Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]Szakal^^!! - ^SzAkAl^

Szakal

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 26 sty 2014, o 15:24
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 26 sty 2014, o 20:25

Opis sytuacji:witam! dostaje bana po raz 2 dzisiaj o zmiane nicku! wiec prosze mi teraz pokazac punkt w regulaminie,ze gracz nie moze miec podobnego nicku w grze co admin,bo nie takiego samego. moj nick rozni sie znakami graficznymi. to,ze mnie jak i jego wywolac mozna jako szakal to nie powod do zmiany nicku. gralem na wielu serwach gdzie to nie mialo najmniejszego znaczenia. i prosze tutaj o wypowiedz Administracji a nie admina. bo on nie ma nicku na wylacznosc. jezeli bedzie taki mial to ja wtedy zmienie. pozdrawiam!

--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Szakal^^!!
SteamID/IP: STEAM_0:1:66164692 / 81.219.122.0
Data: 26/01/2014 - 19:13:10 (2 minuty temu)
Powód bana: prosilem cie o zmiane nicku
Admin banujący: @^SzAkAl^
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=64748
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl

Szakal

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 26 sty 2014, o 15:24
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#2) Napisano 26 sty 2014, o 21:28

nie dodalem,ze mialem admina na kilku serwerach i mnie osobiscie to nie przeszkadzalo,ze ktos ma podobny nick.bo takich nickow jak moj jest od groma. Jezeli ktos mial pisac do mnie to pisal na steam. a jezeli ktos widzial czita to pisal na U@ i nie bylo znaczenia czy to pisze inna osoba o podobnym nicku. widze,ze macie tutaj niezle uklady wiec ja po prostu nie wracam na ten serwer. Co do punktu 11, to ja sie pod nikogo nie podszywalem ani nie upodabnialem! Nawet nie wiedzialem,ze tutaj gra osoba o podobnej nazwie!! zwykly przypadek a Wy jak dzieci, ze sie podszywam. dzieki za gre i powodzenia zycze! zapomnialem dodac,ze temat do zamkniecia.

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#3) Napisano 26 sty 2014, o 21:33

Jeżeli została zwrócona Ci uwaga i zostałeś poproszony o zmianę nicku, to powinieneś się do tego zastosować.

Tyle w temacie.

Zamykam

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron