Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]o ziemniaki ?! - Nowy:)

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

czyzol12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 3 wrz 2015, o 19:11
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 11 maja 2016, o 20:37

Opis sytuacji:
Facet stwierdził, że:
"pierdolą go cele mapy i będzie stać na respie tt ile wlezie", powiedziałem mu wprost, że to lekko ujowa sprawa. Wywiązała sie krótka rozmowa, w której powiedziałem, ze "grasz jak pizda i kampisz na respie, zamiast wykonywać cele mapy" za co dostałem bana. W dupie generalnie mam fakt samego bana, bo to jest obraza, ale chodzi o zasady...

... bo jak wszyscy dobrze wiemy obowiązuje zasada resp tt do 1:30 (admini przestrzegają, ale chyba samych adminów nie za bardzo to obowiązuje). Tak wydaje mi się, że generalnie jeśli są jakieś zasady, to obowiązują wszystkich i nie mówię tu o sytuacji, w której ktoś idzie do paki przez pół mapy i nie zdąrza - zdarza się. Ale jeśli facet sobie biega po respie (nie cofa się na długą/galę) i ma w dupie cele mapy, to chyba równie dobrze powinno to zostać zaakcentowane jak stwierdzenie, że gra jak pizda.
No ale, jeśli adminowi zwróci się uwagę, a on Ci odpowiada że go to pierdoli, to sorry. Każdy ma gorszy dzień, ale chyba jako ludzie, którzy "reprezentują" (cudzysłowie z ukłonem w Twoją stronę) ten serwer powinni w takiej sytuacji chyba zwyczajnie nie trafić w przycisk od mikrofonu...

Pozdrawiam

PS
Bardzo podoba mi sie zaakcentowanie "obraza admina" - taki smaczek, bo przecież graczem nie jest i jak to brzmi <3

PS'
Było dać bana na tydzień, bo 1 dzień to chyba za mało.
Nick podczas gry: o ziemniaki ?!
SteamID/IP: NeoBans / 78.8.96.125
Data: 11/05/2016 - 20:25:13 (1 minuta temu)
Powód bana: OBRAZA ADMINA
Admin banujący: @Nowy
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=110809
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#2) Napisano 11 maja 2016, o 22:45

Czy druga strona ma coś do powiedzenia lub ktoś kto był przy tej sytuacji?
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#3) Napisano 12 maja 2016, o 07:30

Rozumiem,że rozmowa prowadzona była przez mikrofon tak? Kto był na serwerze kto może potwierdzić tę rozmowę? Jeżeli nie chcesz napisać tutaj kto, to mozesz napisać na pw.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#4) Napisano 12 maja 2016, o 07:47

Co do celów mapy zgadzam się z kartoflami,że Nowy ich nie wykonuję.I to nie od dziś.Mnie też to osobiście drażni,bo przecież admin powinien dawać przykład ?
Tak samo jak niby admini pilnują żeby gracze nie stali na respie ponad 30 sek?No raczej nie koniecznie,nie wszyscy,a dokładniej to nie pilnują wszystkich graczy.
Ewidentnie widać,że są ci którzy mają lepsze kontakty z adminami i na odwrót.Logicznie myśląc.Jak admin może dać dla gracza kicka czy tam bana za nie wykonywanie celów mapy skoro sam ich nie ....no :D

Powiem tak.Ja tu osobiście do nikogo nie uderzam.Tylko takie zachowanie adminów psuje obraz gry.No sory odechciewa się grać jeśli ct z nudów postanawia wbijać na resp tt 30 sek przed końcem rundy,bo oni nie zdążyli wyjść .A jakby admin dał kicka jednemu,drugiemu za cele lub jakieś upomnienie to może ten gracz by się nauczył i następnym razem postarał.To normalne jeśli nie ma kary to będzie dalej tak grał.Bo po co to zmieniać?Admin się nie czepia,fragi z respa lecą,olać cele,gram tak dalej....czyż nie ?
Nie wiem jak wy uważacie,ale moim zdaniem jeśli nie są wykonywane cele mapy gra traci sens.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#5) Napisano 12 maja 2016, o 08:15

klasyka, placze zale i robienie z igly widly, bylem prxy sytuacji, klasyka - nowy wraca z dlugiej przez respa,idzie na b( moze to zrobic kurcze nawet jak jest 5 sekund do konca rundy ) i po prostu ktos mu zwraca uwage, ale jak mu nie slusznie zwrocil uwage bo szuka dziury w calym jak 99% tych (...) grajacych to nowy mu sarkastycznie odpowiedzial, a co mial mu odpowiedziec jak sie bezpodstawnie czepiaja (...) z reszta to jest zalosne i to sie nie zmieni od zawsze gracze bezpodstawnie sie skarza na adminow , na ogol za dobre adminowanie bo tam kiedys kickca dostali za cele czy cos to potem sie chca zemscic haha
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

czyzol12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 3 wrz 2015, o 19:11
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 12 maja 2016, o 09:01

Piskle - mniej więcej takiego poziomu komenatrzy oczkiwałem i powiem Ci, że się nie zawiodłem.
Jeśli myślisz, że mam czas i chęci żeby robić gównoburzę, to proszę Cię już: więcej nie pisz, bo szkoda miejsca na forum.

A jako, że lubię być przyygotowany w takich sytuacjach poczytałem sobie trochę tematów i długo szukac nie trzeba było ;)
viewtopic.php?f=15&t=17787

Kolejne to już screen z czatu dzisiaj rano
http://www113.zippyshare.com/v/jJDZX97X/file.html
Generalnie mozecie na mnie wieszać psy, ale rozgrzebie to mrowisko i nie odpuszczę.

Użytkownik Rudziutka napisał:
Rozumiem,że rozmowa prowadzona była przez mikrofon tak? Kto był na serwerze kto może potwierdzić tę rozmowę? Jeżeli nie chcesz napisać tutaj kto, to mozesz napisać na pw.

Dlaczego mam pisać na pw - ja sie tego nie wstydzę. Tak, rozmowa była na mikro. Kojarzę tylko punka z tej sytuacji i jakiś długi nick w terro, który śmiał się przy anarchii że zaraz dostanę bana. Nie mam steamowego csa, więc oglądanie dem jest utrudnione (demko z 11 maja godzina 20, dd2 dla zainteresowanych).

Jak widać na załączonym obrazku na górze to niektórzy nie skrzywdzą swojego koleszki, a żeby mieć pokrycie w swoich słowach, to porównam to do koryta wyżej od nas.
Takie porównanie chyba może zaboleć, ale co tam - hipokryzja sie szerzy i takie zachowanie jest nie do przyjęcia u innych ludzi, ale na własnym podwórku, ręka rękę myje...

A może jeszcze z tym płaczem trochę - przeczytaj dobrze temat, potem zastanów się nad tym jak został skonstruowany, a potem porównaj do innych na forum. Gdybym nie miał podstaw do jego zakładania, to bym tego nie zrobił, ale no, jestem żałosny.
Byłem adminem (na soplicy przez dwaa/trzy miesiace), choć steama nigdy nie miałem. Wiem jak to boli, że wszyscy sie na Ciebie wieszają, każą ssy robić i trują dupę. Mimo to wciąż uważam że niektórzy ludzie nie nadają się do jakiejkolwiek władzy - tak zwyczajnie przerostem ambicji można to nazwać.

PS
Tak tylko zapytam jeszcze, czy jak ochłoniesz i się zastanowisz, to zauważysz że robisz większą gównoburzę niż ja?

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#7) Napisano 12 maja 2016, o 09:03

Wnoszę o ukaranie "admina" piskle za obrazę graczy. Nazwał nas kmiotami.


Ps. Zastanówcie się komu admina przywracacie.
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#8) Napisano 12 maja 2016, o 09:07

[nie na temat]
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#9) Napisano 12 maja 2016, o 09:20

Nie rozumiem Ciebie piskle.Ziomek założył temat w odpowiednim miejscu i nie bezpodstawnie.Tłumoki?kmioty?żałosne?---tak,ale to co napisałeś.Bo napisałeś jak jakiś adwokat bez argumentów.Bezpodstawnie skarżą się na adminów ?Czy chcesz przez to powiedzieć że ,,Nowy,, wykonuje cele mapy dając przy tym świetny przykład jako admin?
Proszę Cię.Przecież ziomeczek nie stara się nawet lecieć broić paki jak ma awp,a w większości gra awp :D
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#10) Napisano 12 maja 2016, o 09:21

Tak jak piskle napisal ze ktos tam dostal z raz lub dwa kicka za cele tak jak ja np. ... chociaz to zly przyklad :gafa: :D

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#11) Napisano 12 maja 2016, o 09:24

Dodam od siebie coś takiego: (linku nie podam,bo nie każdy będzie widział więc przytoczę fragment

Fragment z przewodnika dla adminów
Cytat:
Dużo osób myśli, że typ rozgrywki na serwerach CS-Lamers, jest czysto 4FUN a cele mapy są nieistotne. Jest to jeden z głównych grzechów na naszej sieci serwerów. Priorytetem jest wykonywanie założeń danej mapy. Zarówno regulamin znajdując y się na forum, jak i informacje wyskakujące na serwerze jasno określają zasady gry, a najważniejszym jest w przypadku map DE_ podłożenie/rozbrojenie paki, natomiast dla map CS_ obrona/uwolnienie zakładników.

UWAGA!
Niewykonywanie celów mapy w większości przypadków kończy się slayem/kickiem a w przypadku bezustannego olewania zasad może skończyć się banem.


Rozumiem, że domagasz się kary dla Nowego tak?

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#12) Napisano 12 maja 2016, o 09:25

ja lapa nie bronie go ogolnie, tylko w danej sytuacji gdy zbanowal ziemniaka. to ze ogolnie moze celow nie robi to niewiem moze i tak jest nie zauwazylem xD
ale w danej sytuacji nic zlego nie robil gdy zostal oskarzony przez ziemniaka i ironicznie odpowiedzial :P
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#13) Napisano 12 maja 2016, o 09:30

A Moim zdaniem ta odpowiedz to było już coś złego:) I odpowiedział szczerze.No to za szczerość jest + :D
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#14) Napisano 12 maja 2016, o 09:31

nie slyszales odpowiedzi bo w ct byles:D ale fakt sa plusy i minusy owej riposty
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

czyzol12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 3 wrz 2015, o 19:11
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#15) Napisano 12 maja 2016, o 09:31

Lecąc od góry:
Łapa, nie spodziewałem się że ktokolwiek normalnie się wypowie w tym temacie i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłeś.
Wypowiedź ACABA uznawałem za mierną prowokację w moją stronę, ale widzę że serio nie tylko ja tu mam awersje do Pisklątka.

Arcanix :D Jesteś Bogiem i dziwne że ludzie mówią na Ciebie "kampix" XD

idąc dalej, to wystarczy, że dacie mu ostrzeżenie - może przestanie sie tak panoszyć.
Miło mi, jeśli przejdzie ten temat, bo jednak "nie taki Admin samowładny, jak ..."

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron