Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Groneczkowy - Raz-dwa-trzy Baba Jaga patrzy.

Groneczkowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 14 lis 2014, o 16:03
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 14 lis 2014, o 16:40

Witam ,

http://www17.zippyshare.com/v/87577606/file.html - 5 ss

http://www17.zippyshare.com/v/69951721/file.html - konsola


Nick podczas gry: Groneczkowy
SteamID/IP: NeoBans / 185.63.202.130
Data: 14/11/2014 - 14:56:20 (35 minut temu)
Powód bana: wstaw foty na CS-Lamers.com
Admin banujący: Raz-dwa-trzy Baba Jaga patrzy. (Heniu z bakiem.)
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=79486
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @Shooters.pl
Opis: Na samym wstępie dodam , że jestem BARDZO a to BARDZO oburzony zachowaniem administracji tego serwera , zamiast zajmować się ,,prawdziwymi'' oszustami czyt.(Czit) banują PERMANENTNIE takich graczy jak ja ... (nigdy nie korzystałem z zakazanych oprogramowań , mam nadzieję , że jest to jedna wielka pomyłka )/ Grałem sobie na mapie De_Nuke nagle dostałem gwałtownego spadu fpsów , ping do góry skoczył (widziałem wcześniej jak admin szalał z banami , ale myślałem ,że robi to SŁUSZNIE) patrzę zostałem zbanowany na zawsze powód ? Znikomy , czekam na słuszną ocenę . Domagam się sprawiedliwości.

Pozdrawiam : Groneczkowy ! :)
The rollers are my whole life , bro
_______________________________
Gracz FFA

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#2) Napisano 14 lis 2014, o 16:48

Nie płacz, bo chłopaki nie płaczą! Admin ma prawo sprawdzić gracza jeżeli ma jakiekolwiek podejrzenia co do czystości jego gry. Czekaj spokojnie i cierpliwie, skoro nie grałeś na wspomagaczach nie ma się co oburzać tylko czekać na UB. :)

Groneczkowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 14 lis 2014, o 16:03
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 14 lis 2014, o 18:21

,,Nie płacz, bo chłopaki nie płaczą! '' - tekst mnie naprawdę rozwalił :v , nie płaczę tylko jestem delikatnie podirytowany :/ Ale dobrze czekam z niecierpliwością na ub , pograł bym sobie jeszcze dzisiaj :(
,, Admin ma prawo sprawdzić gracza jeżeli ma jakiekolwiek podejrzenia co do czystości jego gry. '' - Owszem ma prawo , ale nie ma prawa niesłusznie banować :) , co jeśli bana dostała by mało ogarnięta osoba , która nie potrafi napisać prośby o ub ?
Po prostu była by w tej sprawie bezradna i nie pograła by sobię :( ( Jestem zdania , że tak nie powinno się robić , ban jest to ostateczność z dowodami , apropo zakładam , że tak są :) )

Ps. Dzięki za słowa , przynajmniej poprawiłaś mi humor :)

Pozdrawiam ,
Groneczkowy :)
The rollers are my whole life , bro
_______________________________
Gracz FFA

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#4) Napisano 14 lis 2014, o 19:26

Dowody to screenshoty ;) a czy wyszło na nich czy grasz na wspomagaczach oceni już admin ,który je zrobił :)
Czy ban był słuszny czy niesłuszny okaże się po sprawdzeniu.

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#5) Napisano 14 lis 2014, o 19:48

Admin ma 24h na rozpatrzenie odwołania od momentu jego napisania z tego co mi wiadomo. Po drugie ma też swoje życie prywatne. Chciałbym zaznaczyć, że to jest odwołanie a nie off topic. Więc zbędne dyskusje raczej są niepotrzebne. Dowodem są ss które wstawiles. Poza tym admin nie ma prawa lecz obowiązek banowac osoby podejrzane o haksy. Nie ogarniętych graczy wspomaga wujek google.


Dziękuję. Dobranoc.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#6) Napisano 14 lis 2014, o 22:04

Zanim odbanuję, zapytam tylko o jedno. Na ilu bitach grasz drogi forumowiczu? :> Bardziej zastanawiały mnie Twoje strzały przez smoke już na poprzedniej mapie niż modelowe jeżdżenie po ścianach, bo dało by się to wytłumaczyć grą na słuch (choć w kilku przypadkach dziwnie nie usłyszałeś przeciwnika za sobą).
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Groneczkowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 14 lis 2014, o 16:03
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 15 lis 2014, o 11:47

Mój komputer nie należy do ,,pierwszej nowości'' , ale jako tako śmiga (Gram na 32, Panie Heniu z bakiem )
,,Strzały przez smoke'' ? ,,modelowe jeżdżenie po ścianach'' ? - co do ścian , tak gram na słuchawkach to raz a dwa jadłem wtedy obiad , więc można się domyśleć , że raz na jakiś czas ,,brałem kęsa'' - a nie należę do osób z podzielną uwagą :)
,,Strzały przez smoke'' - to co widzę , słyszę , zakładam? , drobny ruch +radar = Strzał , nad tym nie myślę to jest odruch bezwarunkowy
Według mnie smoke nie należy do ,,przedmiotów'' które zakładają klapki na oczy :)
Panie Heniu z Bakiem za twojego avka ,,Cheaters'' masz piwko z mojej strony propsy ! - Mam to samo zdanie na ten temat :>
Ale Dobrze Gronek , nic już nie mów (bo według mojego ulubionego przysłowia ,,Winny się tłumaczy'' :) )

Ogólnie to przepraszam za moje zachowanie ? Należę do zwykłych wyjadaczy chleba i dostawanie perma nie należy do codzienności , więc byłem bardzo zdziwiony zaistniałą sytułacją , po prostu też jestem z charakteru osobą lubiącą wykłócać się o swoje zdanie , ale tego nie zmienię :)
Z tego co widzę UB już jest , jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego /TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Pozdrawiam ,
Groneczkowy :)
The rollers are my whole life , bro
_______________________________
Gracz FFA

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron