Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga na admina Maniek

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#16) Napisano 31 maja 2016, o 14:54

Użytkownik SkorupiaQ napisał:
Jak dla mnie możesz się tłumaczyć i tłumaczyć, ale nie zrobiłeś nic, a powinieneś był ich chociaż upomnieć czy zachować pewne uwagi dla siebie, bo jakby Ciebie ktoś nazwał botem czy chamsko Ci odpowiadał to przypuszczam, że od razu by poleciał na bucie bo obraził admina. Nie wiem o co Ci chodziło z tymi mapami, bo do mapy nie miałem zastrzeżeń, taką wybrali to taką grali, ale jednak pewne zasady są i z tego co wiem każdy ma ich przestrzegać, a admini tego serwera, przynajmniej dotychczas, zawsze robili co do nich należało i upominali/karali tych, którzy pewnych zasad nie chcieli przestrzegać. No cóż, jak sam uznałeś Tobie to lotto gdzie biegają i co robią i nie będziesz ich upominał.

Tak btw. rozumiem, że nie wyrzucasz typka, który pakę kładzie na B, ale raz czy dwa, a nie kur....de przez całą mapę, albo kampi z paką, jak paka leży to nawet nie pójdzie jej bronić, więc to nie było jednorazowa sytuacja, inaczej bym nie robił problemu.
Dziwne, że jak kotoman wbił później to nagle zapanował ład i porządek :P


Nie komentuje tego :facepalm:

haha haha haha haha haha
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#17) Napisano 31 maja 2016, o 16:57

@xManiek77x Ty sobie jaja robisz w tym temacie czy tak na poważnie?...
Gracz zwrócił Ci uwagę co do pingu i miał stu procentową rację, skoro banujesz za ping bądź wywalasz graczy czy też wyzywasz jak Cię zabije któryś z nich który ma ping powyżej normy to dlaczego nie miałbyś wymagać tego od siebie? Nie jesteś żadnym bogiem proszę ja Ciebie, trochę ogłady i samo krytyki naprawdę by Ci nie zaszkodziło... jesteś adminem FFA który ma być dla graczy a nie odwrotnie! I jeśli ktoś zwraca Ci uwagę przemyśl ją 5 razy zanim coś brzydko mówiąc "odszczekniesz" bo tu gracz ma racje, ja gdybym był na jego miejscu zrobił bym to samo, zwrócił Ci uwagę jakby nie skutkowało poszedł bym krok dalej.
Cytat:
A to, że biegali gdzie chcieli to mi to lotto nie będę im dyktował warunków co Mają robić bo Ja tego nie lubię

To po co Ty masz tego admina? dla szpanu czy dla koloru?!

Cytat:
3- : i żal Ci dupę ściska, że przekląłem ? Nie będziesz Mi świeżak dyktował warunków

A to co? Jak chcesz się bawić w rangi "swierzak" / "bywalec" to może Ci admina zabierzemy bo my tu staż dłuższy mamy...
Po co Ci on skoro twierdzisz że Ty nikomu zwracać uwag nie będziesz (tak to rozumiem pod hasłem: "dyktować")
Przemyśl to jak się odzywasz do graczy, bo jako Admin musisz przestrzegać regulaminu i bynajmniej najniższych norm kultury wymaganych na tej sieci.

Cytat:
Ping to norma u Mańka skacze mu nie wiadomo co jest z tym pingiem.

Gdyby to nie był Maniek, myślę że osoba Ci nieznana została by nazwana gównem klatkującym bądź pionkiem...

Przypomnę iż gdy gracz nie wykonuje celów mapy, to zwracamy mu uwagę say/say@ następnie kich/ban.
To samo tyczy się z pingiem.

Reasumując: @SkorupiaQ przepraszamy za zaistniałą sytuację, jeśli będzie się ona powtarzać zapraszamy ponownie na forum.
@xManiek77x Otrzymujesz zółtą kartkę (nie wiem która z koleji... za całokształt. / Odzywki do graczy, nie reagowanie na prośby gracza, za lekceważący stosunek do graczy i w końcu za samo nieprzestrzeganie regulaminu.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •