Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]PODOBNO TRZESE SERWERAMI [t] - Betoniarka

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#16) Napisano 14 sty 2016, o 19:28

Nikt nie mówi że on jest z całą pewnością odpalony rozpiska powstała bo tego nakazuje regulamin. Ja sam nie daję głowy za niego bo jestem na tyle rozsądny że akcję ze skrzynką byłbym wstanie wytłumaczyć. Mnie ta 3 akcja i ten przeskok z nawet nie lewego ramienia na head shota zastanawia.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#17) Napisano 14 sty 2016, o 19:31

Panowie czekam od rana czy moze to główny Admin zakonczyc po co te poty i stres kazdy wie ze jestem czysty to normalne jeszcze zapewne i tak tu wroce bo to poczatek akcji mojego skilla i doswiadczenia w grze w forum jestem bot Kondzio wie ale w grze po prostu trzese serwerami to proste dla mnie .....

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#18) Napisano 14 sty 2016, o 19:38

Dobrze czekam na twoja wypowiedz bzzzyyyQQQQus :)

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#19) Napisano 14 sty 2016, o 19:52

Te same czasy co Kondziu u Beton . Nic więcej nie mam do dodania dla mnie dziwne :) Odpalony = piec.

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#20) Napisano 14 sty 2016, o 20:28

Odpalony piec hehe z jedenj strony naprawde czuje sie zaszczycony ta wypowiedzia pani Admin ale Bog mi swiatkiem jestem czysty jezu czy ktos tu jest i ma doswiadczenie aby mi to sprawdzic w 100 % bo ja od rana z wami walcze i nie ma efektu koncowego czekam na werdyk glowny

lamerekkk

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 6 paź 2015, o 12:56
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#21) Napisano 14 sty 2016, o 20:37

Hmm nie wiem jak to napisac aby cie nie urazi jezeli jest doswiadczenie sa efekty ja wiem ze jestem czysty jest demko a wczoraj wstawialem ssy polaczcie to jakos w calosc nie wiem moze jak jestescie nie pewni to dajcie ub i sledzcie mnie dalej na serwie szukajcie robcie ssy lub nagrywajcie inne dema nie wiem jak ja wam mam juz pomoc nie mam sil na to milo z waszej strony ze jestem az tak dobry bo ja to wiem ... Wiem ze gralem czysto a wy w to nie wierzycie do bardziej motywuje :)

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#22) Napisano 14 sty 2016, o 21:23

Beton chyba nigdy nie miałeś okazji ssów wrzucać,

* Nie wrzucaj plików na SpeedyShare, wrzuć na ZippyShare.com!

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#23) Napisano 14 sty 2016, o 21:38

Nie widzę żadnych przeskoków celownika. -b To tylko jedna akcja po której raczej nie można stwierdzić, że ma wh/esp. Według mnie za mało na bana. Gracz otrzymuje UB, lecz zwracam się z prośbą o przyglądnięcie mu się jak gra na jakiejś standardowej mapie.

Aha powodem bana był "aimbot", którego też nie widziałem. To według mnie były szybkie Dragshoty, a nie aim bot.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •