLEM ? Widocznie wszystko jest rozgrywane wedle jakiegos planu. ILLUMINATI.

P.S - Kiedys ktos madry powiedzial ze na swiecie jest 5% inteligentnych a reszta nie koniecznie, wiec moje zdanie jest takie ze jakby CALE spoleczenstwo wiedzialo co sie tak naprawde dzieje na swiecie, a byc moze we wszechswiecie to mogloby byc jeszcze gorzej niz jak nie wiemy.

BEton bardzo fajny Artykul. :okok:

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#20) Napisano 19 lis 2015, o 17:38

Zacznijmy nad modlitwą nad dawną CÓRĄ Kościoła Francją, niech spoczywa w pokoju (swoją drogą Karol Wieli się w grobie przewraca teraz).


A teraz Ci co mówią, ze mamy być solidarni z francuzami, to ja im odpowiem: powinniśmy być z nimi tak samo solidarni jak oni z nami w 1939 roku, czyli możemy pełen chillout.

Chwała Asadowi, że jeszcze wytrzymuje ten napór, ze strony usa, izraela, reszty owrzodzonej żydostwem europy, się nie dziwię, że tej nacji nikt nie lubi za to oni odpier.dalaj.ą.

Trzeba się obawiać jedynie tego, że mogą wykorzystać ŚDM w Krakowie jako dobrą okazję do ataku, co jest możliwe moim zdaniem, a polskie służby nie są gotowe do zwalczania takich ludzi (obym się mylił), wolą nas gonić za odpaloną racę niż zajmować się tą dziczą.

Płaczą niemcy, płacze francja tak się kończy tolerancja. USA - imperium zła! Chwała Asadowi!
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#21) Napisano 19 lis 2015, o 22:13

Ja dodam jeszcze od siebie nowość dziś słyszałem w radiu żę UE postawiła sprawę jasno że my musimy przyjąć 7 tysięcy brudasów. Czyli my nie możemy tylko musimy. Ale oczywiście to jest dzięki PO bo na to zgodziła się pani Ewa Kopacz. Tylko że pani Kopacz nie wzięła pod uwagę to że te brudasy nie chcą się asymilować z innymi nawet mają zapiskę w koranie na ten temat to jak może być dobrze. Nie znają naszego języka i nie ogarną go bo nasz język jest jednym z najtrudniejszych jeżyków na świecie. Następna sprawa czy mają jakieś wykształcenie a nawet jeśli mają to nic to nie zmienia skoro my Polacy wyjeżdżamy zagranice w poszukiwaniu pracy to gdzie tu kur logika. Czyli zostanie to że trzeba będzie to bydło utrzymywać za kogo pieniądze UE. Ale nic za darmo dług rośnie oni chętnie dają tylko długo już każdy z nas ma na klacie 80 koła. I tak na koniec jeśli to bydło przyjedzie. I zobaczę kiedykolwiek że jakiś brudas bije gwałci kobietę to daję słowo. Tak jak nie jestem rasistą w tym dniu zacznę i zrobi z każdego mięso armatnie bo to nie są ludzie tylko bydło zwierzęta. Na filmiku który wrzucił Axl widać co się dzieje w Norwegi wzrosło 100% gwałtów kur i to są ludzie. A najbardziej rozwala mnie to że ludzie nic sobie z tego nie robią świat nic nie reaguje kompletne zero. Po zamachu we Francja Brudasy mówią że oni potępiają takie zachowanie taki chuj. Mówią tak bo chcą się dostać do Europy bo gdyby każdy z nich wychwalał to co zostało zrobione we Francji od razu zostaliby skasowani i wysłani tam skąd przyjechali przyszli chuj mnie to boli. To jest kit a ludzie to kupują dla mnie dobry ciapek to martwy ciapek. Bo jak widzę te filmy co oni robią i to są Ci sami ludzi którzy przechodzą z kraju do kraju. Gdy jest ich mniejszość są potulni jak baranki ale gdy jest i będzie ich większość to wtedy wychodzi jacy to mili ludzie. Tak jak powiedziałem ja nie pozwolę na to by gwałcili nasze kobiety i rozbije głowę każdemu który będzie próbował to zrobić. I tyle ode mnie już bo jak mówię o tym skacze mi ciśnienie i wku się. OTWÓRZMY OCZY!

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#22) Napisano 19 lis 2015, o 22:35

Zawiną sie stąd szybciej niż przyjechali haha

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#23) Napisano 20 lis 2015, o 03:32

Taka fajna przepowiednia Nostradamusa;p
https://ujarani.com/311489
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#24) Napisano 20 lis 2015, o 09:37

Siemanko. :) Według mnie przybywają sami agresywni uchodźcy, Ci potrzebujący i cierpiący chrześcijanie prześladowani nie mają tyle pieniędzy aby wybrać się do Unii Europejskiej i zostają dalej w tamtym syfie. Sami wiecie ile kosztuję np lot do Francji czy gdziekolwiek nas, a gdzie tamte średniowiecze. Przybędą jedni posiedzą, dostaną obywatelstwo sprowadzą swoje rodziny, i nie musi być na razie żadnych ataków, zamachów, zasiedlą nas chłopaki. Proponuję szukać granaty po piwnicach :)
Obrazek

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#25) Napisano 21 lis 2015, o 13:47

Przepowiednia Nostradamusa i innych osob powoli sie spelnia i o dziwo u kazdego z nich Polska zostaje bezpieczna i staje sie potem jednym z najpotezniejszych panstw Europy. Kto wie co sie stanie? Tak a propo Ruscy sie nie pierdziela i zrzucili okolo 120 bomb, a nie jakies 20 jak Francja w ktorej bon stop sa zamachy. Slyszalam jeszcze, ze Putin chchce zrzucic atomowke na Syrie. Widzialam tez jego cytat, cos w stylu "Tylko Bog wybacza terrorystom, ja ich do Niego odsylam." Widac, ze on jedyny sie nie pieprzy :)
Obrazek

suchy_sth

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 147
  • Dołączył: 24 mar 2015, o 15:25
  • Lokalizacja: Nysa / Lubań Śląski
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 78

(#26) Napisano 21 lis 2015, o 17:52

Jako, że studiuję Bezpieczeństwo Wewnętrzne i chcąc-nie chcąc musze być w tego typu sprawach na bieżąco postanowiłem Wam wrzucić kilka linków do artykułów, w które bez przymrużania oka jestem w stanie uwierzyć.
Zalecam bardzo dobrą znajomość angielskiego
1. Wrzucam powód dla którego "bez przymrużania oka jestem w stanie uwierzyć". Po co robić coś takiego skoro mieliby zmyślać w tym co piszą ?
http://anonhq.com/anonymous-vs-isis-anon-takes-5500-isis-accounts/
2. Zalecam przeczytać jeszcze raz :) Wolę ten artykuł od reszty "wolnej prasy" :)
http://anonhq.com/paris-attacks-100-hostages-taken-as-death-toll-climbs/
3. Rosja ... Za to, że jako jedyni zaczęli coś w końcu z nimi robić !
http://anonhq.com/putin-pounds-jrucks-in-syria/
4. Putin ... podobno 40 państw, w tym 20 biorących udział w G20 . Polecam.
http://anonhq.com/putin-exposes-40-countries-that-finance-isis/
5. Rosja robi coś słusznego... Weźmy im poprzeszkadzajmy ! CIA wspiera? IS ?
http://anonhq.com/investigative-russia-strikes-isis-cia-saudi-arabia-provide-anti-air-missiles-moderate-rebels/
Cytat:
The CIA urged Turkey and Saudi Arabia to provide certain Syrian rebels with anti-aircraft weapons capable of shooting down airplanes, including high-flying passenger jets, Hildegard von Hessen am Rhein wrote for Boulevard Voltaire, in a piece urging France to leave NATO.

najlepszy cytat :)

To się dzieje bliżej niż myślicie. :poklon:
Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#27) Napisano 5 gru 2015, o 06:05

http://mh24.pl/2015/11/15/rosjanie-wlas ... rorystami/
^SzAkAl^

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#28) Napisano 14 gru 2015, o 15:09

A ja mam bardzo długi ale myślę fajny artykuł dający do zrozumienia , kto tak naprawdę stoi za terroryzmem na świecie i w Europie .
http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Terroryzm.htm
Obrazek
Obrazek

Wróć do Felietony Lamersów.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron