Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Nagminne wyzywanie

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#16) Napisano 7 sty 2016, o 20:02

Użytkownik Kasia napisał:
Grand,moze ciebie to motywuje,ale to juz zadaleko zaszlo zreszta moze ty lubisz jak ktos do Ciebie mowi K...o.


Ja uwielbiam takie obrazy, jest się z czego pośmiać :)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#17) Napisano 7 sty 2016, o 20:08

Koło której godziny zgłaszałaś na u@, że ktoś Cię wyzywa? Tak mniej więcej podaj zakres od której do której to moglo być to sprawdzę w logach.

Dobra sama znalazłam :)

L 01/07/2016 - 17:47:54: [adminchat_useralso.amxx] Chat: "Kasia<42102><STEAM_0:1:38211064><>" chat "@mcn wyzywa!!!!!"
L 01/07/2016 - 17:48:27: [adminchat_useralso.amxx] Chat: "Kasia<42102><STEAM_0:1:38211064><>" chat "@mcn wyzywa!!!"

L 01/07/2016 - 17:52:45: [adminchat_useralso.amxx] Chat: "Kasia<42102><STEAM_0:1:38211064><>" chat "@kwitnaca wyzywa!!!"
L 01/07/2016 - 17:52:52: [adminchat_useralso.amxx] Chat: "Kasia<42102><STEAM_0:1:38211064><>" chat "@ogarniesz sie?"

Na serwerze obecni byli admini: kubi, Nowy i Chrum .

Gracz mcN którego zgłaszałaś - dostał bana GmBans/ban_list.php?bid=105783

Co do tej KWITNĄCEJ CEBULI tu nie jestem w stanie nic wyciągnąć, bo nie byłam przy sytuacji, nie słyszałam, widocznie i admini nie słyszeli więc dlatego nie zbanowali

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#18) Napisano 7 sty 2016, o 20:17

Temat zalozylam o godzinie 18:05,mysle ,ze jakies max 30min.wczesniej.Mcn dostal bana o godz.17:49.
Ostatnio zmieniony 7 sty 2016, o 20:19 przez Kasia, łącznie zmieniany 1 raz

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#19) Napisano 7 sty 2016, o 20:19

Zrobiłam wszystko co mogłam w tej sytuacji. HTLV niestety nie nagrywa micro więc tutaj dowodu żadnego nie mamy, że ten gracz Cię wyzywał.
Nie mogę dać bana z tak zwanej "dupy" bo nie ma żadnych dowodów na jego winę.
Gadanie, że masz wh, aima i inne po prostu olej konkretnie bo się to nie skończy. Mówisz, że nie reagujemy na zgłoszenia. Uwierz, że jakbyśmy reagowali na każde o Tobie, to miałabyś ssy zrobione średnio 5 razy dziennie.

mcN wyzywał- dostał bana.

Czego więcej od nas oczekujesz?

Zjarany Damian

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 53
  • Dołączył: 1 maja 2015, o 10:43
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 2

(#20) Napisano 7 sty 2016, o 20:22

Przeciez to nie chodzi o to ze ktos jej pisal ze ma aima i wh tylko o to ze ktos ja cisnie od najgorszych itd. Ja bym mial to gdzies no ale dziewczyn tak sie nie wyzywa i powinny bany poleciec i tyle .
Łuhuu, co to za klub, co to za miejsce, ja dobrze nie pamiętam to tak się przedstawia
Łuhuu, wiem tylko jedno, nic nie działa jak czerwona sukienka to tak się przedstawia

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#21) Napisano 7 sty 2016, o 20:29

Użytkownik Kubi napisał:
Kasiu zluzuj kalesony, bo jak sie wkurwie, to sam Ci ebd wyzywal. Widzialem jak Mcn Cie obrazil dalem mu bana i po temacie. Po co takie zale, powoli zaczyna mi sie robic Cb zal. Nie masz nic ciekaweszego do roboty niz gra w cs i pisanie skarg?! Wez chlopa sb poszukaj, albo nie wiem :D


Czy Ty tak na serio to pisałeś czy sobie jaja robisz? To już nie wolno upomnieć się o zbanowanie kogoś, kto wyzywa nagminnie?
Po drugie co ją straszysz? Że będziesz wyzywać? Chyba nie dorosłeś do swojej funkcji, jeżeli nawet do dziewczyny takie coś mówisz.. Twoja wypowiedź to dno... nie wiem dlaczego nie masz żadnego upomnienia jeszcze.. zmądrzej albo nie wiem co..
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#22) Napisano 7 sty 2016, o 20:29

Ja chcem tylko pograc sobie w spokoju w dobrej atmosferze na serverze nic wiecej.Nie chcem ciagle wysluchiwac jakis wyzwisk rozumiem ,ze czasami ktos sie zdenerwuje i sie zdarzy,ale jest roznica w ciaglym wysluchiwaniu juz nie tylko tekstow typu<wh,aim > do ktorych zaczynam sie juz przywyczajac tylko Kasia to- k...,zrob mi loda,spalona itd.itp.O tym jak wykonuja swoja prace admini wole sie nie wypowiadac po co robic sobie wrogow.Nie wiem,moze czasy sie zmienily,ale jak Ja mialam admina to wiecej czasu poswiecalo sie na siedzenie na spekcie przygladaniu sie graczom,pilnowaniu porzadku itd.Ale to tylko takire moje odczucie.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#23) Napisano 7 sty 2016, o 20:47

Nie da się zareagować na wszystkie skargi, prośby graczy nawet jeżeli jest dużo adminów. Skoro byłaś adminem powinnaś wiedzieć jak ciężko czasem utrzymać porządek i szybko reagować kiedy na na czacie zamiast zgłoszeń na u@ widzisz tylko czatujących sobie graczy.
Narzekasz na naszą pracę to mam propozycję - sama startuj na admina i pokaż jak my mamy pracować.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#24) Napisano 7 sty 2016, o 20:59

Użytkownik A.C.A.B#wislaq/AJ napisał:
Użytkownik Kubi napisał:
Kasiu zluzuj kalesony, bo jak sie wkurwie, to sam Ci ebd wyzywal. Widzialem jak Mcn Cie obrazil dalem mu bana i po temacie. Po co takie zale, powoli zaczyna mi sie robic Cb zal. Nie masz nic ciekaweszego do roboty niz gra w cs i pisanie skarg?! Wez chlopa sb poszukaj, albo nie wiem :D


Czy Ty tak na serio to pisałeś czy sobie jaja robisz? To już nie wolno upomnieć się o zbanowanie kogoś, kto wyzywa nagminnie?
Po drugie co ją straszysz? Że będziesz wyzywać? Chyba nie dorosłeś do swojej funkcji, jeżeli nawet do dziewczyny takie coś mówisz.. Twoja wypowiedź to dno... nie wiem dlaczego nie masz żadnego upomnienia jeszcze.. zmądrzej albo nie wiem co..

Typie pisze tak dlatego, ze osoba ktora ja obrazila dostala bana i w dodatku ode mnie, a na teksty typu aim/wh zaden admin z glowa nie bd reagowal i dlatego ta skarga jest bezpodstawna, zatem Typie, jezeli chcesz kogos hejtowac, to chociaz otworz glowe i zastanow sie o co chodzi w tej calej gownoburzy, ktora tworzycie. Elo

PaleJointy.!

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 187
  • Dołączył: 14 maja 2014, o 17:10
  • Postawione piwa: 33
  • Otrzymane piwa: 25

(#25) Napisano 7 sty 2016, o 21:16

Przynaje racje Kasi i takze prosze Adminow o rekacje na takie akcje pod kazdym wzgledem a zwlaszcza ze to kobieta a jak kazdy wie do Kobiet z Szacunkiem. Zawsze reaguje na tego typu wyzwiska i odpowiednie kary sa przydzielane dla tych nie kulturalnych.
Ps: Kasia zawsze kulturalnie zglasza na u@ takich graczy :)

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#26) Napisano 7 sty 2016, o 21:23

Moze pominiecie wyzywanie o wspomagacze a skupicie sie na kulturze graczy. Wyzywamie od kurew i pizd jest nie na miejscu. A jak chyba wiadomo na naszym serwie jest zakaz obrazania. Widze ze jedni banuja za nieukierunkowane wyzwiska do ogolu. A tutaj widze brak reakcji mimo juz ukierunkowanej obrazy, jak i do kobiety/dziewczyny....(btw jeden ban poszedl na kilka oczywistych sytuacji)

Po raz kolejny widze osoby ktore nie staraja sie pomoc a tylko sobie na kogos ponajezdzac w temacie, i co do tego obojetnie nie przejde.
Temat zamykam.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •