Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Mistrzostwo

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#16) Napisano 11 sty 2016, o 01:04

Cytat:
Siemanko. Zacznijmy od tego żeby Moderatorzy nie edytowali postów.
Jedziemy.
Zacznijmy od tego, że na dd2.. No ok, są admini, ale im bardziej na grze, fragach zależy ;) a że tam kogoś od ku**w, pi*d wyzywają to mniejsza z tym. W ich oczach, oczywiście nie będę wymieniał nicków bo po prostu mi się nie chcę. Lecimy dalej z lista, obowiązki.. Admin wchodzi, ok dobra, ja rozumiem przymknąć oko na swojego koleszke czy coś, za nie wykonywanie celów, czy tam cholera wie co jeszcze. Ja jak bylem adminem nie pie**oliłem się czy to mój ziomek, czy to administrator serwera. Obrażałeś? Ban taka była moja funkcja. Jak tak dalej będzie to to naprawdę ... Stali gracze przestaną grać. Patrz btk, jego kobieta, to nie, on nie gra. Woli w go bo mu się to spodobało. Po prostu napisał, że ten serwer zszedł na psy. To samo huti, czemu nie gra tak często jak grał? Ja rozumiem praca kobieta, ale administracja zmusza do tego bo przymykają oko na to, co się dzieje. Byłem tu adminem i wiem jak jest. Admin admina kryje. Admin adminowi bana nie da, bo po prostu boi się, że zabiorą mu prawa. Taka jest prawda, nikt nie napisze szczerze jak jest bo się po prostu boi. Ja mam wyjebane. Byłem adminem i sam sobie odpowiem. Byłem Adminem przez rok, może dwa. Przez ten czas miałem ze 2-3 odwołania i nikt na mnie żadnej skargi nie złożył, wiecie dlaczego? Bo robiłem to co do mnie należało. Śmiało mogę powiedzieć, że byłem jednym z lepszych adminów na tym serwie. Ludzie, nie chodzi tu o to, że mam ból dupy bo pewnie ktoś sobie tak pomyśli. Ludzie, tu chodzi o to żeby ta serwerownia była dalej, żeby ludzie wchodzili na serwer z radością, że chcą grać, a nie słyszeć bluzgi z każdej strony bo uwierzcie mi, odechciewa się grać. Macie przykład, Kasia.. cisną ją. Ona sama składa skargę, a tu jeszcze zamiast jej pomóc, to ją jeszcze cisną :) Ludzie ja na tym serwie gram już przeszło 2 lata, ale takiego gó*na jak jest teraz jeszcze nie było, ogarnijcie się bo jak tak dalej będzie, to i Axl zrezygnuje z tego wszystkiego bo się robi naprawdę gó*no, a nie serwer. Ja tutaj naprawdę zżyłem się z kilkoma osobami i widzę, że naprawdę są ludzie w porządku, że idzie i pogadać, i Ci pomogą. Bylem adminem. Ja nie dopuszczałem czegoś takiego żeby ktoś, kogoś obrażał. Owszem zrobiłem błąd, że odbanowałem Nikosia, stało się. czasu się nie cofnie. Czy żałuje ? nie do końca :) tyle ode mnie. Pozdrawiam.
nXo aka mjut.


Proszę Axl :D Trochę mi zeszło z moderacją, lecz również nie wiem o co w tym temacie dokładnie chodzi. :D
Domyślam się, że były procenty, także może nie spamujmy, zostawmy ten temat do jutra i zobaczymy co się będzie działo na trzeźwo.
:peace:
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#17) Napisano 11 sty 2016, o 12:02

Jak kultura jest głównym problemem na DD2 to ja jestem kosmitką. Problemy z kulturą były głównie na FFA gdzie po kilku akcjach z banami i karaniem udało się przynajmniej po części wyeliminować braki kultury u adminów. U graczy jest tak, że za każdy przejaw jej braku gracze są banowani.
Na dd2 też tak było, źe jak ktoś obrażał to dostawał bana. Czepiłeś sie jednej akcji, gdzie ktoś nie słyszał jak Kaśkę wyzywają. Niekiedy się po prostu nie da usłyszeć albo admin żył a ten kto wyzywał nie więc jak miał usłyszeć? Masakra jakaś.
Skoro byłeś takim świetnym adminem to dlaczego go straciłeś? Przypomnij sobie.

Ja nie widzę, żeby na sieci było źle. Zawsze ktoś trzyma rękę na pulsie.
Jedyny minus jaki widzę to brak nowych ludzi w szeregach, a pasowałoby ich troszkę dodać.

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#18) Napisano 11 sty 2016, o 13:32

Okej, dobra tak ja TYLER mi napisał nie angażuj się w to bo zostaniesz pociśnięty. Mnie to tam tyle obchodzą wasze ciśnięcia Moderator ma prawo edytowania postów z treści obraźliwych. Jedziemy dalej, dlaczego tak mało adminów się wypowiada na forum? Ja rozumiem złożę podanie o adma i mam wyjebane szczerze. Tak kiedyś myślałem i tak robiłem ale do czasu. Ja się nie bede pier*olil. Pisze jak jest, możecie mnie zbanować. Po prostu pisze prawdę i każdemu adminowi to mogę powiedzieć prosto w oczy. Ruda ty jesteś Administratorem tej sieci nie wiem kto cie wybrał nie mam nic do ciebie ;) Moderator ma prawo edytowania postów z treści obraźliwych, Odemnie co do adma to składałem podanie i przesadziło to ze odbanowałem faremra. Tak że ludzie jak wam zależy to dajcie coś od siebie tak jak AXL pisał jest jakąś iskierka nadziei ;)

Udało się to jakoś składnie poprawić aby było czytelne ;)
Obrazek

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#19) Napisano 11 sty 2016, o 14:01

Co ma uroda/kolor włosów etc. do Twojego tematu ? Jeżeli chcesz cisnąć ludzi to może w swoim gronie. Ruda wyraziła swoją opinię, do której ma prawo. W dodatku mówisz o obrażaniu na serwerze a w tej chwili sam Rudą ciśniesz. Radzę wytrzeźwieć i napisać wreszcie coś konkretnego.
Pozdrawiam nOthinG :*

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#20) Napisano 11 sty 2016, o 14:07

Czasem zagladam na dd2 i az tak nagminnego obrazania itd nie zaobserwowalem, na innych serwerach jest duzo gorzej. Co do skargi Kasi masz racje, zle rozegrane, odczulem, ze w tej skardze kilku ludzi chce jeszcze jej dowalic zamiast pomoc, lipa. Ruda to ruda, pomaga serwerowni, nic na diabla nie robi wiec nie ma co jej sie czepiac i byc niemilym :D Dziewczyna stara sie i daje rade, niewolno obrazac kobiet, w tym momencie sam sobie przeczysz. Nie wiem jak jest z jej inteligencja, ale idiotka na pewno nie jest :D
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#21) Napisano 11 sty 2016, o 14:09

Wgl zamknijcie to może bo zrobi się gównoburza, a tego nam chyba nie trzeba ?
Pozdrawiam nOthinG :*

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#22) Napisano 11 sty 2016, o 14:21

Widzisz pisklak to jest przykład gdy zamykam temat. To, że ciebie to nie zadowala to nie znaczy, że tak ma być. Tematy powinny być na temat a każda wypowiedź powinna coś wnieść. Mam na myśli ciąg słów tworzący zdanie a nie dwa słowa zapożyczone z innego języka. Pisanie o dupie marynie też nie jest na miejscu. Gdyby dochodziło do kulturalnej wymiany zdań a rozmowa była by rzeczowa nic nie zostało by przymknięte. Ze swoich obowiązków tłumaczyć się nie muszę bo mnie ocenia administracja a inni ewentualnie mogą składać na mnie skargi ( nie ma ich bo nie ma nikt sensownych dowodów bądź ta osoba jest leniwa i nie zasługuje na wysłuchanie). Wracając do tematu bo oczywiście nie chcę od niego odbiegać aby każdego uszczęśliwić i tym samym zapobiec niepotrzebnym przepychanką wymoderuję co należy a każdy następny komentarz obraźliwy bądź niezwiązany z tematem spowoduje jego zamknięcie.
7. Moderator ma prawo edytowania postów z treści obraźliwych, rasistowskich, bądź tych nie na temat.
8. Moderator ma prawo zamykania tematów w przypadku gdy temat zostanie wyczerpany, bądź w momencie, gdy widzi zbliżającą się "gównoburzę". :devil:
Jeśli ktoś ma zastrzeżenia to te 2 punkty chyba rozwiewają wątpliwości.
Ciebie nXo na szczęście umiem rozczytywać po pijaku i rozumiem co chcesz powiedzieć ale dopóki nie ma bezstronności względem siebie to nie będzie należytego porządku aczkolwiek nie sądzę by to była rażąca problematyka. Serwery są w miarę ogarnięte. W przypadku gdy dochodzi do takich sytuacji zawsze można napisać do administracji bądź moderatorów na steam by weszli i zaobserwowali rażące zachowania po czym nawet w stosunku do adminów serwera zostaną wyciągnięte konsekwencje. Nie żebym chciał się bawić w złego wujka ale niestety regulamin tak mi nakazuje. Co poniektóre osoby zrozumieją o czym piszę i nie stwierdzą zaraz " kolor uderzył mu do głowy" bo nie robię nic wbrew zasadą i potrafię być zupełnie taki jak reszta ludzi.
Na koniec apeluję abyście pisali z sensem bo jeśli naprawdę "zależy wam na dobru sieci" to warto rozmawiać o tym a nie przechodzić do obrażania się nawzajem.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#23) Napisano 11 sty 2016, o 14:26

Gościu odjeb się od Rudej, bo jest 100x mądrzejsza od Ciebie. Ty nawet poprawnie zdania nie potrafisz napisać. Do tej pory w tym temacie tylko Ty widzisz jakiś problem.
Piszesz o kulturze i porządku na serwerze (chyba, bo ciężko zrozumieć co piszesz), a sam kogoś wyzywasz... Hipokryta.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#24) Napisano 11 sty 2016, o 14:29

Wymoderowano - nie odbiegajmy od tematu a jeśli nie można inaczej to zostanie on zamknięty z uwagi na wyczerpanie go
Obrazek

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#25) Napisano 11 sty 2016, o 14:42

Wymoderowano ponieważ nie nawiązuje do tematu
Kondzik, Temat się wyczerpał.
Dam szansę jeszcze tym którzy mają jakiś pomysł aby nie mogli poczuć się urażeni brakiem możliwości wypowiedzenia się. Tak jak obiecałem dalsze niepotrzebne wywody same zamkną go ;)
Pozdrawiam nOthinG :*

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#26) Napisano 11 sty 2016, o 15:28

A po zakończeniu tematu nXo?! dostanie bana na tydzień na forum.

Nie wiem co ma mój kolor włosów tutaj do rzeczy. Reprezentuję sobą więcej niż Ty, bo Ty reprezentujesz teraz sobą dno obrażając kobietę, a do tego chwaląc się na serwerze i forum, że czasem lubisz sobie wypić. Widocznie z tego picia zdechła Ci już ostatnia szara komórka.
Nie wiesz kto mnie wybrał na administratora?- Axl, który wiedział co robi, bo zrobiłam dla sieci dużo i jest ona na dla mnie ważna. Zrobiłam dla tej sieci więcej niż Ty i nie sądzę, żeby taki ktoś jak Ty mógłby mi mówić, że reprezentuje sobą pustkę, bo mnie nie znasz i nie powinieneś oceniać. Wymoderowano.

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#27) Napisano 11 sty 2016, o 15:30

Tak jak TYLER napisal nie ma sensu w cokowiek sie angazowac ;) bo zostaniesz zbesztany :D czllowiek chce dobrze a tu widac efekty ehehe :DParanormal dziecinko stul pyszczek twoim ojcem bym mogl byc :D
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#28) Napisano 11 sty 2016, o 15:35

Zamykam ten syf bo naprawdę reprezentujesz sobą dno. Jeżeli ktoś ma coś konkretnego do dodania to piszcie priv do @Kondzik,@paranormal albo mnie.
A Ty kolego otrzymujesz bana na tydzień.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron