Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Mistrzostwo

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#1) Napisano 11 sty 2016, o 00:05

siemanko zacznijmy od tego zeby moderetorzy nie edytowali postow
jedziemy
zacznimy od tego ze na dd2 no ok sa admini ale im bardziej na grze,farach zalezy ;) a ze tam kogos od kurew pizdz wywyzwaja to mniesz tym w ich oczach oczywiscie nie bede wymienial nickow bo po protu mi sioe nie chce lecimy dalej z lista obowiazki admin wchodzi ok dobra ja rozumiem przymknac coko na swojago koleszzce czy cos za nie wykonywanie celow czy tam cholera wie co jeszzce ja jak bylem adminem nie pioerdoliem sie czy to moj ziomek czy to administrator serva obrazales ban taka byla moja funkcja jak tak dalej bedzie to to napawde stali gracze przestana gracz patrz btk jego kobieta to nie on nie gra w go bo mu sie to spodobalo po rostu napisal ze ten server zszedl na psy to samo huti czemu nie gra tak czesto jak gral ja rozumiem praca kobieta ale administracja zmusza do tego bo przymroza oko na to co sie dzieje bylem tu amuniem i wiem jak jest admin admina kryje admin adminowi bana nie da bo po prostu boi sie ze zabiora mu prawa taka jest prawda nikt nie napisze szerze jak jest bo sie po prostu boi ja mam wyjebane bylem adminem i sam sobie odpowiem bylem admem przez rok moze dwa przez ten czas mialem ze 2-3 odwolania i nikt na mnie zadnej skarki nuie zlozyl wiecie dlaczego ? bo robilem to co do mnie nalezalo smialo moge powiedziec ze bylerm jednym z lepszych adminow na tym servie srwerowni tu nie chodzi o to ze mam bol dupy bo pewnie ktos sobie tak pomysli ludzie tu chodzi o to zeby ta sererownia byla dalej zeby ludzie wchodzili na server z radoscia ze chca grac a nie slsyzec bluzgi z kazdej strony bo uwierzcie mi odechciewa sie grac macie przyklad Kasia cisna ja ona sama sklada skarge a tu jeszce zamiast jej pomoc to ja jeszce cisna :) ludzie ja na tym servie gram juzz przesza 2 lata ale takiego gowna jak jesat teraz jeszcze nie bylo ogarnijcie sie bo jak tak dalej bedzie to i AXl zrezygnuje z tego wszystkiego bo sie robi naprawde gowno a nie server ja tutaj naprawde zzzylem sie z kilkoma osobami i widze ze na[rawde sa ludzie w porzadku ze idzie i pogadac i ci pomoga bylem admem ja nie dopuszczalem czeghos takiego zeby ktos kogos obrazal owszem zrobilem blad ze obanowalem nikosia stalo sie czasu sire nie cofnie czy zaluje ? nie do konca :) tyle odemnie pozdrawiam
nXo aka mjut
Obrazek

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#2) Napisano 11 sty 2016, o 00:15

Nie zawsze admin wszystko widzi i słyszy . Patrząc na amxbans codziennie banuje za obrażanie. Są to bany narazie krótkie ale jak ktoś nie wyciągnie lekcji to po tydzień będę walił bo kultura jest głównym problemem na dd2 i raczej każdy woli grać w przyjaznych warunkach. Ogólnie podpisuje się pod postem.

Pozwoliłem sobie poprawić błędy które wystąpiły przy pisaniu
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#3) Napisano 11 sty 2016, o 00:18

Komuś się udało to normalnie przeczytać ?

Przechodząc do sedna. Skoro składasz skargę to nie owijaj w bawełnę, tylko wal prosto z mostu. Podaj nick, sytuacje, cokolwiek. Po to jest ten dział aby załatwiać takie problemy.
Pozdrawiam nOthinG :*

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#4) Napisano 11 sty 2016, o 00:20

Cóż za poprawna polszczyzna.. po pijaku to pisałeś?:D No i w dodatku jaki skromny jesteś. Fakt faktem, niektórzy admini nie zachowują się odpowiednio w każdej sytuacji.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2016, o 00:21 przez Nerr-ka, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#5) Napisano 11 sty 2016, o 00:21

Ok, dobrze, spoko, ekstra, super. Tak w ogóle kiedy mnie odbanowałeś i za co? Wiecie, jestem szlachetnym i życzliwym człowiekiem, dlatego pytam. Pozderki.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#6) Napisano 11 sty 2016, o 00:23

W 100% popieram NXO, fakt trudno się to czyta, ale chłopaczyna ma racje, kultury poprostu nie uświadczysz. Ostatnio na FFA słyszałem od innego admina: "Sivi daj nam poklnąć normalnie", czy żartobliwie czy na serio nie wiem.
Obrazek

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#7) Napisano 11 sty 2016, o 00:23

Nie chodzi tu żeby obwinic adminow za zachowanie nerrka tylko za pilnowanie porzadku bynajmniej tak ja zinterpretowalem że admin ma wypełniać obowiazki
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#8) Napisano 11 sty 2016, o 00:28

Ogólnie chodziło mi o całokształt :D
Obrazek

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#9) Napisano 11 sty 2016, o 00:30

Nikos wiesz o tym, że ja miałem do ciebie jako jedynego anielska cierpliwość. Bylem skłonny siedzieć na spect nawet i godzinę żeby wyłapać najmniejszy twój błąd moglem cie banować. Nie raz dostałeś bana odemnie ale jakoś się ogarnąłeś. Teraz widzę aż powiem ci śmieje się sam do siebie bo inni admini po prostu nie reagują. Wczoraj przeczytałem skargę Kasi. Ja rozumiem wszystko kogoś poniosą nerwy czy coś ale pamiętajcie ona nie gra tutaj dzień. Ona gra tu w ch*j czasu tak samo jak i większość osób. Ludzie jak tak dalej będzie to ta serwerownia upadnie. Jak wam zależy to dajcie ćos od siebie

Poprawione na czytelne w miarę
Obrazek

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#10) Napisano 11 sty 2016, o 00:34

Co zlego w przeklinaniu sivy dopóki nie jest to negatywnie z premedytacją kierowane do osoby bez podstawnie to spoko . Nie wypada być sztywnym sknera nie zartujacym przeklinajacym szyderca

------------

Dobra na tele jestem hujowo się pisze jutro się udziele jeszcze tu chyba ze kondzik to nieslusznie zamknie haha wszystko możliwe ake to jest ważny temat rzeka
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#11) Napisano 11 sty 2016, o 00:42

tu nie chodzi o to zeby ktos to zamknal tylko zeby ludzie to przeczytali i wiedzieli jaki jest no kurcze mac macie przyklad wczoraj kasia zlorzyla odwolanie i co ? i pocisk i jak normalni gracze w tym ja maja skadac skargi po co ? zeby byc cisniestym? dlaczego wiekrzosc topowych graczy odeszla ? ja tu nikogo palcem nie chce wytykac ;) ale naprawde jest tu pare osob ktotrym zalezy masz przyklad piske ;) wejdzie na serva przywita sie i robi to co od niego nalezy ludzie jak wam zalezy to starajucie sie czk axl malutka tego nie ogarna jak tak dalej bedie widzcie ja jako szarak poruszylem temat wicie czemu ? bo albo jedni sie boja albo po prostu im bnie zalerzy
Obrazek

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#12) Napisano 11 sty 2016, o 00:56

Większość ma wyjebane ale nie ma co się czepiac to tylko gra ale wypadaloby trochę powazniej podrjsc do sprawy z powidu samego szacunku do ludzi z ktorymi sie na codzień gra rozmawia to już wtedy nie jest tylko zwykła gra :-D

----------

Gramy w ta grę bo lubimy ale ja jak większość gram tylko i wylacznie na tej sieci że względu na ludzi . Kazdy z nich zasluguje na szacunek i dla dobra nas serwerowni okazujmy ten szacunek i niech ludzie przychodza zostają i nie odchodza niech czerpią frajde zabawę tu a nie gdzie indziej . To wszystjo jest w naszych rekach :-D ale oczywiście jak ktos nie zasługuje na szacunek to jechac z nim jak że szmata
Ostatnio zmieniony 11 sty 2016, o 01:06 przez piskle, łącznie zmieniany 1 raz
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#13) Napisano 11 sty 2016, o 00:58

Chyba jestem tępy bo zrozumiałem tylko, że ta sieć (nie serwerownia!) schodzi na psy bo ostatnio ktoś źle potraktował Kasię i dodatkowo topowi gracze odchodzą. yyy?
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#14) Napisano 11 sty 2016, o 01:00

Naprawdę mogłeś to chociaż podzielić na 2 zdania, a nie w jednym wszystko pisać :D Aż się prosi by przemoderować to ale nich zostanie w oryginale.... ku pamięci :)
Nawet smiem widzieć w tym tekście iskierkę nadziei że ludziom jeszcze zależy....
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#15) Napisano 11 sty 2016, o 01:02

Użytkownik Axl napisał:
Naprawdę mogłeś to chociaż podzielić na 2 zdania, a nie w jednym wszystko pisać :D Aż się prosi by przemoderować to ale nich zostanie w oryginale.... ku pamięci :)
Nawet smiem widzieć w tym tekście iskierkę nadziei że ludziom jeszcze zależy....

AXl mi zalezy i wiem jeszcze jest garsta iosob ktoprym tez zalezy
Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron