Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga Conor McGregor

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#31) Napisano 15 sty 2016, o 15:53

Hmm uwzięliśmy się? Nie sądzę. Ja nawet nie gram z nim, a śmiem twierdzić, że jest on gorszy od jakiegoś Nikosia czy Thora. Jeśli będą kolejne skargi z dowodami przeciwko p4p to bany będą dłuższe, aż w końcu pożegnamy się z nim na zawsze. Nie wiem czy to widzicie, ale jego ulubionym sportem jest trolling... Wystarczy otworzyć oczy i zobaczyć jego posty czy wpisy na SB. Mnie osobiście denerwują takie dzieciaki.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#32) Napisano 15 sty 2016, o 16:01

(...) To on ma sie ogarnac i przestac, a nie my mamy udawac, ze nic sie nie dzieje.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2016, o 16:44 przez ~ yay ~, for Equestria!, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: Bez takich tekstów.
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#33) Napisano 15 sty 2016, o 16:53

Skoro tam Was denerwuje jego płakanie na micro, głupie teksty- damy mu mute i po sprawie.
Po co pozbawiać kogoś gry z powodu tego, że nie pasuje Wam jego głos i głupie teksty? Dając mu mute pozbędziecie się tego. Na to co pisze na czacie nie musicie patrzeć. Amen.

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#34) Napisano 15 sty 2016, o 17:10

Ale Ty chociaz wiesz co on pisze czy tak ogolnie mowisz ?
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#35) Napisano 15 sty 2016, o 17:19

to dajcie mu jakis permanentny mute na gadanie i pisanie, bo ban nie jest tu rozwiazaniem. albo nauczcie sie ignorowac i podchodzic z dystansem
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#36) Napisano 15 sty 2016, o 17:25

Jeśli ktoś coś od siebie dodaje to proszę by robiły to zorientowane osoby bo ty Naczo chyba na FFa nie grywasz chyba że ukrywasz się teraz pod innym nickiem. Im bardziej chcecie go złapać na forum tym bardziej on dolewa oliwy do ognia. Ja na dobrą sprawę na odzywki typu "sklej jape" patrzę jak na dziecko które chce się wyróżnić nieinteligentnym tekstem. Nawet mnie to tak nie razi w oczy. Co innego jeśli miewacie przypadki obrażania z jego strony w waszym kierunku. Za niedługo dojdzie do tego, że albo on sam się ogarnie bo mu się to znudzi albo zmusi się go do tego ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#37) Napisano 15 sty 2016, o 17:58

Nie gram, ale nie zmienia to faktu że mam prawo do odezwania się. Tu jest jak moda na sukces nie musisz oglądać wszystkich odcinków a i tak wiesz co się dzieje, no właśnie nie muszę grać żeby wiedzieć ocb. Wystarczy przeczytać pare postów, parę tematów i jest się na bieżąco. Śmieszne, czyli najlepiej żeby było że jak temat dotyczy FFA to tylko FFA się odzywa a jak DD2 to tylko DD2? hhahhahah komedia jedna wielka nie przestanie mnie to bawić :) a odnośnie niego ? dać mu mute na stałe i On będzie zadowolony i wy będziecie zadowolenie :) ale to i tak nic nie wniesie do tego bo potrwa to chwile a potem FFA zacznie płakać że odpalony a dowodów znaleźć nie będą potrafili i będzie tak w kółko. Bo analizując to wszystko całe FFA jedzie na niego że cziter co chwile ssy itp to On zaczyna się bronić i obraża wszystkichi wszystko bo taka jest kolej rzeczy, bo nikt nie lubi jak się go wyzywa, i to się robi takie koło. I w sumie mute by mu się przydało ale też bym spojrzał na całe FFA. Analizując to wszystko *syf jest TYLKO na FFA(czyli jak zwykle, niezmiennie od roku) a na DD2 jakoś nie ma bo nikt na niego nie jedzie(opieram to na komenatrzu Ned) :) wlepcie mi kartke albo bana, FFA niech mnie zmiesza z błotem ale to będzie oznaka że prawda w oczy was kłuje.
*syf-cała ta afera.
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#38) Napisano 15 sty 2016, o 20:33

Użytkownik piskle napisał:
to dajcie mu jakis permanentny mute na gadanie i pisanie, bo ban nie jest tu rozwiazaniem. albo nauczcie sie ignorowac i podchodzic z dystansem

Najpierw to on musi mieć dystans do siebie żeby była jakaś atmosfera !!!!!!!!!!!

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#39) Napisano 15 sty 2016, o 20:38

Naczo, Ja Ci powiem coś od serca ewidentnie mnie wkurwiasz swoim gadaniem. Nie wiesz jak jest na FFA to nie komentuj bo gówno wiesz. Ja na samym początku jak zacząłem admiować, długo przed Tobą miałem admina na DD2, natomiast kiedy dostałem multi zacząłem grać na FFA a dd2 olałem wiesz czemu? Bo na FFA mi się spodobało. O wiele przyjemniej mi się tam grało. Nie mówię tutaj, że dd2 jest złe, bo dd2 też jest ok. Więc jak nie wiesz to nie pierdol farmazonów. Bo jak już powtórzę ja Cię widzę ciągle w tematach, które Ciebie nawet w najmniejszym stopniu nie dotyczą ale i tak się angażujesz w to. Po co? Nie wiem może niektórzy mają taki [...] charakter. A co do syfu to go szukaj gdzieś indziej a nie na FFA. Bo naprawdę jesteś zajebiście obiektywny, kiedy jak sam wspomniałeś, że tam nie grasz. Tyle moich żali cześć.
Obrazek
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#40) Napisano 15 sty 2016, o 21:00

Zamykam bo temat odbiega od wątku i znowu zaczyna się dd2 vs ffa. Jebać to nie będziemy tego oglądać. W sumie to nie wiem czemu nie zamknąłem tego po tym jak dodałem bana. co do p4p zdania nie zmienię i nie zdejmę mu tego bana. Możecie mu przekazać, że następnym razem będzie dłuższy. koniec
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •