Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[INNE]_HunK_ - .i.$eku$z.i.

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

HunK

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 16 maja 2016, o 14:52
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 16 maja 2016, o 14:58

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
* Nie wrzucaj plików na SpeedyShare, wrzuć na ZippyShare.com!
* Pamiętaj, aby wszystkie screeny spakować w jedno archiwum RAR/ZIP.
* Screenów nie wolno edytować ani zmieniać.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Screeny (link): http://www12.zippyshare.com/v/VzJzjHjs/file.html



--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: _HunK_
SteamID/IP: NeoBans / 188.146.129.255
Data: 16/05/2016 - 14:50:45 (4 minuty temu)
Powód bana: wstaw foty na CS-Lamers.com
Admin banujący: @Sekusz
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=111062
Serwer: CS-Lamers [DeathMatch] [Reset statystyk] @ Zabijaka.pl
Obrazek

Sekusz

    Admin serwera:
    Multiadmin

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 202
  • Dołączył: 3 kwie 2016, o 11:40
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 4

(#2) Napisano 16 maja 2016, o 15:30

Widzę, ze ssy masz czyste, ale podczas sprawdzania zauważyłem u Ciebie szejki celownikiem. Przed chwilą spojrzałem na hltv z westa i widać nie wielkie szejki, gdy strzelałeś z dgl, to szejki były większe. Resztę do oceny zostawiam "wyższym". Na razie brak ub.
Obrazek

HunK

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 16 maja 2016, o 14:52
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 16 maja 2016, o 15:41

Mam z tym problem już bardzo długo, nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić czy to mi tak łapa lata czy mam coś zle ustawione, ciągle za to wyrywam bany i nie mam jak udowodnić że nie posiadam aima. Tydzień temu dostałem bana na innej serwerowni, dosyć dużej, ss'y oczywiście czyste ale "przeskakiwanie celownika" sobie upatrzyli. Gdziekolwiek bym nie poszedł grać dostaje bana, nawet jeśli gram już długo na jednym serwie.

Sory za ten wywód, ale strasznie mnie męczą te ciągłe bany, może zakup steama by pomógł ale szkoda mi wydawać kase na starą gierke skoro jest CS:GO.
Obrazek

Sekusz

    Admin serwera:
    Multiadmin

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 202
  • Dołączył: 3 kwie 2016, o 11:40
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 4

(#4) Napisano 16 maja 2016, o 16:12

Rozumiem Cię, ale ub nie mogę dać. Nie mam pewności, że nie kłamiesz. O ub zadecydują "wyżsi", jeśli mogę to tak ująć.
/Poproszę o link do demka.

HLTV z westa 14:28 dzisiaj, bo sam demka nie nagrywałem, ale na hltv widać. Gracz gra od początku mapy.
Obrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#5) Napisano 16 maja 2016, o 16:42

Link do dema:
http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/2084 ... od.dem.zip

Jak Ci tak łapa lata to adhd się leczy.
Obrazek
Obrazek

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#6) Napisano 16 maja 2016, o 16:52

Program z aimbotem na pewno uruchomiony, ale podczas gry na naszym DM nieużywany - niewykluczone, że masz taką wersję nonsteama z witaminką :)
p.s. cs 1.6 dodawali ostatnio "za darmo" jeżeli kupowało się CSGO. Jak borykasz się z tym problemem od jakiegoś czasu i uważasz, że niczym się nie wspomagasz, to warto przedsięwziąć jakieś kroki i coś zmienić.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

HunK

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 16 maja 2016, o 14:52
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 16 maja 2016, o 21:34

Użytkownik ZoRRo napisał:
Program z aimbotem na pewno uruchomiony, ale podczas gry na naszym DM nieużywany - niewykluczone, że masz taką wersję nonsteama z witaminką :)
p.s. cs 1.6 dodawali ostatnio "za darmo" jeżeli kupowało się CSGO. Jak borykasz się z tym problemem od jakiegoś czasu i uważasz, że niczym się nie wspomagasz, to warto przedsięwziąć jakieś kroki i coś zmienić.


Co do tej witaminki byćmoże miałeś racje, zainstalowałem jakoś godzinke temu inną wersje CS'a (tamten to v32 by Lukasz a nowa to v44), i gra mi się o niebo lepiej, strzelam w banie to wchodzi bania a na tamtej wersji często gęsto kule jak gdyby rozpływały się w powietrzu z wyjątkiem awp. Tak więc dziękuje ci, bo dzięki tobie zdałem sobie sprawe że to nie ze mną a z CS'em może być coś nie tak.

A teraz grzecznie poczekam na wyrok. :milczek:
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#8) Napisano 16 maja 2016, o 23:33

Proszę Cię ziomuś szkoda Ci kupować jak Steam 10zł kosztuje to ja nie wiem. odpuść sobie paczkę fajek lub 3 piwek i będziesz miał Steam i mniej problemów.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#9) Napisano 17 maja 2016, o 11:53

Zapraszam w przyszłości do kupna oryginalnej wersji CS i życze mile spędzonych chwil na innych serwerach bo niestety u nas już nie zagościsz.
Widać że grałeś na jakimś aim-locku i a by mieć pewność i aby nie było zarzutów że jestem stronniczy konsultowałem się z członkiem ABW(@paranormal) który potwierdził moje podejrzenie.
Temat zamykam, a ban zostaję.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron