Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

nXo aka mjut

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze De_Dust2 Only.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#16) Napisano 18 gru 2015, o 02:42

Ja również jestem na nie. To, że pijesz nie powinno być jakimś mega powodem do dumy - to raz. Po dwa - akcja z farmerem. Po trzy- nie wchodzi się drugi, ba trzeci czy czwarty raz do tej samej rzeki. W dodatku tak jak Ruda napisała - podanie napisane na odpierdol w dodatku pod wpływem.
Jestem 4x na nie. Odpadasz.
Pozdrawiam nOthinG :*

suchy_sth

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 147
  • Dołączył: 24 mar 2015, o 15:25
  • Lokalizacja: Nysa / Lubań Śląski
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 78

(#17) Napisano 18 gru 2015, o 12:46

Użytkownik nXo?! napisał:
nigdy nie slyszles bo ciebie jeszcze na tym, servie nie bylo mistrzu ;) mam sluchawki ale rozjebane tak jak kuba pisal wyzej lubie sobie wypic i wolalem sobie kupic polowke wodki niz sluchawki bo mialem taka ochote zalapany bylem tak wiesz ;)


Sorry że piszę drugi raz, ale mam kolejny powód na NIE: nie można napisać rozwalone? niedziałające? zepsute?
Kulturą się kolego nie popisujesz. Po raz kolejny na nie. :samobojstwo:
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#18) Napisano 18 gru 2015, o 15:19

Osobiście lubię nxo aka mjut :D Wiem, że jest chłopak ogarnięty, konkretny i zna się na rzeczy. No i do tego momentu jestem na TAK co chodzi o przyznanie. Ale idźmy dalej. Olewactwo przy podaniach i taki swego rodzaju sarkazm robi się wkurzający. Jak to wygląda?? Wiem to tylko gra to nie cv do pracy ale chociaż pozory warto by było zachować. No i to picie wtf...... Taka moda nastała w Polsce by się tym chwalić ??? Rozczarowałem się trochę na tobie mjut ale podsumowując daję NEUTRALA by nie skrzywdzić cię moim zdaniem bo każdy może to inaczej odebrać niekoniecznie tak jak ja.

Już poza tematem mjut staraj się niekomentować wypowiedzi innych żeby z podanie nie stworzyła się niepotrzebna gównoburza.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#19) Napisano 19 gru 2015, o 16:03

Użytkownik Kondzik napisał:
Osobiście lubię nxo aka mjut :D Wiem, że jest chłopak ogarnięty, konkretny i zna się na rzeczy. No i do tego momentu jestem na TAK co chodzi o przyznanie. Ale idźmy dalej. Olewactwo przy podaniach i taki swego rodzaju sarkazm robi się wkurzający. Jak to wygląda?? Wiem to tylko gra to nie cv do pracy ale chociaż pozory warto by było zachować. No i to picie wtf...... Taka moda nastała w Polsce by się tym chwalić ??? Rozczarowałem się trochę na tobie mjut ale podsumowując daję NEUTRALA by nie skrzywdzić cię moim zdaniem bo każdy może to inaczej odebrać niekoniecznie tak jak ja.

Już poza tematem mjut staraj się niekomentować wypowiedzi innych żeby z podanie nie stworzyła się niepotrzebna gównoburza.

Widzicie jako jedyny chlopaczyna napisal co i jak i za to jest wielki szacunek co do nothinga ty zawsze w moim podaniu pisalesna nie ;)oczywko mam wyjebane masz tam w jakims niewielkim stopniu racje chociaz na servie cie widzialem ja wiem z pol roku temu moze lae jedziemy dzalej z lista suchy chlopcze nie slyszales mnie nigdy twoj problem ;) masz pecha po prostu ;)
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#20) Napisano 19 gru 2015, o 17:17

Nie wypowiadamy się w swoim podaniu kolego :facepalm:
Nie gram na dd2 ale jak czytam wypowiedzi innych to z kulturą jest coś nie halooo hmm więc to już musicie sami sobie zadecydować kogo bierzecie do swojej ekipy . Neutral .

Miłego :peace:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#21) Napisano 19 gru 2015, o 17:53

Podanie napisane "pod wpływem" już świadczy o Twojej osobie. Mimo, że teraz nie grywam dużo na DD2, to od połowy września do końca listopada nie widywałam Cię za bardzo na serwerze. Ile razy na serwerach widziałam graczy już po alkoholu, niezłe cyrki odpieprzali - w Twoim przypadku mogloby być podobnie (ale nie musi). Cóż.. każdy wie co alko robi z ludźmi. Ja jestem na nie.
Obrazek

Gaunter o'Dim

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 173
  • Dołączył: 10 lip 2014, o 11:06
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 9

(#22) Napisano 19 gru 2015, o 18:08

Moje zdanie mało znaczy, ale też bym dobrze przemyślał czy przyznać admina. Niestety przy tym ile pije, przynajmniej z tego co pisał to nie ma co się napalać, że nie będzie grał pijany :P w adminowaniu kuma czacę na pewno :D Nigdy nie byłem świadkiem jakiś wyzywanek, zaczepek czy prowokowania na sayu czy przez majka z jego strony, także jedyny minus to ta jego miłość do alko :D Ode mnie neutral z nastawieniem na próbny okres trzeźwości na serwie :D

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#23) Napisano 19 gru 2015, o 18:54

Na NIE. Nic osobistego, ale straciłeś admina, a nie rezygnowałeś. Adminów na DD2 jest sporo, a czitów podobno mało. - za kulture. W skrócie: może i jesteś dobry jako admin, ale troche przeskrobałeś i nie ma ciśnienia na dodatkowych adminów. Pozdrawiam.
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#24) Napisano 20 gru 2015, o 00:36

Odrzucam. Tłumaczenie chyba zbędne, może kiedyś.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron