Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Do administratorów :).

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

ewciaaa.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 7
  • Dołączył: 27 lut 2016, o 20:38
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 10 kwie 2016, o 18:46

Witam :). Chciałam serdecznie pozdrowić Adminów z serwerowni CS-LAMERS :) za ich "spostrzegawczość", nie wyrozumiałość i dawanie banów graczom za nic :d, podziwiam osoby które nie pozwalają innym wyrażać swojego zdania. Nikt nie ma prawa się odezwać, nic powiedzieć bo jak komuś z naszych "wspaniałych" Administratorów się coś nie spodoba to od razu dają bany bez jakichkolwiek wyjaśnień. Maluczka i CZK to głównie kierowane jest do was, zajmijcie się czymś innym jak nie potraficie kierować serwerem bo wydaję mi się że kompletnie się do tego nie nadajecie , prócz rządzenia i władzy nie macie nic do powiedzenie w tym temacie :okok: czekam na bana i wasze głupkowate tłumaczenia :D które generalnie mam w dupie więc się nie wysilajcie! Pozdrowienia z wakacji od FALLEN, GIERESA, KiedyśByłemDobry itp :) całuski .!
:kucyk:

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#2) Napisano 10 kwie 2016, o 18:49

płacz on

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#3) Napisano 10 kwie 2016, o 18:55

Dobra, wina jest po obu stronach, choć nie po równo.. Nie można sobie tego na PW wyjaśnić i jakoś do konsensusu dojść?
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#4) Napisano 10 kwie 2016, o 18:57

Trollom mówimy Do widzenia :) :papa1:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

ewciaaa.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 7
  • Dołączył: 27 lut 2016, o 20:38
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 10 kwie 2016, o 19:00

nie, jakby się dało to w porzadku :) ale ciężko jest z kimś dojść do porozumienia kto nie ma mózgu :) odliczam kiedy mój post zostanie usunięty :) i nie pisz że wina jest po obu stronach bo też bana dostaniesz :) nie gadaj o trollowoaniu bo wyrażam swoje zdanie ;) ahh no tak zapomniałam że tu nie można, WYBACZ !
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2016, o 19:05 przez ewciaaa., łącznie zmieniany 1 raz
:kucyk:

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#6) Napisano 10 kwie 2016, o 19:05

Staaram się być obiektywny, więcej na PW.
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

ewciaaa.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 7
  • Dołączył: 27 lut 2016, o 20:38
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 10 kwie 2016, o 19:08

Podziwiam za odwagę :) już niebawem pewnie też dostaniesz bana za słowo które nie jest podporządkowane Administratorom. !
:kucyk:

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#8) Napisano 10 kwie 2016, o 19:20

Użytkownik ewciaaa. napisał:
nie, jakby się dało to w porzadku :) ale ciężko jest z kimś dojść do porozumienia kto nie ma mózgu :) odliczam kiedy mój post zostanie usunięty :) i nie pisz że wina jest po obu stronach bo też bana dostaniesz :) nie gadaj o trollowoaniu bo wyrażam swoje zdanie ;) ahh no tak zapomniałam że tu nie można, WYBACZ !



Nie mówię tutaj o Tobie :) Tylko o twoich kolegach/koleżankach . Byli ostrzeganie nie raz , lekceważą więc ponoszą tego konsekwencje . Proste jak 1+1 . pleasantry
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

ewciaaa.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 7
  • Dołączył: 27 lut 2016, o 20:38
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#9) Napisano 10 kwie 2016, o 19:23

właśnie nie byli w tym problem :) nie zupełnie chyba wiesz o co chodzi bo Gieres Fallen i leon nie byli ani razu ostrzegani. właśnie o tym mówię że cięzko jest z takimi ludźmi dojść do porozumienia :) ludzie to jest tylko gra ;d bawi mnie to strasznie :)
:kucyk:

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#10) Napisano 10 kwie 2016, o 19:43

Zastanawiam po co to agresywne nastawienie? Przyszłaś tu szerzyć dalsze idee Twoich znajomych?
Cytat:
czekam na bana i wasze głupkowate tłumaczenia :D które generalnie mam w dupie więc się nie wysilajcie!

Przeczytaj to jeszcze raz i pomyśl komu by się chciało tłumaczyć cokolwiek Tobie/Wam jeśli masz takie podejście..
Genaralnie co do tej sytuacji, to byli tu nie jedni którzy szkodzili, szydzili i spotkało ich to na co zasłużyli, zastanawiam się po co by oni mieli być odbanowani, po to by wrócić i dalej pokazywać swoje negatywne nastawienie do Administracji? Niektórzy zachowują jak dzieci które nie wyniosły dobrych manier z domu, swoim zachowaniem pokazują jakże są mądrzy i oczywiście pewnie twierdzą że są nieomylni... Wymagają od kogoś wyjaśnień ale gdyby mieli mózg żadnych wyjaśnień by nie potrzebowali.
Więc zastanów się czy Ty chcesz wyjaśnień bo z tego co widzę przyszłaś reprezentować grupkę osób i jesteś ich adwokatem z wyboru.

ewciaaa.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 7
  • Dołączył: 27 lut 2016, o 20:38
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#11) Napisano 10 kwie 2016, o 19:45

ja wcale nie jestem agresywnie nastawiona :) próbowałam zrozumieć to zachowanie :) ale ciężko ktoś zapytał dlaczego a Ci od razu bana dają .. przecież ja tu nikogo nie wyzywam to nie jest raczej mój poziom żeby rzucać kurwami itp :) chciałam tylko wypowiedzieć się w tym temacie takie mam prawa i wolno mi :)
:kucyk:

ewciaaa.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 7
  • Dołączył: 27 lut 2016, o 20:38
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#12) Napisano 10 kwie 2016, o 19:46

dobra ja pisząc moje myśli nie kierowałam tego do CIebie :) tylko do konretnych osób :) które odkąd pamiętam nie zachowywali się w porzadku :) i nie są idealni czasami wypadałoby się przyznać do swoich błędów ale mają chyba za wysokie mniemanie o sobie.
:kucyk:

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#13) Napisano 10 kwie 2016, o 19:48

Myślę że ukarane osoby rozumieją dlaczego zostały ukarane a jak ktoś z nich nie rozumie to znaczy że powinien przejść poważne badania i diagnostyke w kierunku choroby psychicznej. DO ZAMKNIĘCIA bo to jest strata czasu.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

ewciaaa.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 7
  • Dołączył: 27 lut 2016, o 20:38
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#14) Napisano 10 kwie 2016, o 19:51

HAHAHA właśnie strata czasu :) następny oj Hedonista osoby które nie potrafią rozwiązywać problemów i nie rozumieją pewnych rzeczy albo nie chce im się rozumieć nie powinny się wypowiadać w tym temacie :) ,
:kucyk:

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#15) Napisano 10 kwie 2016, o 20:05

Ps. Pozwólcie, że się wtrącę. Największym błędem będzie zamknięcie tego tematu.

PS.2 patrz PW ewciiaa
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •