Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Diego - Rycerz okraglego zwierza - Sivi

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Diego799

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 25 gru 2015, o 00:50
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 25 gru 2015, o 00:56

Opis sytuacji: Grałem sb spokojnie w wigiliiny wieczór z moim bratem no i oczywiscie szliśmy sb razem z bratem i przyczepił sie do nas jakis pies :) więc mowie mu żeby nie robił hałasu :) no i po chwili admin który zaczął mówić dziś ludzkim głosem czyli sivi chyba przez to ze jest wigilia dał mi bana na zawsze, dlaczego ? Nie wiem, może że niezłożyłem mu życzeń świątecznych albo dostał skarpetki pod choinke i musiał się nad kimś wyżyć, szkoda tylko że nade mną a nie nad swoim psem :) powinien się zniżyć do jego poziomu a nie do mojego czyli gracza :) pozdrawiam i prosze o szybkie UB :* Wesołego Sylwestra życzy Pan Diego :)


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Diego
SteamID/IP: NeoBans / 91.230.42.177
Data: 24/12/2015 - 23:47:10 (4 minuty temu)
Powód bana: perm dla pana
Admin banujący: @Sivi
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=105272
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#2) Napisano 25 gru 2015, o 01:06

Ban za obraze na 5 minut,
Wracanie na banie i wyzywanie graczy i administracji.
Powrót na serwer po okresie bana i dalsze wyzywanie,
Po banie permamentnym tekst brata: "ty ... zrobie wszystko zeby rozjebac te serwerownie"

Ciesz sie ze bylem mily i dalem jedynie bana.

Do zamknięcia, żegnam i nie pozdrawiam.

P.S.
Brat, też perma otrzymał.

P.S.2
Modki, sugeruje również bana na forum.
Obrazek

Diego799

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 25 gru 2015, o 00:50
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 25 gru 2015, o 01:10

Słuchaj śmieszku :) mówisz to bez podstaw, daj mi demko jak obrażam innych graczy wtedy uwidze że masz podstawy żeby dać mi perma ale wątpie żeby ktoś uwierzył na słowo, byłem adminem i wiem że nie umiejetnie posługujesz się tą rolą. Pamiętaj admin może dużo ale w niektóych sytuacjach musi udowodnić że maracje :) pozdrawiam i czekam na demko ;)

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#4) Napisano 25 gru 2015, o 01:17

Użytkownik Diego799 napisał:
no i po chwili admin który zaczął mówić dziś ludzkim głosem czyli sivi



nic wiecej mi nie potrzeba, krzyżyk na droge.
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Diego799

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 25 gru 2015, o 00:50
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 25 gru 2015, o 01:22

Czasami synu zważaj na słowa co piszesz te ostatnie dwa nie za bardzo mi się spodobały ;) psino :*

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#6) Napisano 25 gru 2015, o 01:24

To wystarczy jeśli chodzi o moje ustosunkowanie: :papa: bez odbioru
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#7) Napisano 25 gru 2015, o 01:30

Stwierdzam, że stawiasz się bo powiedziałeś to przez mikro. Jest na świecie coś takiego jak zaufanie a siv jest wyczulony na punkcie kultury więc kiepsko trafiłeś. Stawianie się nie wiele pomoże bo twoje wypowiedzi ewidentnie zalatują cwaniactwem a bo mi nic nie udowodnicie. Bez jednego gracza serwerownia się nie zawali a z jednym który się tak zachowuje można stracić wiele. To tak grzecznie ująłem bo jestem po wigilii ;) Temat zamykam a modki w razie chęci wypowiedzenia się sami sobie pootwierają. Kolega i tak nic nowego nie wniesie poza cwaniactwem więc close ;)

PS. psinko to do kolegów z podwórka proszę a nie do naszych adminów bo nikt ciebie tutaj nie obrażał ;)
Przeglądnięte logi tylko utwierdzają mnie w mojej decyzji ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •