Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

FFA upada

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#1) Napisano 15 lut 2016, o 00:00

Witam,
Po raz kolejny poruszę temat tego, iż serwer FFA podupada, gra na nim coraz mniej ludzi a mamy weekend, ferie więc powinien być full wypełniony. Wieczorami w tygodniu to samo, kilka osób na serwie i to stali bywalcy większość admini FFA:) może jest to spowodowane tym, że reklama się skończyła?

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 15 lut 2016, o 01:04

Tak reklama, bo wiecznie ja sam tez jej nie będę sponsorował.
Kilka osób wyłożyło większe kwoty które utrzymały serwer z zadowalającą frekwencą za co im bardzo dziękujemy.
Wiele skarg było i jest, sporo z nich to anonimy odnośnie kultury na FFA oraz zachowania adminów którzy czują sie bogami.
Jeżeli chcecie ratować FFA to zapraszam do zrzutki ok 10zł i przemyślenia swojego zachowania jaki reprezentujecie na serwerze...
Natomiast każdy kto gra na FFA i chce regularnie pomagac oraz posiada konto bankowe może zlecić comiesięczny przelew w wysokości 1-2zł.
Jeśli znajdzie się takich osób 30-50 byłoby to praktyczne dla nich nie odczuwalne a duże odciążenie mnie i kilku osób które sie dokładają by serwer żył, bo widać co sie dzieje jak takich osób zabraknie.
Z VIP-ów za ostatni miesiąc uzbierało się 65zł = reklama z efektem na 8dni w cssetti.pl ( gdy uzbiera sie min 150zł wtedy jest sens jej kupienia)
Z własnej kieszeni kupiłem 3mc reklamę per serwer na plsetti.pl na kwotę ponad 200zł, jednak to już ostatnia moja wplata tego typu.
Jeśli lubicie grać na FFA oraz jesteście w stanie podnieść poziom swojej kultury by gra była przyjemniejsza i dzieki temu zatrzymać na nim graczy, to zapraszam do własnego wkładu.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#3) Napisano 15 lut 2016, o 01:43

Ja moge pomoc i porozmawiam z fioletowymi o tym. Ale anonimowe donosy to najlepszy sposób na obsmarowanie kogoś i nie ponoszenie za to konsekwencji. Bez dowodów świadków screenow nagrań nic. Myśle ze fioletowi zostało fioletowymi dlatego ze zostali obdarzeni kredytem zaufania i jesli ktoś to zaufanie nadwyrężył z powodów wspominanych w tych anonimowych donosach to procedura odebrania uprawnień chyba nie jest trudna pod warunkiem ze dowody sie znajda bo o ile nie lubię trolli to szanuje niektórych użytkowników forum za to ze potrafią przynajmniej otwarcie powiedziec co im na wątrobie leży zamiast pisać donosy. Admini sa przede wszystkim po to zeby pomagać i jesli ktokolwiek kto pisał jakikolwiek anonimowy donos teraz to czyta to niech zastanowi sie następnym razem nad zachowaniem sie choć na tyle odważnie zeby pod nickiem na forum a nie w PW do Axla napisać wraz z załączonymi dowodami co mu przeszkadza.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#4) Napisano 15 lut 2016, o 01:54

Są osoby które w temacie nie napisza bo zostana na seriw potem przesladowane :) Zresztą Wy sami widzicie an seriw jak drugi admin sie zachowuje i byłbym wdzięczny za poufne PW w tej sprawie. Teraz jest ważniejsza sprawa finansowa i na tym sie trzeba skupić, a tematu zachowania nie wałkować w tym wątku.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#5) Napisano 15 lut 2016, o 02:44

Prosta sprawa narzucić 10 zł za admina i masz tyle siana że na tym zarobisz :) Co to jest 10 zł ? Pół ramy fajek a to chyba nie jest wiele :D Dzięki składce 24/7 reklama byłaby a jak reklama to wiadomo że i gracze :) Przeprowadzić selekcje negatywną w administracji a i mapy dać tylko standardowe a nie jakieś wynalazki .... Komu się chce grać na "ratsach" itp itd.....

Pozdrawiam wszystkie moje fanki :*

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#6) Napisano 15 lut 2016, o 03:07

Użytkownik Grand napisał:
Prosta sprawa narzucić 10 zł za admina i masz tyle siana że na tym zarobisz :)

Gdy idziesz do pracy to płacisz pracodawcy ? Pełnić funkcję admina można porównać do wolontariatu. Płacić za to, że się nie gra tylko obserwuje inne osoby, rozstrzyga spory i słucha lamentu na u@ albo steam to byłaby kpina.
Pozdrawiam nOthinG :*

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#7) Napisano 15 lut 2016, o 03:31

Jestem bezrobotnym, ale 10 zł to śmieszne pieniądze :) Taka składka powinna być, w wielu miejscach masz składki członkowskie straże pożarne itp itd :) Chcesz admina to płacisz proste i logiczne :) Praca admina to zaszczyt i władza ( wyższość nad innymi). A za dobrodziejstwa trzeba płacić ( macie też za to vipy które kosztują połowę jak nie więcej tej waszej niedoszłej składki). Idąc do pracy w pewnym sensie płacę pracodawcy chcąc pracować i zarabiać dla niego kasę bo to on najwięcej na tym zarabia a nie robole co robią na niego. Ja jakoś nie miałem nigdy lamentu na steam ani też na u@ nic się nie działo więc nie wiem o czym Ty mówisz ale okej :) To wychodzi na to jakby admin to była jakaś kara za grzechy czy co? Powiedz że to wam powinni płacić za chęć pełnienia tej funkcji ?;D Z takim podejściem nie dziwię się już tym co nie chcą zejść na spec żeby pooglądać sobie kogoś z 10 min :) Lepiej od razu mu wlepić bana i spokój, zgrozo .....

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#8) Napisano 15 lut 2016, o 04:00

Zupełnie mnie nie zrozumiałeś, praca admina to zaszczyt i władza ? Zaszczytem nie nazwałbym czegoś, co każdy może mieć, przy małym wysiłku. Jaka władza ? Jedynie mogę dać kicka/bana/slay'a, admin=gracz (zero wyższości). Nic nie wiem o tym, żeby admin miał free vipa. Pracodawca zarabia na tym, że pracujemy ale w tym przypadku działa to na zasadzie reklamy. Dobra administracja = dobra atmosfera. Co za tym idzie ? Więcej graczy, więcej osób chętnych na kupno vipa. Nie mówię, że pełnienie funkcji to kara za grzechy, robię to ponieważ chcę jakoś wspomóc sieć, z którą się związałem (miłość jest pełna wyrzeczeń :D )
Nie piszę, tego ponieważ żal mi tej "połowy paczki fajek" tylko po to żeby uświadomić niektórym, że adminowanie to nie zawsze komfort.
Pozdrawiam nOthinG :*

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#9) Napisano 15 lut 2016, o 09:18

Axl podasz numer konta?
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#10) Napisano 15 lut 2016, o 11:19

W przeciwieństwie do większości piszących w tym temacie przetrwałem na tym forum już prawie 5 lat, widziałem wiele wzlotów i upadków serwerów i powiem tylko tyle, są okresy w roku, kiedy ludzie masowo zajmują się czymś innym aniżeli grą. To, że są ferie, nie oznacza, że każdy będzie siedział w domu 24h i jedynym celem będzie gra w cs'a.

Z ręką na sercu przyznam również, że ostatnio zaniedbałem składki i liczyłem na łut szczęścia - opłaty VIP itp. Niestety szczęście się skończyło dlatego należy ponownie wrócić do dobrowolnych zrzutek. Dlatego zachęcam tych, dla których serwer FFA coś znaczy aby pomyśleli nad "zleceniem stałym" w wysokości symbolicznej złotówki miesięcznej (odpuścicie sobie 3/4 bułki słodkiej) w miesiącu a być może pomożecie w odbudowie popularności serwera. ;)
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#11) Napisano 15 lut 2016, o 11:50

A ja proponuję zrobić kolejną lamersową zbiórkę. Dwie już były - jeżeli ktoś nie będzie mógł poświęcić przynajmniej 5 zł na dalszy rozwój serwera i sieci, to ja nie wiem dlaczego ma jeszcze uprawnienia na serwerze.
Przypomnę, że te lamersowe zbiórki przynosiły skutek właśnie wtedy, jak groziło się odebraniem flag na serwerze. Większość adminów wpłaciła wtedy pieniądze, oczywiście znaleźli się i tacy którzy byli ura bura i wyjeżdżali z tekstem "Ja pilnuję i ja mam płacić?! WTF?" .

Użytkownik Hedonista napisał:
Ja moge pomoc i porozmawiam z fioletowymi o tym. Ale anonimowe donosy to najlepszy sposób na obsmarowanie kogoś i nie ponoszenie za to konsekwencji. Bez dowodów świadków screenow nagrań nic. Myśle ze fioletowi zostało fioletowymi dlatego ze zostali obdarzeni kredytem zaufania i jesli ktoś to zaufanie nadwyrężył z powodów wspominanych w tych anonimowych donosach to procedura odebrania uprawnień chyba nie jest trudna pod warunkiem ze dowody sie znajda bo o ile nie lubię trolli to szanuje niektórych użytkowników forum za to ze potrafią przynajmniej otwarcie powiedziec co im na wątrobie leży zamiast pisać donosy.


Wystarczy spojrzeć w AmxBans by zobaczyć te dowody, o których mówisz lub obejrzeć kilka demek bądź przeczytać w Hlstats czat użytkownika albo logi (też ciekawa lektura). Z FFA robi się chlew przez samo zachowanie adminów i nie trzeba tam grać żeby to zauważyć.

Proponuję przenieść temat do Administracji

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#12) Napisano 15 lut 2016, o 13:52

Pomysł dobry ze zrobieniem stałego zlecenia po 2 zł miesięcznie na cel utrzymania tego serwera bo moim zdaniem jest jednym z lepszych serwerów FFA, tak samo jeśli chodzi o atmosferę.
Zmuszenie adminów do płacenia składek moim zdaniem odwróci się przeciw. Bo jak się znajdzie z 10 którzy nie zapłacą a Wy ich wylejecie to nic nie da reklama skoro na serwie nie będzie miał kto porządku pilnować a graczy to odstraszy i nie będzie miał kto grać.

Jeśli chodzi o kulturę to nie mówcie, że aż tak źle jest z kulturą na FFA. Dużo się poprawiło w zachowaniu każdego admina, Jonderek który był tak wybuchowy teraz się zachowuje normalnie, a to że ktoś przeklnie sobie pod nosem, bo go ktoś zabił nie jest niczym złym. Nikt z nas na FFA nie nadużywa swojej władzy. Robimy to co do nas należy. A jeśli ktoś nadużywa naszej dobroci to dostaje odpowiednią karę za to. My też mamy jakieś odczucia i jeśli ktoś obraża i trafia to w sedno to nie będziemy przymykać oczu, że nic się nie dzieje. Jeśli macie dowody na to, że aż tak źle jest na FFA proszę to wstawić i wyciągać konsekwencję.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#13) Napisano 15 lut 2016, o 14:09

Co do mnie wykupuje vipa praktycznie od kiedy zacząłem tu grać. Więc jakaś kasa zawsze wpływa nie jest to bagatelna suma ale jest. Jestem bezrobotny ale 10zl to nie jest wielka kaska więc postaram sie wysłać przez eska. Co do kultury ja sobie nie mam nic do zarzucenia skończyłem z obelgami na graczy itp. Co do reszty ja się nie wypowiadam bo ja nie z tych a po drugie to nie jest moja broszka bym to sprawdzał i komuś pisał PW. Bo od tego jest wyższa instancja. Także jak administracja dostaje anonimy to niech wejdz pod przykrywką i sprawdzi jak to się ma bo anonimy to różnie może być za byle co polecą i strzelą z dupy. Ruda i nie wyjeżdżaj z tym że FFA jest tak słabo z zadminami i kultura adm bo jakoś grałem i nie słyszałem żeby jakieś wyzwiska leciał ze strony adm do graczy. Najczęściej to gracze mają jakąś aluzję i potem się zaczyna. Wchodzicie na FFA jakby to nie wiem co było. A dd2 to co święte kur jest też tam bywam pod innym nickiem i słyszę tą kapitalną wyjątkową kulturę.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#14) Napisano 15 lut 2016, o 14:13

Nie zmieniac tematu...
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#15) Napisano 15 lut 2016, o 14:15

Użytkownik Axl napisał:
Nie zmieniac tematu...



Napisałem co miałem dopowiedzenia i tyle. :)

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron