Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]gibexnatorius - DJ Siv

gibexnatorius

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 30 maja 2013, o 21:55
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 21 wrz 2014, o 00:23

Opis sytuacji:
Co to za gówno ma adma ? Jakiś typ ciśnie chłopaka na srv , a ten dostaje bana za to że ktoś go obrażał. Ja się kulturalnie pytam czy admin srał dzisiaj bo chyba jest jakiś lewy dzisiaj , banuje nie tego kogo trzeba ten jeszcze Mi. Niezłe jaja


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: gibexnatorius
SteamID/IP: STEAM_0:1:35624450 / 213.195.160.223
Data: 21/09/2014 - 00:19:44 (2 minuty temu)
Powód bana: nastepny
Admin banujący: @SivHDfollower
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=76914
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl

Nowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23 lip 2012, o 15:31
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 18

(#2) Napisano 21 wrz 2014, o 00:31

Zgadzam się z Gibexnatoriusem ma tutaj pełną racje...

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#3) Napisano 21 wrz 2014, o 00:38

Byłem przy tej sytuacji, Thora i FRISTAJLA LAKA MAKA FON którzy jechali Dokładnie "Nowy:)" wywaliłem, następnie nie przestali pomyślałem późna godzina niech grają. Dostali tylko mute. z tego co mi wiadomo Dwóch graczy( Thor, Fristajla LAKA MAKA FON) notorycznie wyzywają "Nowy:)", i w osobnym wątku sam wyciągnę z tego konsekwencje, może jest trochę w tej i mojej winy. Mogłem od razu dać bana na kilka godzin, zlitowałem się i dałem mute, wszedł SIV. Usłyszał tylko co powiedział Pan Wyżej jak i Nowy, dał bana. To chyba cała sytuacja
Obrazek

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#4) Napisano 21 wrz 2014, o 00:40

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Nie mam nic do dodania. Equs może być tutaj świadkiem co się z Waszej strony wyrabiało. Kick nie pomógł więc poleciał ban. Nawet nie wiesz jak mało mnie interesuje kto zaczał i inne gimbazjalne problemy w Waszym miernym życiu. Ja oceniłem Wasze zachowanie jako karygodne i nieodpowiednie dla naszego serweru. Cieszcie się, że na godzinę bo mam dobry humor. Nauczcie się wreszcie, że adminom się nie pyskuje, bo to się źle kończy. Gratulacje skargi po raz drugi :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

P.S.
Uśmiałem się przynajmniej :)
Obrazek

Nowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23 lip 2012, o 15:31
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 18

(#5) Napisano 21 wrz 2014, o 00:48

Nie wydaje mi się aby to był powód do śmiechu dla żadnej ze stron tego nie uprzejmego incydentu najlepiej wbić na serw usłyszeć jedno zdanie i już wyciągać pochopne wnioski to jest nie bardzo dobre postępowanie najpierw pasuje bardziej dokładnie zbadać sprawę...

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#6) Napisano 21 wrz 2014, o 00:53

Na serwerze jest zakaz obrażania. Prowokowali Cię? Zgłaszasz na u@ a nie odpowiadasz im wiazanką ktorej nie powtorze. Mogłem Cie zbanowac na tydzien a dostales godzine. Przynajmniej tutaj zachowujesz kulture i to sie ceni. Niestety co do autora skargi mam odmienne zdanie. Z Nim troche inaczej porozmawiam kiedy spotkam na serwie.

Nie wiem co się działo wcześniej. Nie jestem duchem świetym - obraziłeś - zostałeś ukarany. Ba i to solidnie obraziłeś. Tyle w temacie. Chyba wszystko sobie wyjaśniliśmy.
Obrazek

Nowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23 lip 2012, o 15:31
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 18

(#7) Napisano 21 wrz 2014, o 00:58

Nie mówię że niema w tym wszystkim mojej winy ale skoro ja jak i druga osoba mówią do siebie nie kulturalnie to najlepszym rozwiązaniem jest ukaranie dwóch stron tego zdarzenia i jest po problemie może i powiedziałem za dużo o parę słów ale człowiek może się zdenerwować słuchaniem ciągle jakiś głupich tekstów odnoście mojej osoby skoro nic o mnie nie wiedzą to niech nie komentują... Temat uznaję za zamknięty.

gibexnatorius

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 30 maja 2013, o 21:55
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#8) Napisano 21 wrz 2014, o 01:00

Hiv rower czy Jak Ci tam , kim Ty w ogóle jesteś ?

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#9) Napisano 21 wrz 2014, o 01:12

Regulamin zakazuje obrazania innych graczy i kropka. Nie umiecie sie powstrzymać to dostajecie banana.
Kolega z pierwszego postu za kulturę swojej wypowiedzi i kolejna obraze dostaje bana na kolejne 24h
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •