Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Za dużo śmieci na serwie.

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#1) Napisano 26 cze 2016, o 13:59

Witam serdecznie wszystkich od razu przechodzę do konkretów. O co się rozchodzi a mianowicie o śmieci które są wgrywane na serwer jest tego zbyt dużo. Dlaczego a no dlatego że poziom na serwie spadł dramatycznie. Co chwila jakiś pluing wgrywany jest a przynajmniej wcześniej tak było. Teraz na serwie FFA żeby coś trafić to nie wiem co trzeba robić. Przynajmniej u mnie z grą jest padaka bije w typa i nic stoi ja wychodzę dostaję od razu. Przed rokiem gra na serwie była dużo dużo przyjemniejsza bo było widać gołym okiem że większość graczy potrafiła ugrać 20 do 30 fragów teraz jest to mało osiągalne. Myślę że nie jedna osobo się z mną zgodzi bo to widać gołym okiem. Serwer jest za bardzo obciążony do tego pewnie jakiś słaby i dlatego jest tak jak jest. Bo skoro ja wchodzę na inny serwer i gra się dobrze co znaczy dobrze to że wchodzę i głowy siadają a wchodzę na csl i jest wielki chuj za przeproszeniem. To nie jest tak że płacze i nie wiem wylewam jakieś gorzkie żale jestem adminem i widzę co jest. Jestem tu już ponad 2 lata i widziałem jak grało się wcześniej a jak to się ma teraz od stycznia 2016 roku. Jeśli ktoś ugra 40 fragów to jest to raz na kilka map albo i lepiej wcześniej to co mapę ktoś tyle biła większości wychodził za 20 fragów teraz wystarczy wejść i zobaczyć. Wiadomo że gracz pokroju EASY będzie taki jaki był. Są tacy którzy wcześniej bili dużo lepiej a teraz jest spadek i to nie jest tak że gra ktoś kilka lat i nagle co wciągu kilku dni nie potrafi grać. Jak dla mnie jest coś nie tak albo serwer jest za bardzo obciążony albo postawiony zapałek jak to ostatnio powiedział jakiś grajek na forum. Pierwsze co do wyrzucenia to przenikanie to mnie wku i nie tylko mnie bo chce z raszować kolo wjedzie w moje ciało i nagle mnie rzuca o ścianę i chuj wielki z mojego raszu. Wolę z respa minąć kogoś niż ma mnie rzucać po ścianach. Proszę o wypowiedzi wszystkich graczy jak oni to widzą czy mają podobne odczucia czy też nie? To wszystko co chciałem powiedzieć.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#2) Napisano 26 cze 2016, o 14:29

nic zbędnego na serwerze nie ma

Przebieg prac nad ffa można zobaczyć tu: viewtopic.php?f=110&t=14417
Powiedz co tutaj jest zbędne? hmm

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#3) Napisano 26 cze 2016, o 14:35

Przenikanie. Po 2 rozmawiałem na serwie i większość się ze mną zgadza że jest coś nie tak więc ruda wypowiedziałaś się ok szanuje twoją wypowiedz i na tym zakończmy. Gram tu już tyle czasu i widzę co jest grane tu i ślepy by zauważył.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#4) Napisano 26 cze 2016, o 15:08

Niestety musze przyznac mu racje. Ja od dawien dawna zauwazam tu jakies mili opoznienia na serwerze a to ze mimo rzekomego wymuszania interpu wszyscy maja inne "cialo" to nawet nie wspomne. Szczegolnie tyczy sie to graczy ns. Przez to nie gram tu nawet polowy tego co na innych serwach czy na mixach. Plynnosc gry jest tu tragiczna i nie zalezy to od pelnosci serwera. Ale tak tu jest odkad pamietam

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#5) Napisano 26 cze 2016, o 16:11

Jeżeli coś jest od stycznia nie tak, a dopiero teraz się o tym mówi...

To także zdam relacje z mojej strony. Odkąd tutaj gram czyt. sierpień 2015 jest pewna osoba co ciągle narzeka, a nawet dwie, z czego jedna już tutaj się wypowiedziała. Czy jestem easy graczem? Może. Niestety ja nie mam takich problemów, jak nasze pro gracze piszą czyt. opóźnienia, spadki fpsów (oczywiście ja jestem świadom, że przy 32 graczach nie ma serwera, który utrzymałby te 300fps - za lepszy komfort, trzeba by zapłacić, licząc koło 300zł/mc/serwer), czy także brak ciała. To ostatnie to według mnie jest zwykłą wymówką, aby mieć na co zwalić swoje niepowodzenia.

Serwery do mixa... tego nie można porównać. To jakby porównywać maybacha do busa marki daewoo.

Jedyne co w moim przypadku stało się na niekorzyść w tym okresie to zmiana dostawcy usługi shootere->1s1k . Średnio jestem +5ms.
Pierwsze też słyszę, aby to gracze narzekali na jakość serwera, raczej narzekają na cheaterów i brak adminów.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

DamianCFC

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 13 sty 2015, o 10:07
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 3

(#6) Napisano 26 cze 2016, o 16:15

Popieram w 100%. Rok temu wszystko bylo w jak najlepszym porządku a teraz straszna lipa

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 26 cze 2016, o 16:24

Użytkownik ZoRRo napisał:
Jeżeli coś jest od stycznia nie tak, a dopiero teraz się o tym mówi...

To także zdam relacje z mojej strony. Odkąd tutaj gram czyt. sierpień 2015 jest pewna osoba co ciągle narzeka, a nawet dwie, z czego jedna już tutaj się wypowiedziała. Czy jestem easy graczem? Może. Niestety ja nie mam takich problemów, jak nasze pro gracze piszą czyt. opóźnienia, spadki fpsów (oczywiście ja jestem świadom, że przy 32 graczach nie ma serwera, który utrzymałby te 300fps - za lepszy komfort, trzeba by zapłacić, licząc koło 300zł/mc/serwer), czy także brak ciała. To ostatnie to według mnie jest zwykłą wymówką, aby mieć na co zwalić swoje niepowodzenia.

Serwery do mixa... tego nie można porównać. To jakby porównywać maybacha do busa marki daewoo.

Jedyne co w moim przypadku stało się na niekorzyść w tym okresie to zmiana dostawcy usługi shootere->1s1k . Średnio jestem +5ms.
Pierwsze też słyszę, aby to gracze narzekali na jakość serwera, raczej narzekają na cheaterów i brak adminów.



Jak czytam Twoje posty to zwalają mnie z nóg. Pisze o tym teraz bo gadać sobie można i nikt z tym nic nie robi więc zrobiłem temat. Nie wyjeżdżaj mi że to tylko moja i zwierzaka fanaberia bo dużo ludzi gra i mówi to samo i zgadza się ze mną że ten serwer obecny nie jest tym z przed roku. Nie tworzyłem tego tematu po to by się z kimś kłócić tylko zrobić coś w kierunku tego by grało się nam wszystkim dobrze. A Ty szukasz już dymu. Ja wchodzę na inny serwer i gra jest bomba tu wchodzę i jest kibel więc za przeproszeniem jak nie masz nic więcej do dodania to zamilcz. Bo kasa też idzie nie jest tak że administracja zostaje z tym sama bo jest dużo ludzi która wysyła im kasę i to nie małą i albo kasa idzie chuj wie na co i serwer stoi na zapałkach albo nie wiem. Bo skoro na innych serwerach gra się dobrze a tu jest kibel to jest coś nie tak. Ja wiem że mogę pierdolnąć tą sieć i pójść tam gdzie się gra dobrze ale chyba nie o to chodzi administracji żeby gracz odchodził do innej sieci. Co do administracji nie odbierajcie tego zle ale jak dla mnie jest jakiś problem.

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#8) Napisano 26 cze 2016, o 16:35

Mógłbyś się uspokoić i nie nadpisywać czegoś czego nie napisałem?
Zresztą po co chcesz opinie innych, jeżeli moją uważasz już za atak w twoją stronę?
Czy to, że ciągle narzekasz nie jest prawdą?
Czy każdy kto napisze, że wszystko jest ok, będzie przez Ciebie równany z błotem, że ma inna opinie?
Dlaczego ta duża grupa osób jeszcze nie napisała od stycznia postu, jeżeli źle się jej gra?
SB i przekazywanie od ucha do ucha nie jest dobrą metodą.


I tak jak powtórzę, bo tak uważam i nic tego nie zmieni. Dla mnie powód "brak ciała" "masz zły interp" to wyłącznie usprawiedliwienie swoich niepowodzeń. Tak samo ludzie piszący bendom, morze mi pomorzesz - zwalają to na dysleksję, podobno chorobę. Jednak dla mnie to jest zwykły przejaw analfabetyzmu.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#9) Napisano 26 cze 2016, o 16:47

Proszę mi dać IP serwera na którym się gra bomba :) Był płacz że gracze nie mają głów bo interp chujowy, teraz wymusza i też źle ....
Serwer stoi na najlepszym polskim hostingu 1shot1kill.pl i jest tam tylko jedna opcja dla serwerow cs 1.6 wiec jesli to jest zle to prosze mi podać hosting który Cie zadowoli :)
Ba moge dac nawet cały serwer i zrobicie po swojemu żeby było och ach, bo juz za dużo nerwow włożyłem by sie na nim jakoś grało tj kazdemu dogodzić. Prosze też wziać pod uwage swoje łącze(ping/choke) zanim sie zacznie zwalać wine na serwer.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#10) Napisano 26 cze 2016, o 16:50

Hummm... Nie bede sie tu rozpisywał o pluginach spadkach fpsow i braku ciała. Dlaczego? Bo nie mam do tego podstaw a związane jest to z tym ze sie na tym nie znam :D Natomiast ranking i to jak niektórzy do niego podchodzą powoduje zmianę charakteru gry. I wydaje mi sie ze w sytuacji jaka mamy szybciej niektórym o wypowiedzi ze ktoś nie ma ciała itp bo jak nowi gracze z dolnych stref rankingu ich zabija to szybciej sie denerwują i szukają w takich sprawach jak "brak ciała u nsa" wymówki. Chciałbym przypomniec ze należymy do społeczności CSL i tak jak zostało to nam na tacy przedstawione jesli chodzi o koszty utrzymania serwerów, nie mozemy mysle ze vipy utrzymają najlepsze serwery etc. Każdy ze swojej strony powinien wypracować świadomość tego jak mozna pomoc serwerowi a nie drzeć koty co chwile. Proponuje pójść w ślady mnie i niektórych graczy którzy identyfikują sie z CSL i wpłacić na miare swoich możliwości jakas darowiznę i wtedy wyjdzie wszystkim z nas to na dobre bo bedzie wtedy mozna myślec o reklamach zmianach hostingu itp.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#11) Napisano 26 cze 2016, o 17:03

Drogi zorro znam serwery przy ktorych gra smiga przy 32 graczach i kule wchodza w graczy jak w maslo i co do niepowodzen to nie do mnie z tym tekstem bo tak sie sklada ze mam najwyzsze kd, kpm, acc na serwerze i za mna dlugoooo nikogo nie ma pod tym wzgledem. Ale tak myslalem ze odezwac sie i zaraz wszystko zostanie sprowadzone do mitycznego "placzu" a temat sie urwie. Moze Ty nie widzisz roznicy tak jak dzeciom pod blokiem nie zrobi wiekszej roznicy czy graja pilka adidasa czy szmacianka. Przeciez to i to pilka co nie? Zwracamy uwage na problem to nie atakuj jak nie musisz bo nie policze ile osob przyznawalo ze lamersy to zlagowany serwer ale graja tam dla ludzi, atmosfery, z przyzwyczajenia.... I to nie jest wina hosta. Jak wroce to sie dowiem od znajomych co maja z tych serwerow czego nie maja lamersy
Ostatnio zmieniony 26 cze 2016, o 17:09 przez Zwierze, łącznie zmieniany 1 raz

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#12) Napisano 26 cze 2016, o 17:06

Proszę podaj te 'co chwilę' wgrywane pluginy - mamy czerwiec, szósty miesiąc roku... powiedzmy 6 takich pluginów wgranych w tym roku.
Powiedz jakie pluginy uważasz za zbędne - oprócz tego przenikania o którym udało Ci się napisać.
Swoją drogą skoro inni Cię biją to tak źle z serwerem nie jest - ktoś jednak trafia?
Pokaż IP tego super serwera gdzie Ci wszystko wchodzi, tylko niech to jakieś 30+ slotów będzie, nie prywatny miksowy na 10 osób.

Porównywanie ilości fragów też nie ma sensu - sloty zostały dokupione, jest więcej osób na serwerze. Więcej życia ani wiecej amunicji za to niedostaliśmy - sposób gry się zmienia, raszowanie na chama szybciej kończy się śmiercią.

Użytkownik DamianCFC napisał:
Popieram w 100%. Rok temu wszystko bylo w jak najlepszym porządku a teraz straszna lipa

Straszna lipa. Rozpisałeś się pierwsza klasa, tyle informacji i wniosków wyciągneliśmy z Twojego postu, że po prostu nie wiem co z nimi robić.


Jasne, że jest szansa, że coś się spierdoliło, któryś plugin zjada miliardy CPU albo są jakieś problemy z siecią... ale po SZEŚCIU miesiącach to ciężko będzie znaleźć która to była zmiana - takie rzeczy pisze się w miarę na bieżąco, żebyśmy mogli monitorować...
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#13) Napisano 26 cze 2016, o 17:20

@Zwierze, ale użycie słowa "My" z Twojej strony jest teraz niepotrzebne. Bo Ty napisałeś, że są takie problemy odkąd pamiętasz. A jondro napisał, że dzieje się coś od stycznia, więc jest tutaj rozbieżność i to nie mała.

Też porównywanie serwerów od jednego dostawcy nie ma sensu, bo jeden od drugiego może być inaczej wykorzystywany, inne parametry, inna lokalizacja. Bo równie dobrze może być 10 serwerów gier zainstalowanych, 1 a nawet 30. Najlepiej jest coś porównywać co jest w tym samym miejscu, czyli na jednym IP.
Ale jak już to też chciałbym zobaczyć te serwery "bomba" i też chciałbym z waszej strony zobaczyć konkretne różnice jakie są. Nie mówię tutaj o tym, że "tu mi siada bania, a tu nie" - bardziej chodzi o to jak przedstawiają się u Was parametry podczas gry np. przy 20, 30 graczach tu i tu - choke, loss, fps, latency
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

kotojot

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 13 lut 2016, o 03:20
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#14) Napisano 26 cze 2016, o 17:59

Mam stałe 100fps, ping niski i wszystkie pakiety dochodzą, ale przy większej ilości graczy na serwerze czuję pewien dyskomfort. Nie mówię tu o sytuacjach gdzie wyleci kilku przeciwników na raz i ciężko opanować emocję, ale o 1v1 gdzie pociski lecą gdzieś w kosmos, albo przelatują przez ciało i nic nie robią. Ciężko jest tą różnicę zauważyć na pierwszy rzut oka ale po kilku dniach intensywnego grania stwierdziłem, że skill mi spadł czy coś. Odkąd zacząłem grać mixy to wydaje mi się, że problem leży po stronie serwera. Ale nie można tym usprawiedliwiać słabej gry bo czasami po prostu nie wchodzi.
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#15) Napisano 26 cze 2016, o 18:17

Ja fps mam stałe cały czas mam 100.5 i nawet jak rzucić ktoś 10 sg to nawet o 0.1 mi nie spada. Jeśli ktoś ma kompa starego to tak jest to nie jest wina serwa a kompa.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •