Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga na Szakal

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#16) Napisano 6 sty 2015, o 19:05

Cytat:
Ned bede mial Cie na uwadze

Odkąd wystarałeś się na tym serwie o admina to 1/3 twoich postów to się groźby, szkoda że niektórzy czasem normalni ludzie odlatują jak im sie troche władzy dostanie. "to se zgłaszaj"? Typowy admin serwerowy który jest pewny że nic mu nie zrobią. Możemy zapytać kogoś np. Nikosa czy nigdy nic nie dostał od ciebie, przecież to brednie są. Dobra już nic nie pisze bo wiadomo że zaraz sie banda obrońców zleci

Nap

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 181
  • Dołączył: 1 sty 2015, o 14:29
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 119
  • Otrzymane piwa: 38

(#17) Napisano 6 sty 2015, o 19:53

Co racja to racja, nadużywałeś w południe i jestem pewien że gdyby było odwrotnie dostałbym kick/ban za to...
Bądźmy sprawiedliwi nigdzie nie jest napisane ze admin może wszystko...
Liczę na jakieś upomnienie.
Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#18) Napisano 6 sty 2015, o 20:22

Ok jakie grozby zrozum czlowieku ze to tylko internet i zabawa a nie real i nikomu tu nie groze bo to swiat wirtualny a o admina to nie wystartowalem poto zeby sie nim bawic tylko jak gram zeby zwalczac haxy bo nie trawie haxow a tak pozatym to jestem graczem takim samym jak wy i nie lubie jak ktos mi glupoty pisze jak banuje to napewno nie zanic jak napisales i nie mam zamiaru sie na kims mscic a co do Nikosja to inna sytuacja przesadzal i to niewiez jak bardzo bo tu juz troszke jestem pozdrawiam
^SzAkAl^

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#19) Napisano 6 sty 2015, o 20:24

Ogólnie to nie rozumiem tego zbytnio..
Co do kwestii "nadużywania mikrofonu" : Z tego co wiem to Szakal lubi sobie pogadać, ale żeby jakoś specjalnie micro nadużywał to nie mam o tym pojęcia. Ostatnio pamiętam na serwerze dd2 było już dość późno jak jeden gracz przekazywał swoje poglądy co do komunizmu i do tego, że to nie pojęte, że wcześniej ludzie czarnoskórzy "pracowali na nas" a teraz jest odwrotnie.. hmm.. Szakal w sumie takich wywodów raczej nie ma z tego co wiem a tamten bana nie dostał ;d dobra noga świadkiem wtedy ;D
anyway niezły offtopic..

Jeżeli ^SzAkAl^ nie charczał/zgrzytał/kwikał/śpiewał/krztusił się/gryzł micro - to raczej jeżeli nie chcesz go słuchać to go zmutuj. Jeżeli jednak jest coś takiego, że ktoś właśnie specjalnie by uprzykrzyć życie graczom lub po prostu za dużo wypił i sobie charczy/zgrzyta/śpiewa/krztusi się/gryzie micro - to zgłoś go na U@ nie ważne, że admin. Jeżeli nie ma admina też zmutuj i ewentualnie możesz nagrać demko.
Temat zamykam bo nie ma sensu, żeby wisiał dalej otwarty.
Wszystko już zostało napisane. Skarga odrzucona.

@Ned

Mówisz, że niektórzy ludzie odlatują jak dostaną trochę władzy ( Twoje słowa ) itd. nie mam zamiaru być jednym z "bandy obrońców" lecz o Tobie można tylko powiedzieć, że dawno nie widziałem Twojego postu, który by nie był można to tak nazwać hejtem na jakiegokolwiek admina. Ale to tylko moje przemyślenie mogę się mylić. ( Nie mówię tego, żeby Cię obrazić czy cokolwiek innego po prostu moje zdanie i tyle. Każdy ma swoje :) Ty masz swoje o adminach, szanuję to. )
Obrazek
Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •