Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

FFA upada

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#16) Napisano 15 lut 2016, o 14:38

Dlaczego w każdej dyskusji o FFA i o kulturze adminów wtrącacie się z tematem serwera DD2?
Nikt z serwera DD2 nie pisał powodów banów typu "rucham Ci matke" "wypierdalaj" "wylacz wh kurwo" itd., itd., mogę podać takich dużo z bansa.
Jondro Ty każdy temat sprowadzasz do swojej osoby - "Ja kupuje vipa, ja nie obrażam .." - zobacz, że ja pisałam o ogólnie adminach FFA, a nie wymieniałam palcami. Jakbym miała cos do Ciebie to bym napisała, że to i to mi nie pasuje w Twojej pracy jako admina. Skoro nie napisałam to nie widzę nic złego.
Zauważcie tylko, że my też siedzimy pod innymi nickami, albo na innych steamach albo nsach i widzimy się jak się zachowujecie. Axl pisał, że FFA głównie upada przez kulturę. Ile było ostatnio skarg z FFA? Jak kicka któryś daje bez potrzeby, to drugi robi reconnecty mimo, że nie powinien. Jak gracze mają się stosować do regulaminu skoro sami admini się do niego nie stosują? Przez to, że są zasady ale nie są przestrzegane nawet przez adminów serwer traci graczy.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#17) Napisano 15 lut 2016, o 14:48

Użytkownik Rudziutka napisał:
Dlaczego w każdej dyskusji o FFA i o kulturze adminów wtrącacie się z tematem serwera DD2?
Nikt z serwera DD2 nie pisał powodów banów typu "rucham Ci matke" "wypierdalaj" "wylacz wh kurwo" itd., itd., mogę podać takich dużo z bansa.
Jondro Ty każdy temat sprowadzasz do swojej osoby - "Ja kupuje vipa, ja nie obrażam .." - zobacz, że ja pisałam o ogólnie adminach FFA, a nie wymieniałam palcami. Jakbym miała cos do Ciebie to bym napisała, że to i to mi nie pasuje w Twojej pracy jako admina. Skoro nie napisałam to nie widzę nic złego.
Zauważcie tylko, że my też siedzimy pod innymi nickami, albo na innych steamach albo nsach i widzimy się jak się zachowujecie. Axl pisał, że FFA głównie upada przez kulturę. Ile było ostatnio skarg z FFA? Jak kicka któryś daje bez potrzeby, to drugi robi reconnecty mimo, że nie powinien. Jak gracze mają się stosować do regulaminu skoro sami admini się do niego nie stosują? Przez to, że są zasady ale nie są przestrzegane nawet przez adminów serwer traci graczy.





A ja wypowiedziałem się co do mojej osoby bo wiem co robię i mówię jak jest. Temat banów się dawno skończył na FFA a wy go wleczecie jakby to nie wiem co było a po 2 na dd2 było to samo więc nie wyjeżdżaj z czymś co jest przedawnione. A jeśli macie taki z tym problem i adm nie mogą się dostosować do tego do zawieszać adm albo zabierać bo albo jesteśmy poważni i odpowiedzialni albo jesteśmy dzieciakami i idziemy na plac zabaw.

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#18) Napisano 15 lut 2016, o 15:11

Ja wam powiem tyle, że nie kumam tych wywodów. Robię wpłatę zresztą jak co jakiś czas i nie myślę się z nikim tutaj targować.
Dobra rada zróbcie podobnie nawet głupie 10 zł i nie ciągnijcie tego tematu dalej.
Pozdro ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#19) Napisano 15 lut 2016, o 15:14

Polecam lekturę Rudziutka powodów banow na FFA od poczatku roku 2016 i możesz potem zachować sie uczciwie i przyznać ze NIE MA NAWET JEDNEGO wulgaryzmu ze strony fioletowych na FFA. Ale łatwiej jest pomawiać. Wiec wyciąganie brudów z dalekiej przeszłości odbieram jako wywoływanie gównoburzy a nie merytorycznej rozmowy.


Proszę o nie schodzenie z tematu jakim były wpłaty na serwer. Nie dajcie się też innym sprowokować wywodami. Piszcie na temat a już najlepiej wpłacajcie kaskę i nie zwracajcie uwagi na pstryczki w waszą stronę. To nie temat do dyskusji o kulturze itp. Edit Kondzik
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#20) Napisano 15 lut 2016, o 16:58

Ja prosilem wyraznie by tematu zachowania nie walkowac w tym watku. Post nr 2 byl skierowany rowniez do graczy, jednak widze kolejne przepychanki administracyjne bo ktos na szybko przeczytal posta i tak samo na szybko napisal to co bylo walkowane juz w administracji.
Uwazam ze to nie ma sensu.
Temat zamykam bo on mial byc calkiem o czym innym i moze w tej chwili sie obudzicie.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#21) Napisano 15 lut 2016, o 20:54

Mimo wszystko dziękuję za większe wpłaty od 3 osób, jednak to za mało by wykupić porządną reklamę.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron