Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Do administratorów :).

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

hempgru

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 203
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 15:20
  • Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 12

(#16) Napisano 10 kwie 2016, o 20:07

Administarcja jest nastawiona na współpracę z graczami , lecz niektórzy mają takie a nie inne podejście i nie da się z nimi normalnie pewnych spraw wytłumaczyć.Niektórzy mają to do siebię, że na siłę prubują znależć w kimś winę nie patrzać się na własne winy, przewinienia. Jeżeli gracz jest wulgarny, obraża administrację to dostaje najpierw odtrzeżenie a następnie bana nigdy inaczej nie było więc jeżeli ktoś myśli, że administracja rozdaje bany na lewo i prawo to jest w błedzie. TYLE ODEMNIE

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#17) Napisano 10 kwie 2016, o 20:15

Nawet szkoda to komentować, znowu wszyscy dostają bany za nic lub za "wyrażanie swoje zdanie"... oprócz wyrażania swojego zdania ważny jest też sposób w jaki to robisz.
Koniec, idź sobie gdzieś indziej jak tutaj się Tobie nie podoba.


Nawet nie zapytam co mają wspólnego bany na forum za "wyrażenie swoje zdania" z działem w jakim post założyłaś... Strona główna → Serwery → Only DD2 #1 [STEAM/NS] → Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#18) Napisano 10 kwie 2016, o 23:50

Użytkownik ewciaaa. napisał:
Witam :). Chciałam serdecznie pozdrowić Adminów z serwerowni CS-LAMERS :) za ich "spostrzegawczość", nie wyrozumiałość i dawanie banów graczom za nic :d, podziwiam osoby które nie pozwalają innym wyrażać swojego zdania. Nikt nie ma prawa się odezwać, nic powiedzieć bo jak komuś z naszych "wspaniałych" Administratorów się coś nie spodoba to od razu dają bany bez jakichkolwiek wyjaśnień. Maluczka i CZK to głównie kierowane jest do was, zajmijcie się czymś innym jak nie potraficie kierować serwerem bo wydaję mi się że kompletnie się do tego nie nadajecie , prócz rządzenia i władzy nie macie nic do powiedzenie w tym temacie :okok: czekam na bana i wasze głupkowate tłumaczenia :D które generalnie mam w dupie więc się nie wysilajcie! Pozdrowienia z wakacji od FALLEN, GIERESA, KiedyśByłemDobry itp :) całuski .!


Wszystkie bany dawałem Ja, więc Maluczka nie ma z tym nic wspólnego. Bana nie mam za co dać, a to, że robisz z siebie idiotkę jest wystarczającą karą. Administrator jest od RZĄDZENIA a jako jeden z założycieli tego forum (~AXL, mam nadzieję, że mogę tak napisać~) mam wszelkie prawo do wprowadzania własnego porządku, zawsze tak było i dopóki AXL chce kontynuować ze mną współpracę, tak pozostanie.
Piszesz bardzo nieskładnie, bo nie przypominam sobie, abym jakiemukolwiek graczowi dał bana na forum. hmm

Użytkownik ewciaaa. napisał:
nie, jakby się dało to w porzadku :) ale ciężko jest z kimś dojść do porozumienia kto nie ma mózgu :) odliczam kiedy mój post zostanie usunięty :) i nie pisz że wina jest po obu stronach bo też bana dostaniesz :) nie gadaj o trollowoaniu bo wyrażam swoje zdanie ;) ahh no tak zapomniałam że tu nie można, WYBACZ !


Wyrażasz swoje zdanie będąc głosem Fallen, Gieresa i KiedyśBylemDobry, spoko, rozumiem że nie wytrzymają 7 dni aby samym zwrócić się z prośbą o wyjaśnienia, dlatego jak to powiadają "gdzie diabeł nie może tam babę pośle". Wina jest po stronie regulaminu, no cóż, znieśmy prawo niech panuje wolna amerykanka . . .
Ps. Ktoś kto nie ma mózgu powiadasz? Dorośnij dziewczynko i wróć jak nie będzie sieczki we łbie.

Użytkownik ewciaaa. napisał:
Podziwiam za odwagę :) już niebawem pewnie też dostaniesz bana za słowo które nie jest podporządkowane Administratorom. !


Lubicie insynuować, że każdy dostanie bana jak się sprzeciwi, a ja tak zachęcam do dyskusji przy każdej możliwej okazji . . .

Użytkownik ewciaaa. napisał:
właśnie nie byli w tym problem :) nie zupełnie chyba wiesz o co chodzi bo Gieres Fallen i leon nie byli ani razu ostrzegani. właśnie o tym mówię że cięzko jest z takimi ludźmi dojść do porozumienia :) ludzie to jest tylko gra ;d bawi mnie to strasznie :)


Gra jest na serwerze, na forum jest zupełnie inna polityka a jeżeli nie wiesz co to prewencja, to radzę odpuścić sobie zbędne komentarze, bo przecież Ty nie byłaś przy sytuacji a jedynie znasz opinie strony "pokrzywdzonej".

Użytkownik ewciaaa. napisał:
ja wcale nie jestem agresywnie nastawiona :) próbowałam zrozumieć to zachowanie :) ale ciężko ktoś zapytał dlaczego a Ci od razu bana dają .. przecież ja tu nikogo nie wyzywam to nie jest raczej mój poziom żeby rzucać kurwami itp :) chciałam tylko wypowiedzieć się w tym temacie takie mam prawa i wolno mi :)


Nie próbujesz niczego zrozumieć, próbujesz zasiać więcej fermentu z polecenia zbanowanej trójcy, bo Oni nie mogą . . .

Użytkownik ewciaaa. napisał:
dobra ja pisząc moje myśli nie kierowałam tego do CIebie :) tylko do konretnych osób :) które odkąd pamiętam nie zachowywali się w porzadku :) i nie są idealni czasami wypadałoby się przyznać do swoich błędów ale mają chyba za wysokie mniemanie o sobie.


Odkąd pamiętasz, w sensie od lutego 2016. Ja tu jestem od kwietnia 2011 i takich jak Ty, Fallen, Gieres przewinęło się tutaj setki, niektórych wyedukowaliśmy, niektórzy byli niereformowalni, więc się pożegnali, taka jest kolej rzeczy. Jeżeli jednak nie potraficie się pogodzić, że to forum nie działa na Waszych ale na naszych zasadach, to proszę o znalezienie sobie innej sieci, gdzie administracja pozwoli sobie wejść na głowę.


Miły hejt na dobranoc, a sądziłem, że w tym tygodniu będę miał spokój.

Z poważaniem,
nieADMINISTRATOR.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron