Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

RANK

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem De_Dust2 Only.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#16) Napisano 19 sty 2016, o 15:44

Ja ze swojej strony chciałbym powiedziec ze nowy system jest motywujący do większej dyscypliny w grze. Grając niedbale i sprawdzając po każdej rundzie rank i widząc wartość na minusie działa to (przynajmniej dla mnie) mobilizująco zeby bardziej sie skupić na roli i celach w moim teamie i na tym zeby nie popełniać błędów wynikających z braku skupienia.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#17) Napisano 19 sty 2016, o 16:10

Użytkownik Kasia napisał:
Hhahahha 2:1 i staty na plus tak?
Dzisiaj gralam chyba ze 3 godziny jak weszlam na server mialam okolo 6500pkt.jak konczylam mialam 6390 pkt.wiec jakie na plus helouuuu.


I utrata 110 pkt tak Cię boli?

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#18) Napisano 19 sty 2016, o 17:40

Nie rozumiem co Wy chcecie od tego nowego rankingu :D Właśnie taki jest dobry, grałem na poprzedniej sieci na tego typu rankingu. Oczywiście były bolce co wchodziły po północy na pusty serwer plantować pakę i nabijać ranking który leciał w topce, ale gdy zaczynał taki grac z ludźmi no to ranking spadał mu jak poparcie PO rok temu.

W ogóle granie tylko dla rankingu to głupota, bo można grac dla zabicia czasu, dla pogrania ze spoko ludźmi, dla po wkurwiania ludzi, i grać ze statami 12 - 8 i być przekonanym, że się jest i tak najlepszym bo reszta to śmierdzące farty

hempgru

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 203
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 15:20
  • Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 12

(#19) Napisano 19 sty 2016, o 17:48

Gra się dla przyjemności i zabawy nie dla ranku

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#20) Napisano 19 sty 2016, o 17:51

Ja jestem za bo druga opcja jest lepsza. A ten kto będzie chciał dobić do top15 to dobije to jest gra tu z kosmosu fagi nie lecą liczą się umiejętności gracza. Jak ktoś gra jak bot to będzie botem cały czas. A wystarczy trochę skupiania rozpoznania sytuacji i można się poprawić. Generalnie mi to obojętne ale można wrócić to co było. Tyle w temacie.

Zjarany Damian

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 53
  • Dołączył: 1 maja 2015, o 10:43
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 2

(#21) Napisano 19 sty 2016, o 17:57

Jak dla mnie tylko powinna byc mniejsza wartosc pkt dodawana za kille i mniejsza odejmowana za deady no bo zabije Cie jakis bot ktory kampi perfidnie i dostanie za Ciebie 20 pkt to jest moim zdaniem bez sensu , a Ty go zabijesz i dostajesz 3 pkt , mozesz nawet na runde zabijac 4 , a i tak zabije Cie ktos i dostanie za Ciebie nie wiadomo ile .
Łuhuu, co to za klub, co to za miejsce, ja dobrze nie pamiętam to tak się przedstawia
Łuhuu, wiem tylko jedno, nic nie działa jak czerwona sukienka to tak się przedstawia

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#22) Napisano 19 sty 2016, o 18:16

Niech zostanie tak jak jest. I przestańcie już płakać, o wiele lepiej się gra. Grosz do grosza a będzie kokosza.

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#23) Napisano 19 sty 2016, o 19:05

No ludzie bez przesady. chcecie zmieniać ranking, bo wolniej puunkty nabija? Haha, albo, że niby na minusie jesteście? ten ranking jest właśnie taki jaki powinien być, a w poprzednim roku, kto grał dużo to miał pewne miejsce w pierwszej no top30.... więc, na chu.j ten płacz.

Ps. grajcie zespołowo i nie zmieniajcie durnie teamów zabijając się samemu, i tu również uwaga dla admina pewnego.
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#24) Napisano 19 sty 2016, o 19:15

niech juz w tym roku zostanie ten rank bo nie jest ważne ktorym sie jest tylko chodzi o przyjemnośc ktos moze byc w top15 i nie umie grac a ma przegrane nom ****** to po co zmieniac dla takiej osoby ranking zobaczymy jak sie bedzie gralo w tym rankingu a nie po 19 dniach już placz bo ku**** mi sie rank nie podoba.
ps.sry za ortografie ale na tel pisałem wiec nie chce mi sie przegladać gdzie sa błedy

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#25) Napisano 19 sty 2016, o 19:27

Zostawcie tak jak jest ustawione, jest OK! A tak w ogóle to tylko gra i nie ma co płakać bo nie gramy o "złote kalesony" !!
Obrazek

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#26) Napisano 19 sty 2016, o 20:05

ja bym był za tym starym z ubiegłego roku nadliczaniem punktow
Obrazek

Obrazek

Yayabuzza

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1061
  • Dołączył: 23 cze 2011, o 09:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 203
  • Otrzymane piwa: 156

(#27) Napisano 19 sty 2016, o 20:12

Z tego co zauwazylem niektórzy graja tylko i wyłącznie dla punktów zamiast wykonywa cele i grac drużynowo, wola kampic i zachować bron niz isc na 2-3 przeciwników i broić pakę bądź odwrotnie ja podłożyć. Dla mnie ten sposób naliczania pkt jest w porządku a komu nie pasuje jego problem - to nie koniec świata ze straci się punkty. A jeśli dla kogoś to koniec świata to czas otrzeć łzy, wytrzeć gil z pod nosa i dorosnąć ;)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#28) Napisano 19 sty 2016, o 21:00

Przestańcie traktować tę grę, ten ranking jako kwestię życia lub śmierci.
Obecny ranking zostaje. Został on zmieniony na Waszą prośbę (nie chce mi się szukać tematu) więc bądźcie konsekwentni w waszych decyzjach.
Jeżeli macie zostawić serwer przez ranking to proszę bardzo. Nadal zostaną Ci co graja dla zabawy, dla atmosfery, dla ludzi.
Nabierzcie do tego dystansu bo gra to nie rzeczywistość. Zacznijcie przywiązywać wagę do naprawdę ważnych rzeczy, a nie rankingu w grze i utraty xxx punktów.
Jeżeli jakiś modek lub czerwony będzie chciał coś dopisać to niech dopisze.
Ewentualnie jak ktoś nie zdążył czegoś dopisać (czegoś ważnego) to proszę pisać PW lub złapać mnie na steam to otworzę.
Zamykam temat.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron